Czy nadal istnieje ranga Redaktor ?

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

15 paź 2016, 00:22

Hej musze napisać temacik.
Mike kiedyś pisał Aktualności miał Redaktora i nie raz mu cisołem w 2016 na facebook linki i informacje i rozkaz "weś napisz o tym lub daj info do tematu lub na SB niech wiedzą" !!!

Jako że mnie tu oficjanie nie było bardzo długo to mogłem tematy ominąć, jednak moim zdaniem brakło w tym roku informacji w Aktualnościach o :

- DLC dodatkowe mapki do Reduxa. Co prawda było o tym w temacie, ale szybko zostało zakopane pod innymi tematami gracz może nie wiedzieć - a po to są Aktualności.

To jeszcze nic bo

- RWS uruchomił sobcast "I Regret Nothing" jest w aktualnościach na stronie RWS bo wychodzi regularnie już trzy odcinki , jest dodatkowe menu na stronie , jest info na twitter, a filmiki te nie krótkie bo po 20 minut gadania lądują na youtub kanał RWS- poprostu nie sposób ominąć.
Pierwsza część posiada jako tako napisy do zdalnego tłumaczenia można się wiele ciekawostek dowiedzieć i spisać to do tematu lub lepiej do artykułu - zróbcie nową zakładkę w menu na PSI.

Rozmawia przez kamerkę z Mike J
a potem z graczami i odpowiada na zadawane mu pytania, wspomina coś o swoim dziecku i że brał kredyt na mastercard na 100 tyś by zrobić grę,
a NIE ZDROWY wygląd szefa Vince może wskazywać na to że choruje lub nad używa :
chudy, siwy, mało włosów i te wory pod oczami i ten głos powolny - mało się uśmiecha no to kopalnia Plotek jak i potwierdzonych Informacji z jego ust !!


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 paź 2016, 01:26

BloodLogin, zamykamy. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany