Postal Redux - Rampage Ending

Odświeżona wersja pierwszego Postala.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

24 maja 2016, 06:41

Jak widać Postal Redux wprowadził coś więcej do fabuły niż tylko 2 nowe notki z pamiętnika...

[youtube][/youtube]
Po nadzorowaniu obiektu przez jakiś czas, ostateczną ocenę wystawiono w ostatnim etapie. Krewny obiektu odmówił współpracowania w trwającej ocenie. Podczas gdy obiekt pozostaje wyraźnie obojętny na bodźce, dozorcy poinformowali o krótkich momentach koherentności. Zdarzają mu się coraz bardziej sporadycznie czasy przejrzystości, przedstawia siebie jako rozpoczynanie samozwańczej wiecznej krucjaty, pewnego rodzaju niekończącego się zniszczenia. To nie jest pewne wygląda to jak by z kimś walczył, ale wydaje się że on pragnie uzyskania jakiejś nieznanej liczby. Komunikacja z tą niewidzialną siłą wskazuje na niezdolność do rozróżnienia jego iluzji od rzeczywistości. Obserwacje pokazują, że zagłębia się dalej i dalej w głąb swojego umysłu. W tym momencie rozpoznanie jest niejasne pomimo kontynuawoania naszych wysiłków stan obiektu wydaje się pogarszać z czasem. Wydaje się, że znajduje się on w pułapce wewnątrz własnego umysłu w niekończącej się walce z samym sobą...
PS. Nadal ni ma działu do Postal Redux...

Edit: No i jest już dział. kek
Zedytowałem trochę tłumaczenie na bardziej trzymające się kupy i nie brzmiące jak wyrwane z google translatora xD
Ostatnio zmieniony 10 sty 2017, 23:11 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 7 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

24 maja 2016, 11:55

Pan Szatan pisze:PS. Nadal ni ma działu do Postal Redux...
Trochę sobie na niego poczekasz, nie martw się ;) Jeśli chodzi o zakończenie, to mam wrażenie, że nieco parodiuje zakończenie Story Mode xD


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

24 maja 2016, 15:27

Pan Szatan, Kurcze! Już miałem ci o tym zakończeniu napisać xD


Awatar użytkownika
TheSider
Seryjny zabójca
Posty: 473
Rejestracja: 31 sty 2014, 19:44
Lokalizacja: z Podwórka
Kontakt:

26 wrz 2016, 14:42

Właśnie dziś się dopiero dowiedziałem. Ktoś, coś o co chodzi ?


ODPOWIEDZ