Włazidupce i mózgotrzepy

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

24 wrz 2016, 09:57

Tiquill pisze:Tak, kochani, ja jestem taki stary, mówię o czasach waszych ojców albo i dziadków.
Dziadek Tiquill. :D

Moje najwcześniejsze wspomnienia to połowa lat 90tych - na ulicach maluchy, polonezy i fiaty125p, w TV i kioskach Kulfon i Monika, triumf święciło disco polo (to akurat aktualne nawet dziś xD ), miałem debilną modną wówczas fryzurę na grzyba i zawsze czekałem na wieczorne niekodowane pasmo w Canal Plus gdzie mogłem obejrzeć Zwariowane melodie i przełomowy wówczas 13 posterunek. :)
Tiquill pisze:Wrażenie łączności z przeszłością pogłębia też ten temat. Na pierwszej stronie rok 2008 i całkiem inny garnitur użytkowników. A na tej - posty 7 lat później! i zupełnie inni ludzie. Poczytałem teraz słowa ludzi z tamtych czasów. Smutno jakoś. I tylko ja ten sam. Tu i tam. Przytulcie mnie.
Tak, a samo forum lada moment skończy 10 lat (licząc od epoki Iquida). Z tych wiarusów zostałeś chyba już tylko ty Tiquill i Silver Dragon.
Tiquill pisze:Teraz papier gazet jest tani i kolorowy. Jak papier do dupy. Drogi jest zaś odbiorca. Drogi w sensie, że trzeba stale trzymać go w ogłupiającym stanie.
Gazety i czasopisma przeżywają regres, co nie dziwi. Wszystko można przeczytać w internecie przy pomocy komputera lub smartfona. Jeszcze czasopisma jako tako przetrwają - choć pewnie zmniejszą nakłady, ale produkcja gazet jako takich stanie się wkrótce nieopłacalna, będą co najwyżej wydawane w wersji mobilnej.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 wrz 2016, 10:02

Gazety i czasopisma przeżywają regres, co nie dziwi. Wszystko można przeczytać w internecie przy pomocy komputera lub smartfona. Jeszcze czasopisma jako tako przetrwają - choć pewnie zmniejszą nakłady, ale produkcja gazet jako takich stanie się wkrótce nieopłacalna, będą co najwyżej wydawane w wersji mobilnej.
Fajnie było jak się papier w klopie skończył, to się brało gazetę i czytało wszystko jak leci, a potem podtarło dupę twarzą jakiegoś polityka xD


8=======D
ODPOWIEDZ