Stevens Mod

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 wrz 2007, 22:04

Spróbować można. Jak to piszesz, to może i zaakceptuję nieco reala. Inność może być w tym wypadku i zaletą. Zobaczymy....


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

24 wrz 2007, 13:12

Można to wybrać jako tryb gry, tak jak enhaced mode


Awatar użytkownika
matix1996
Miłośnik broni
Posty: 165
Rejestracja: 10 cze 2007, 14:03
Lokalizacja: Co Skąd???

24 wrz 2007, 16:01

albo np ze w kolesia przycxzepie sie chowa bronie i np zalezy ile sie broni bieze jak bazooke nic wiecej sie nie uniesie i sie szybciek meczy jak pare mniejszych przydatnych bronie nie tak szybko :diabel:


Obrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

25 wrz 2007, 08:54

Mi sie podoba taki krok w strone realnosci bardzo tez ciekawi mnie jak to wszystko bedzie wygladało w praktyce i czy bedzie grywalne.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 lis 2007, 18:03

Jak już zapewne wszyscy wiedzą (choćby stąd) mod jest już do zdobycia. Co prawda jako dodatek do wczesnej AVPC i też sam nieskończony - ale jest. I mimo, że zapowiadał się ciekawie i oryginalnie, już jego potencjalnym zwolennikom nie spodobał się jego odmienny HUD... A to tylko kwestia przyzwyczajenia. ;) Trochę te ikonki na dole dekoncentrują (za małe i wyglądają jakby... coś przylepiło się do monitora :lol: ), ale za to funkcja zmęczenia bardzo mi sie spodobała. :spoko:

Mod ma to co najlepsze w uzbrojeniu: Ingram, MP5, Beretta, Colt czy unholy granade - jak i standardowe, ale podrasowane bronie. Że to nic nowego ten colt czy ingram, że były w MadMods, AWP i ED? Cóż, skończyły się dawno czasy, kiedy dana broń przypisana była tylko jednemu modowi. :P Teraz obowiązuje zasada rotacji i co dobre, mamy wszędzie.

Ale są i nowości! Znany dobrze RPG (oj, brak go w P2!), Paintball czy niejaki Biolauncher. Co prawda na razie dwa z nich to meshe wyrzutni z P2, ale zapowiada się znakomicie! No i inna fajna funkcja. Altfire, czyli prawoklik myszą. Tam gdzie broń nie ma alternatywnego strzału daje nam marsz do przodu! Bez klawiatury, tylko mysz i strzelasz i brniesz do przodu zostawiając zwały trupów! Skąd my to znamy? ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 lis 2007, 12:45

Polukajcie sobie na pukaweczki z tego moda. Milusie. :uzi: Może sam mod denerwuje HUD-em i zmęczeniem, ale... https://tokyo-nightingale.hp.infoseek.co ... joyful.cgi (data: 2007/11/25(Sun) 01:34)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaro111
Początkujący morderca
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:02

11 maja 2012, 17:49

Skąd mogę pobrać Stevens Moda?

EDIT:

Nie chodzi mi o AVPC, tylko o samego moda.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2012, 17:50 przez Jaro111, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

11 maja 2012, 19:38

Niestety nie ma takiej możliwości. Mod ten samodzielnie nie został udostępniony


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 maja 2012, 20:53

W tym temacie przedstawiony był mod z brońmi pochodzącymi ze StevenMod. Nie jestem teraz w posiadaniu paczki z nim, ale warto go wypróbować choćby dla efektów wystrzałów. Są najlepsze w całym P2. Prawdziwy majstersztyk!

Khem... Przydałby się jakiś załącznik z tym modem więc, tu, w tym temacie. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

11 maja 2012, 22:11

A oto i link (i przy okazji test interesującego serwisu hostingowego >> Do 5 GB uploadu)
Autoreload fix również jest w paczce. Instaluje kto chce ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 maja 2012, 23:21

Mod pobrany i... wrzucony na nasz download, proszę: https://www.postalsite.info/infusions/pr ... hp?did=208 :)

I niezbędne iwanty:

IWant SMInventory.BerettaWeapon
IWant SMInventory.BiolauncherWeapon
IWant SMInventory.ColtWeapon
IWant SMInventory.DesertEagleWeapon
IWant SMInventory.FragGrenadeWeapon
IWant SMInventory.GaugeWeapon
IWant SMInventory.GlockWeapon
IWant SMInventory.HuntingRifleWeapon
IWant SMInventory.IngramWeapon
IWant SMInventory.M16Weapon
IWant SMInventory.M24Weapon
IWant SMInventory.MP5A2Weapon
IWant SMInventory.MinigunWeapon
IWant SMInventory.PaintballWeapon
IWant SMInventory.RPGWeapon
IWant SMInventory.Raptor45Weapon
IWant SMInventory.SMSniperWeapon
IWant SMInventory.Spas12Weapon
IWant SMInventory.USAS12Weapon
IWant SMInventory.UnHolyWeapon
IWant SMInventory.ShovelWeaponFix
IWant SMInventory.SpringWaterInv
IWant SMInventory.SteroidsInv


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaro111
Początkujący morderca
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:02

11 maja 2012, 23:38

Tiquill pisze:W tym temacie przedstawiony był mod z brońmi pochodzącymi ze StevenMod.
Stamtąd nie mogłem pobrać tych plików (na tej niemieckiej stronie pisze: you don't have permission, a na innych stronach plików już nie ma).


Dzięki Silver Dragon, wszystkie bronie działają poprawnie.
Zgadzam się z Tiquillem, że ten mod rządzi jeśli chodzi o dżwięki wystrzałów.

Co do moda, mam pytanie.
Czy istnieje możliwość posiadania broni w obu rękach, tak jak to jest w AVPC (może można jakiś plik z AVPC do AWP przekopiować)?

Spring Water i Steroids dodałem sobie sam od SMInventory cheat (przycisk w AWPMod menu), bo te 2 pickupy nie są w tym kodzie uwzględnione.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 maja 2012, 00:22

Jaro111 pisze:Czy istnieje możliwość posiadania broni w obu rękach, tak jak to jest w AVPC (może można jakiś plik z AVPC do AWP przekopiować)?
Stevens Mod w AVPC v1420 współpracuje z plikami AW i AWP. Konwersja, jakiej dokonał vxe1815 jest dla StP. Czy po tej konwersji da się uruchomić oburęczność - przyznam, że nie mam zielonego pojęcia.

Pisałem o rozbłyskach (muzzle flash), że są niedoścignione, ale i dźwięki również są dobre. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

12 maja 2012, 13:49

Hm, pobrałem tego moda, rozpakowałem do AWP, wbijam. Iwanty nie działają, wpisałem wszystko pod "sweet", i nadal nic nie mam. Wziąłem jedną mapkę skopiowałem, wrzuciłem do niej wszystkie te bronie, zapisałem mapkę jako "mapa1.fuk". Wbijam do gry, daje "goto mapa1" i nic. Znika mi hud przy okazji i do Menu wejść sie nie da. "goto mapa1.fuk" też nic nie daje. Mapa która została dostarczona razem z modem, tez sie nie otwiera... Wie ktoś jak to naprawić?


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

12 maja 2012, 16:05

Otwórz stworzoną mapę jeszcze raz w postED. Powinno wyświetlić listę brakujących komponentów.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ