Postal 2 WWJ

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

06 mar 2016, 22:39

ArtekXDPL pisze:Na początek powiedzmy że chce przenieść HUD broni, z Paradise Lost do AWP, co muszę zrobić?
Skrypty.

Z czego na dodatek byś się musiał trochę pewnie pomęczyć z portem tego na starsze wersje P2,
bo P2C to niby ten sam postal a jednak inny.

Ja bym na początek zobaczył taki myk.

Wchodzisz w kod jakiejś broni z P2C i sprawdzasz co jest w funkcji do scrollowania (np. ZoomIn() albo ZoomOut() ). Potem po kolei namierzasz co gdzie się uruchamia po sobie i starasz się to zaadoptować na starszych wersjach gry.
Oczywiście wymaga grzebania w jądrze gry (oryginalnych paczkach).


Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Seryjny zabójca
Posty: 461
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:30
Lokalizacja: Przemyśl

11 mar 2016, 16:13

A to raczej jest za trudne dla mnie xD

Mam teraz wersję 4444, jest to niby połączenie STP+AW+AWP, jednak jak wcześniej, instalowałem osobno, każdą rzecz czyli STP+AW+AWP, to wtedy było więcej broni i mogłem podnosić śmietniki, samochody i inne rzeczy i nimi rzucać. W tej wersji tego brakuje i pewnie więcej innych fajnych rzeczy. Można to jakoś dodać z tego starego AWP do tej wersji 4444?
A i było chyba więcej pickupów. Bardzo mi się marzy wersja 4444 z starym AWP, i jeszcze innymi rzeczami z innych dodatków, np. pickupy i bronie z HN, boltony z HN, dodatkowo skrypty z PL, system rozmowy z NPC z HN, możliwość sprzedaży przedmiotów, project marica, i wiele wiele innymi dodatkami. To byłby dla mnie dopiero prawdziwy postal 2.

Da się zamienić AWP w 4444 za pomocą tego?
https://forum.postalsite.info/w ... vt3161.html
Ostatnio zmieniony 11 mar 2016, 18:39 przez ArtekXDPL, łącznie zmieniany 1 raz.


Umieram i powstaje z popiołów jak Phoenix, już od stuleci.
ODPOWIEDZ