Dead to Rights 2

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

19 paź 2007, 16:36

Hell to Pay to podtytuł sequela gry Dead to Rights, wydanej na konsole w 2002, a na PeCety w 2003 roku. Gracz ponownie wciela się w postać Jacka Slate'a, policjanta „wrobionego” w śmierć swego ojca. Jack powraca do Grant City aby dowiedzieć się, że miejscowy światek przestępczy stał się jeszcze bardziej zbrodniczy i terroryzuje miasto. Naszym zadaniem będzie oczywiście oczyszczenie Grant City ze wszystkich szumowin.

Twórcy gry poważnie podeszli do zarzutów stawianych poprzedniej części gry i Hell to Pay przeszło porządny lifting. Po pierwsze zmianie uległ silnik graficzny, który został napisany od początku i zoptymalizowany pod kątem jakości i szczegółowości wyświetlanej grafiki. Dzięki temu postać Jacka jak i jego przeciwników została „ubrana” w większą ilość poligonów, dodano bardziej realistyczne oświetlenie oraz cieniowanie, zwiększyła się również ilość oponentów jednocześnie widocznych na ekranie. Otoczenie, w którym przyjdzie nam się poruszać jest bardziej szczegółowe, co więcej, jest bardziej interaktywne. Jack może wykorzystać dowolne przedmioty leżące w jego zasięgu aby zabić lub ogłuszyć wroga, może również rzucić beczką czy kanistrem z benzyną w stronę samochodu aby zlikwidować wrogów czających się za nim – ale uwaga, mogą się oni odwdzięczać podobnymi sztuczkami.

Wzbogaceniu uległ również arsenał ruchów głównego bohatera. Oprócz podstawowych, takich jak bieg, strzelanie, uniki, dodano więcej możliwości rozbrajania wrogów, w tym niektóre bardzo brutalne. Jack może się także wspinać na przeszkody, używać oponentów jako żywych tarcz, a także lecąc w powietrzu siać spustoszenie wokół siebie. Dochodzi do tego wspomniana już możliwość walki wręcz i przy wykorzystaniu noży, kijów, pił łańcuchowych czy kastetów. Jack ma również więcej broni do wyboru.

Tak jak w poprzedniej części gry, naszemu bohaterowi towarzyszy pies Shadow. Ponieważ graczom spodobał się pomysł zastosowania mini gier również i tym razem natrafiamy na tę funkcjonalność.

https://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=60965


Fajna gierka, nawet.... ;>

ale nie mogę przejsc poziomu oczko 3 zabijają mnie ciągle!
mają pistolety maszynowe taktyczne(MP5) i strzelby szturmowe (M16a2) pomocy!
Ostatnio zmieniony 19 paź 2007, 17:13 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

19 paź 2007, 17:24

Mr Minio pisze:ale nie mogę przejsc poziomu oczko 3 zabijają mnie ciągle!
mają pistolety maszynowe taktyczne(MP5) i strzelby szturmowe (M16a2) pomocy!
nigdy nie gralem w ta gre ale najlepszym rozwiazaniem bedzie chowanie sie za przedmiotami tzn
gdy oni laduja bron ty sie wychylasz i strzelasz. tak przez caly czas az wsystkich nie wybijesz :D


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

19 paź 2007, 17:55

robiłem tak i wiedziałem o tym ale mozna tą misje przejsc tylko w jeden sposób biegnąc jak szaleniec i nie zabijać tylko biegnąć do windy trzeba mieć dużo szczęścia teraz jestem w kolejnej misji i znów nie ogę przejść tam już jest coś o banku i wszyscy z kałaszy nawalają i nie mogę przejść troche trudna ta gra ale mam sposób jak nie moge przejść nie gram w nią przez ok 2 godz. albo na następny dzień i wtedy wygrywam.... siuper gierka grafika dobra ale po co lepsza będzie się przycinać tylko... muzyka troche nudna ale może być a akrobacje strzelaniny są super! Moje marzenie to aby można było się bić z ostatnim bossem i mu po pysku nawalać, a nie tylko z karabiny strzelby pistoletów itp. bym mu zapodał kombo łamania kręgosłupa potem jeszcze raz potrójny kopniak tasak w brzuch i po nim..... narazie były tylko 4-5 poziomy w których nie ma sie broni tylko wręcz nawala po pyskach.... niestety przeciwnicy się powtarzają i w całej grze jest może 10 tekstur bez bossów... ale co tam warto zagrać chociażby aby oderwać się choć na chwilkę od Postala...

Mixer:

to jest dobre w początkowych partiach gry lecz potem gdy tak robisz zapodają ci granata i po tobie..... a tak to z kałaszy i strzelby pneumatycznej strzelają.....
Ostatnio zmieniony 19 paź 2007, 18:06 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 2 razy.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

19 paź 2007, 18:06

dla tego trzeba byc szybkim :D jesli ktos zapoda ci granatem to wrotki w inna skrytke ;)


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

19 paź 2007, 18:09

zawsze jak jest otwarte pomieszczenie to ja się kryję za ścianą przywołuje psa daje żeby zagryzł jakiegoś gościa a jak leci granat(na szczęscie poprzedza go okrzyk typu Granat albo juhuu!) to odczepiam się od ściny i uciekam i tak aż wszyscy wrogowie dedną lecz w tej misji którą nie mogę przejść tam są cienkie korytarze i chowają się terroryści z kałaszami i strzelbami...
Ostatnio zmieniony 19 paź 2007, 18:10 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

23 paź 2007, 19:47

Dead to rights II jst w styczniowym numerze CD-ACTION gierka nawet przyjemna ale niedoskonala. Straszne sa w niej bledy itp. ,ale i tak od tej gry trudno oderwac sie od monitora:D Polecam choc niektorym sie niespodoba


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

16 lis 2007, 20:09

oto mój filmik z gry dead to Rights 2, jest to music video dope- die motherfucker die!



"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

16 lis 2007, 20:46

Widzę, że najbardziej przypadło Ci do gustu spowalnianie czasu, jak w MP :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

17 lis 2007, 20:29

spowolnienie czasu jest full wypas jeszcze fajne są criticale np złamianie ręki i strzał z głowę(na filmiku)


Po 5 godzinnym zapisywaniu na youtube film już jest!!!!!!! To poprawiona i ulepszona wersja poprzedniego.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

24 lis 2007, 19:11

Cholercia niemogę zagrać w dead to rights II. Na starym kompie było narmalnie. Teraz jak uruchamiam grę to niby się włącza ale filmiki z intrem są w oddzielnym oknie!! tzw w menu niema flmiku tylko jest białe a filmik jest na pulpicie :/ niema jakiegoś patcha?? bo jak do NFS MW zainstalowałem patcha to było gitesko ( iał ten sam problem)


ODPOWIEDZ