Share The Pain

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Devil
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 31 sty 2007, 14:41
Lokalizacja: Krwawa Jadka

04 lut 2007, 18:46

mam pytanie........ czy można bronie z ED w jkaiś sposub przenieść do Share The Pain ?


Pozdro dla wszystkich !!!!!
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 lut 2007, 20:22

Można, ale nie wszystkie. Musisz skorzystać z moda AWP (tylko z niego, jego pierwowzór AW7 nie ma ich). Jest o nim na forum.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Devil
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 31 sty 2007, 14:41
Lokalizacja: Krwawa Jadka

06 lut 2007, 15:27

a czy postal 2 AW7 poszło musi być Postal 2 AW czy może być tylko Postal 2 STP ? :-|


Pozdro dla wszystkich !!!!!
Awatar użytkownika
zkar
Wielki Przedwieczny
Wielki Przedwieczny
Posty: 167
Rejestracja: 12 gru 2006, 19:21
Lokalizacja: z Bunkra
Kontakt:

06 lut 2007, 15:33

Musisz miec AW


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 lut 2007, 14:45

W innym wątku padły pytania:
d0nkey pisze:A skąd wziąść wersje STP
Mixer pisze:szukalem w tych formacjach juz predzej i nie znalezlem a i prosilem o link bezposredni
ale dzieki za fatyge
Jeśli powyższe odpowiedzi są niewystarczające, to sugeruję, by po prostu zadzwonić do redakcji Playa, może tam jeszcze mają. To polska wersja. A jeśli ktoś chce anglojęzyczną i ma kasę, to może sobie zakupić całego wypasionego Fudge Pack'a za $29.99 lub samą StP za $19.95. :mrgreen:

I prośba: Jeśli ktoś zadzwoni do Playa, to mógłby tu poinformować, czy mają tą grę na składzie. Bo pudełkową wersję naprawdę trudno dostać. Choćby taki Skąpiec.pl który podobno wiele wie, wskazuje tylko Postala Plus... Gdyby Play miał, to ułatwiłoby to nabycie gry innym graczom.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Holy
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 16 lut 2007, 12:26
Lokalizacja: te zwłoki ??

21 lut 2007, 10:41

Njalepiej zadzwonić do czasopisma PLAY ponieważ mieli pewien numer z polską wersją Postala 2 plus Shere of payne oraz AW tez PL i napewno jak im zapłacisz 15 zł to wyslą ci pocztą i lux :)

StP PL razem z AW PL jest w jednym Playu nr 12'2004 (razem z gierką Alien Nations 2)...
Tiquill
Ostatnio zmieniony 21 lut 2007, 23:02 przez Holy, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
In the name of God, impure souls of the living dead
shall be banished into eternal damnation. Amen
Awatar użytkownika
lobo666
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2007, 10:29

03 maja 2007, 10:47

witam, mam postala 2. pograłbym w ED ale nie mam stp, mam za to weekend, ale nie udało mi się zainstalować ED do niego. można skądś ściągnąć jakąś modyfikację żeby z postala 2 zrobić postala stp?? przecież nie bede 2 raz płacił za tą samą grę. poza tym też mam postala 2 z playa i nie ma stp.
Do posta wyżej: z gierką alien nations2 jest AW, też mam, nie ma tam stp :roll:


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

03 maja 2007, 11:45

lobo666 pisze:witam, mam postala 2. pograłbym w ED ale nie mam stp, mam za to weekend, ale nie udało mi się zainstalować ED do niego. można skądś ściągnąć jakąś modyfikację żeby z postala 2 zrobić postala stp?? przecież nie bede 2 raz płacił za tą samą grę. poza tym też mam postala 2 z playa i nie ma stp.
Do posta wyżej: z gierką alien nations2 jest AW, też mam, nie ma tam stp :roll:
Nie ma żadnych modyfikacji pozwalających na taka zamianę. Musisz kupić STP wraz z którym dostaniesz tryb multi i będziesz mógł odpalić ED.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

03 maja 2007, 12:15

lobo666 pisze: poza tym też mam postala 2 z playa i nie ma stp.
Do posta wyżej: z gierką alien nations2 jest AW, też mam, nie ma tam stp :roll:
Niemożliwe, w tym numerze był Postal 2 STP. Nie może być inaczej. Dla ścisłości STP to tylko tryb multiplayer, sprawdź w głównym menu (ALE NIE AW, TYLKO P2!!), czy masz taką opcję, jeśli wystąpi, to masz STP


Awatar użytkownika
Kamil
Początkujący morderca
Posty: 54
Rejestracja: 29 lis 2006, 20:18
Lokalizacja: Bytom

17 maja 2007, 11:07

da się zainstalować ED w zwykłym p2 i aw wystarczy że odpowiednie pliki skopiujecie i działa ja tak mam


Czekam na grę Postal 3 :D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 maja 2007, 18:05

Chm, nie sprawdzałem, ale wydaje mi się to możliwe, Kamil, co jak mówisz w praktyce zastosowałeś. ED po takiej operacji nie powinno działać w trybie multi. A może też działa?

Tu jest podobny temat o instalu AW na zwykłym P2.
Kariko pisze:Dla ścisłości STP to tylko tryb multiplayer
Nie! StP to nie jest tylko tryb multiplayer. Instalator StP nie nadinstalowywuje dodatkowych plików na Postala 2. On ma swoje pliki. Instalator StP ma zaktualizowane pliki Postala 2 oraz pliki trybu multiplayer. Byłby tylko trybem multi, gdyby instalował pliki samego trybu multi. A on instaluje wszystko i jest samowystarczalną grą. StP to nowsza wersja P2 a nie dodatek multi do niego. Informacje, że to jest tylko dodatek multi dla P2, to błędne informacje. Na przykładzie zawartości samego instalatora gry StP wystarczająco to pokazałem. Proszę to w końcu zapamiętać, wszyscy.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2007, 23:44 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kolo
Wnerwiony urzędas
Posty: 23
Rejestracja: 15 maja 2007, 20:08

06 cze 2007, 22:15

wiecie tak sobie mysle co ten stp ma nowego oprócz multiplayer ?? i sie wku... ze kupiłem PO NIC nie ma nowych broni ani misji doszłem do wtorku i mi sie odechciało wszystko to same z postal 2 , czy dalej jest cos nowego ?? chyba nie... :(


Prawo to ja hehehe ...
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

06 cze 2007, 22:51

STP daje tryb multiplayer i nic więcej (zmienia kilka szczegółów, ale mało istotnych).


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 cze 2007, 01:05

To prawda, niestety. :( Ale - zabawa w multi też ma swoje plusy. Może to nie jest to co oczekiwałeś, ale powinieneś to wiedzieć przed zakupem. :P

A przy okazji. Pisałem, że nie ma można w zwykłym P2 mieć trybu multi i że tylko jest on w StP. Jest jednak taki mały mod do P2, Postal 2 MP, który właśnie dodaje jakieś multi. Nie próbowałem go na P2 i nie wiem, jakie skutki może przynieść jego instal. Dlatego nie zalecam jego użycia ludziom, którzy nie lubią eksperymentów :!: Podaję to tylko jako ciekawostkę. Mnie jak dotąd nie chciało się go użyć w P2. Dałem go do StP - tu nie działa i wywala StP. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Azrik
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2007, 10:47

14 cze 2007, 10:54

Mam pewien proglem .Otóż przez torrenta ściągnąłem Postal 2 Share the Pain + Apocalypse Weekend i oczywiście zainstalowałem Share the Pain, ale nie wiem jak zainstalować Apocalypse Weekend .Dodam również że pliki w Apocalipse Weekend to jeden plik .bin a drugi to plik .cue. I proszę o pomoc bo chciałbym zagrać w dodatek ale nie wiem jak.

[ Dodano: 2007-06-14, 10:58 ]
I jeszcze jedno do jakiego folderu powinienem wkleić te pliki, które podałem powyżej.

Ten folder to C:\Mózg\Myślenie. Czy Cię, k*a, jebło? Takie pytanie??? :zdziw: Totalna nieświadomość tego, co robisz i o co prosisz!! Postal przez torrenta to jest piractwo, nie ma rozpowszechniania tej gry legalnie za pomocą torrenta. I ty masz 18 lat? I niezwykłe miejsce sobie wybrałeś na swoje pytanie, przenoszę. Warn! :569: Naucz się co nieco, jak idziesz między ludzi. :czytaj:
Tiquill
Ostatnio zmieniony 18 cze 2007, 01:28 przez Azrik, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ