Spór wokół TK

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

14 gru 2015, 20:01

Dzienis pisze:
Loc pisze:Dzienis, Dzienis, ale pieprzysz...
Ale że co?
Bo też mogę se napisać że pierdolisz jak potłuczony bez żadnego wytłumaczenia i uzasadnienia. W DHP jakieś standardy formy wypowiedzi trzeba zachowywać.
Człowieku, ja tu pieprzę, że na flagach mieli Jezusa, ty mi pieprzysz, że nie wiadomo jak on wygląda, w efekcie nie wiadomo, czy to był na pewno Jezus. Na poparcie swojej tezy rzucasz totalnie niepowiązanymi informacjami, bez jakiegokolwiek kontekstu.
Kto tu kurwa bardziej pieprzy?

Ja rozumiem, że nie zawsze mam rację (i cieszy mnie, gdy ktoś poświęca swój czas na to, by mi uświadomić pewne rzeczy), no ale ja pierdolę, serio. Brak mi słów. Dorosły facet, a zachowujesz się momentami jak dziecko z autyzmem. Czasami da się to zdzierżyć, ale teraz to żeś dojebał normalnie.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2015, 20:06 przez Loc, łącznie zmieniany 4 razy.


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

14 gru 2015, 20:50

Loc pisze: Człowieku, ja tu pieprzę, że na flagach mieli Jezusa, ty mi pieprzysz, że nie wiadomo jak on wygląda, w efekcie nie wiadomo, czy to był na pewno Jezus. Na poparcie swojej tezy rzucasz totalnie niepowiązanymi informacjami, bez jakiegokolwiek kontekstu.
Kto tu kurwa bardziej pieprzy?

Ja rozumiem, że nie zawsze mam rację (i cieszy mnie, gdy ktoś poświęca swój czas na to, by mi uświadomić pewne rzeczy), no ale ja pierdolę, serio. Brak mi słów. Dorosły facet, a zachowujesz się momentami jak dziecko z autyzmem. Czasami da się to zdzierżyć, ale teraz to żeś dojebał normalnie.
Pominę kwestię wulgarnego słownictwa w powyższej wypowiedzi, ale argumenty ad personam bynajmniej nie świadczą o kulturze.


Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

14 gru 2015, 21:05

Stwierdzenie, że Dzienis zachowuje się jak dziecko z autyzmem to nie jest argument - to jest wniosek wyciągnięty na podstawie jego zachowania i przy okazji bardzo uszczypliwy komentarz. Niczego nie próbowałem jednak tym stwierdzeniem udowodnić, więc nie kwalifikuje się to jako atak ad hominem.

Aha, i żeby nie było spiny - nie, nie focham się na Dzienisa ani wcale nie chcę, by on się na mnie fochał. Dalej jesteśmy best friends forever, jeśli jemu tylko na tym zależy. Niemniej zażenowanie tą wypowiedzią poczułem i nie mam zamiaru się z tym kryć. Ton faktycznie był mocny, za co przepraszam Dzienisa i mam nadzieję, że w przyszłości nasze dyskusje będą zarówno logiczniejsze, jak i sympatyczniejsze.

A teraz koniec offtopa.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2015, 21:17 przez Loc, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

14 gru 2015, 23:20

Loc pisze:Ton faktycznie był mocny, za co przepraszam Dzienisa
Nie przepraszaj.
Loc pisze:Człowieku, ja tu pieprzę, że na flagach mieli Jezusa, ty mi pieprzysz, że nie wiadomo jak on wygląda, w efekcie nie wiadomo, czy to był na pewno Jezus. Na poparcie swojej tezy rzucasz totalnie niepowiązanymi informacjami, bez jakiegokolwiek kontekstu.
Kto tu kurwa bardziej pieprzy?
Mnie chodziło bardziej o bezmyślność ludzką. Faktem jest, że moja wypowiedź nie miała zbyt wiele wspólnego z tematem, ale o ile chodzenie z flagą Jana Pawła II mogę jeszcze jakoś zdzierżyć, o tyle umieszczanie na niej Jezusa w ultrakatolickim kraju zalatuje dla mnie jarmarczną pobożnością i kompletnie źle rozumianą wiarą, w której kłóci się kompletnie wszystko z jej pierwotnymi założeniami...
Po prostu dobiło mnie to i musiałem jakoś zareagować, choćby napisaniem posta na forum o Postalu.
W tym wypadku jedno trzeba oddać muzułmanom - oni przynajmniej zabraniają tworzenia karykatur Mahometa. A w naszym kraju karykatur Jezusa i Maryi jest co niemiara.

W ogóle cała ta sprawa zasługuje na osobny temat, tutaj lepiej już o tym nie piszmy, bo offtop się zrobił niesamowity.

I również się nie spinam, chodzi mi tylko o to, żeby na przyszłość jakąkolwiek krytykę od razu uzasadniać, a nie napisać jedno zdanie bez wyjaśnienia, tylko o to mi chodziło, bo do krytyki (uzasadnionej) nic nie mam.
Co do dziecka z autyzmem, nie jest to do końca wykluczone, istnieje możliwość że mam jakiegoś Aspergera czy coś w tym rodzaju, nie wiem tego, w każdym razie nie obrażam się za to, bo może nawet trochę trafiłeś. ;)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

19 gru 2015, 16:40

Dla mnie trybunał zawsze był i zawsze będzie polityczny. Co partia to obstawia go swoimi sędziami. Szkoda że KOD nie protestował jak Bronek po cichu obstawiał instytucje rządowe swoimi ludźmi. Też trochę zmodyfikował konstytucję. Tego typu protesty jak dla mnie tylko jeszcze bardziej ogłupiają Polaków i sieją nienawiść, dzielą na lepszych i gorszych. Zamiast protestować mogliby napisać 50 tysięcy listów nakłaniających prezydenta do wyjaśnienia całej tej afery. Miałby przynajmniej co czytać xD


Piro is back ;>
ODPOWIEDZ