Je suis Paris

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

14 lis 2015, 12:04

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/zamachy ... ych/jg8px3
Za zamachami stoi najprawdopodobniej Państwo Islamskie.
Jak na razie mówią o 120 - 140 ofiarach, wielu ludzi jest w stanie krytycznym, więc liczba może wzrosnąć.
Niech przyjmują do siebie więcej tych fanatycznych zwierząt, a potem zdziwienie, szok i niedowierzanie że robią zamachy samobójcze i strzelają do ludzi z kałachów na koncercie rockowym. ;>


I regret nothing
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

14 lis 2015, 13:40

Widziałem dzisiaj w wiadomościach coś o tym. Ciągle pier**lą o szoku i smutku z zamachu a to co się dokładnie stało ani widu ani słychu. Oglądałem z 15 minut to samo pieprzenie w kółko, a nadal nie dowiedziałem się czy było Allah Akhbar czy :mgun:

:|


Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

14 lis 2015, 17:00

o
ciekawe co o tym powiedzą jak obejrzę dziś o 18.50?
jeśli mam być szczery to jeszcze "nie znam tematu" tego zamachu


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

14 lis 2015, 18:41

[youtube][/youtube]

Wczoraj, podczas pierwszej połowy meczu Niemcy - Francja, zastanawiałem się co to za eksplozje były w tle
Istna masakra :|


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

14 lis 2015, 19:47

Straszne, bezbronni ludzie, spanikowany tłum i terroryści z kałasznikowami. :/
Czy to się kiedyś skończy...


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

14 lis 2015, 19:47

seebeek17 pisze:Widziałem dzisiaj w wiadomościach coś o tym. Ciągle pier**lą o szoku i smutku z zamachu a to co się dokładnie stało ani widu ani słychu. Oglądałem z 15 minut to samo pieprzenie w kółko, a nadal nie dowiedziałem się czy było Allah Akhbar czy :mgun:

:|
W 8 różnych miejscach w Paryżu (m.in. na stadionie, na jakiejś hali podczas koncertu death metalowego i w kilku restauracjach) doszło do samobójczych zamachów bombowych i strzelanin, w których łącznie zginęło mnóstwo osób (jak na razie jest 150 potwierdzonych, ale liczba wciąż rośnie).


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

14 lis 2015, 19:53

ninja666 pisze:(m.in. na stadionie
Gdyby udało im się wejść na stadion (co zapewne było ich głównym celem) wtedy byłaby dopiero prawdziwa katastrofa. Więcej ludzi wtedy stratowałoby się wzajemnie niż zginęło od wybuchów...
ninja666 pisze:na jakiejś hali podczas koncertu death metalowego
Eagles of Death Metal, nazwa myląca, bo to dosyć znana grupa garage rockowa, ale mniejsza o szczegóły. Członkowie zespołu są cali.
Piroziom pisze:Czy to się kiedyś skończy...
Niestety nie zanosi się na to. Islamiści wykorzystują uległość i naiwność europejskich rządów na maksa. W takiej Francji już jest chyba za późno na zmiany, bo liczba muzułmanów jest już tam ogromna.
Silver Dragon pisze:Wczoraj, podczas pierwszej połowy meczu Niemcy - Francja, zastanawiałem się co to za eksplozje były w tle
Dziwne w ogóle, że dokończyli mecz. Według oficjalnego stanowiska organizatorów zrobiono to by nie szerzyć paniki, wygląda na to, że była to dobra decyzja.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

14 lis 2015, 19:59

Dzienis pisze:
Piroziom pisze:Czy to się kiedyś skończy...
Niestety nie zanosi się na to. Islamiści wykorzystują uległość i naiwność europejskich rządów na maksa. W takiej Francji już jest chyba za późno na zmiany, bo liczba muzułmanów jest już tam ogromna.
W takim wypadku zostaje jedynie obrona. Ludzie byli bezbronni, nie mieli się czym bronić.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

16 lis 2015, 02:45

Francja zbombardowała miasto Rakka, jedną z twierdz ISIS. Miasto nie ma prądu oraz zniszczone zostały stanowiska dowodzenia ISIS i ważny ośrodek treningowy islamistycznych terrorystów.


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

17 lis 2015, 15:59

W Belgii już odwołali hitowy mecz z Hiszpanią. Jak widać terroryści już osiągają swoje cele przez zastraszenie. :/


I regret nothing
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

17 lis 2015, 22:08

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-zama ... Id,1922993
Anonymous wypowiadają wojnę Państwu Islamskiemu. "Nie przebaczamy i nie zapominamy"

Hakerzy z międzynarodowej grupy Anonymous zapowiadają falę cyberataków na Państwo Islamskie. To odpowiedź na krwawe zamachy w Paryżu, w których zginęło 129 osób, a około 350 zostało rannych. "Te ataki nie mogą pozostać bezkarne" - mówi mężczyzna w masce Guya Fawkesa w nagraniu wideo opublikowanym w sieci.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2015, 22:09 przez EvilYeah, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ