Paczki broni do Postal 2 (Steam) - Pomoc

Steamowe wcielenie Postala 2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

12 sie 2015, 13:22

Cześć, chciałbym wam zadać pytanie, na temat paczek broni o nazwie CdInventory, TnInventory i TkMutatorInventory.

Chciałbym się z tymi narzędziami mordu pobawić, a przy tym przejść jeszcze raz grę, więc nie chciałbym mieć ich tak po prostu od razu. Więc można je gdziekolwiek znaleźć, czy prócz domu przed przyczepą kolesia, jedynym wyjściem jest podmienianie rozłożonych na mapie broni z P2 na te z modów i "wkładanie sobie w ręce" przez xMod?

I ktoś kto się zna na tym mógłby mi powiedzieć, czy trudnym zadaniem jest rozłożenie sobie tych broni na mapie samemu? I jakich programów bym potrzebował do takiej roboty? Może sam sobie je rozłożę na mapie.

PS. Podmienianie broni przez xMod nie jest dobrym pomysłem, policja aktualnie weszła w posiadanie Rpg7, wieśniaki napie*****ją z M60 we wszystko co się rusza, cywile nie raz potrafią rzucać lalkami Krotchy, a te cechują się wysokimi obrażeniami i sporym polem rażenia. XD


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

13 sie 2015, 08:22

Dawanie broni jest dziećinnie proste jak dla mnie zobacz mega poradnik seebka17. Do tego potrzebny ci będzie edytor poziomów PostED w wersji Steamowej musisz go pobrać jest w zakładcce
narzędzia czy programy wiesz o co chodzi i tam szukasz UnrealEdDewelopmendKit chyba dobrze napisałem ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

13 sie 2015, 21:34

Okej, dzięki za pomoc.
Nie wiem, czy to coś znaczy, ale dałem "pomógł". :D


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

13 sie 2015, 23:41

Wielkie dzięki :D


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ