[MOD] Doom II Chaingun

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

28 paź 2007, 20:17

- tutaj przykład działania tejże zabawki w Doom II, dla tych co nie mieli okazji zagrać 8-)

Ciekawostka - przy zabawie z Chaingun'em Postal zaczął mulić bardziej niż zwykle (bo standardowo i tak muli :P) i... każdy trafiony człowiek po prostu znikał xD Ale jak wiadomo Postal 2 nie lubi się z moim kompem za bardzo :P

Co do samego moda to (jak wspomniano) faktycznie dobrze by było usunąć te rączki Kolesia spod bębna :P Aha i gra wykrzacza mi się przy strzelaniu w chain'a w niebo :-\ Komuś jeszcze tak się dzieje, czy po prostu pora na reinstall Postal'a?


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

28 paź 2007, 20:33

Lothar pisze:gra wykrzacza mi się przy strzelaniu w chain'a w niebo
U mnie po prostu zawiecha Postala i po chwili mogę grać dalej.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

28 paź 2007, 20:47

Mixer pisze:ale to nie jest to samo co minigun czytaj caly temat kmieciu ;)
Mój błąd. Mimo to, chciałbym broń właśnie z "rozgrzewającym" się bębnem ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

28 paź 2007, 21:24

Jest co prawda jeszcze trochę do zrobienia przy nim (choćby: nie rozwala psa na pół,
Ten błąd to wina skryptu zniszczeń nie moja :)
A jak narazie nie marzy mi sie pisanie od 0 skryptów :D nie poj*** mnie :D heheh jak narazie zajmuje sie "Default properties" skryptu i tylko tym działem :D .. reszta mnie przerasta
U mnie po prostu zawiecha Postala i po chwili mogę grać dalej.
Mi sie zacina przy strzelaniu w mury ..
A to przez dużą ilość dziur :D taka moja teoria ale myśłałem że macie mocniejsze złomy niż ja wiec niespecjalnie sie tym przejąłem :) wymagania gry graficzne zawsze mozna zmniejszyc przez usuwanie "decal time)
Kmieciu pisze:Co do broni "Doom 2 Chaingun" - jeśli już zrobisz aktualkę, to chciałbym, aby Chaingun ładował się za pierwszym strzałem. Tzn. by bęben na początku obracał się a dopiero potem strzelał, tak jest chyba w każdym przypadku używania tej broni w innych grach :)
Nie umiem :( bym musiał zaskryptować od zera funkcje "Rozgrzewki" :( a jak narazie umiem tylko skryptować defaultproperties a nie całą reszte custom skryptu
Ostatnio zmieniony 28 paź 2007, 21:27 przez ALCRD, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

28 paź 2007, 21:31

A mi się podoba, że strzela od razu. Nienawidzę tego momentu bezbronności, kiedy bęben się rozkręca. A tu od razu: ratatatatatatatatatatata i to jest piękne 8-)


Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

28 paź 2007, 21:43

kazik pisze:A mi się podoba, że strzela od razu. Nienawidzę tego momentu bezbronności, kiedy bęben się rozkręca. A tu od razu: ratatatatatatatatatatata i to jest piękne 8-)
Co dla innego jest błędem :D dla drugiego jest dodatkowym udogodnieniem :D hehehe


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

28 paź 2007, 22:29

ALCRD pisze:
kazik pisze:A mi się podoba, że strzela od razu. Nienawidzę tego momentu bezbronności, kiedy bęben się rozkręca. A tu od razu: ratatatatatatatatatatata i to jest piękne 8-)
Co dla innego jest błędem :D dla drugiego jest dodatkowym udogodnieniem :D hehehe
ja mysle podobnie jak kazik ;) jak uzywam tej broni to przypominaja mi sie czasy Dooma


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 paź 2007, 22:46

ALCRD pisze:
Tiquill pisze:Jest co prawda jeszcze trochę do zrobienia przy nim (choćby: nie rozwala psa na pół,
Ten błąd to wina skryptu zniszczeń nie moja :)
A jak narazie nie marzy mi sie pisanie od 0 skryptów :D nie poj*** mnie :D heheh jak narazie zajmuje sie "Default properties" skryptu i tylko tym działem :D .. reszta mnie przerasta
A być może wina skryptu. Więc jesteś usprawiedliwiony. :D A od "default properties" do skryptowania już tylko "mała" droga. Malusia. ;)
Mixer pisze:
ALCRD pisze:
kazik pisze:A mi się podoba, że strzela od razu. Nienawidzę tego momentu bezbronności, kiedy bęben się rozkręca. A tu od razu: ratatatatatatatatatatata i to jest piękne 8-)
Co dla innego jest błędem :D dla drugiego jest dodatkowym udogodnieniem :D hehehe
ja mysle podobnie jak kazik ;) jak uzywam tej broni to przypominaja mi sie czasy Dooma
Ja też wolę od razu ratatatatatatatatatatata! To jest Postal a nie jakieś chrzanienie o zadku Maryny. :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

28 paź 2007, 23:18

Tiquill pisze:
ALCRD pisze:
Tiquill pisze:Jest co prawda jeszcze trochę do zrobienia przy nim (choćby: nie rozwala psa na pół,
Ten błąd to wina skryptu zniszczeń nie moja :)
A jak narazie nie marzy mi sie pisanie od 0 skryptów :D nie poj*** mnie :D heheh jak narazie zajmuje sie "Default properties" skryptu i tylko tym działem :D .. reszta mnie przerasta
A być może wina skryptu. Więc jesteś usprawiedliwiony. :D A od "default properties" do skryptowania już tylko "mała" droga. Malusia. ;)
Mixer pisze:
ALCRD pisze:
kazik pisze:A mi się podoba, że strzela od razu. Nienawidzę tego momentu bezbronności, kiedy bęben się rozkręca. A tu od razu: ratatatatatatatatatatata i to jest piękne 8-)
Co dla innego jest błędem :D dla drugiego jest dodatkowym udogodnieniem :D hehehe
ja mysle podobnie jak kazik ;) jak uzywam tej broni to przypominaja mi sie czasy Dooma
Ja też wolę od razu ratatatatatatatatatatata! To jest Postal a nie jakieś chrzanienie o zadku Maryny. :P
Nie aż taka malusia :D to bardziej pielgrzymke przypomina :D

Doom to była dobra gra jak na tamte czasy :)
Zaczynałem od takich gier jak wolf3d , Doom , Duke Nukem 3d
jak zresztą większość ludzi ktora uwielbia Strzelanki z pierwszej osoby :D
Ostatnio zmieniony 28 paź 2007, 23:19 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 paź 2007, 00:04

ALCRD pisze:
Tiquill pisze:
ALCRD pisze:jak narazie zajmuje sie "Default properties" skryptu i tylko tym działem :D .. reszta mnie przerasta
(...) od "default properties" do skryptowania już tylko "mała" droga. Malusia. ;)
Nie aż taka malusia :D to bardziej pielgrzymke przypomina :D
Żartowałem! :D
ALCRD pisze:Doom to była dobra gra jak na tamte czasy :)
Zaczynałem od takich gier jak wolf3d , Doom , Duke Nukem 3d
jak zresztą większość ludzi ktora uwielbia Strzelanki z pierwszej osoby :D
Jak ciepło na serduchu się robi od takich tytułów. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

29 paź 2007, 12:59

ALCRD pisze:
Tiquill pisze:
ALCRD pisze:
Tiquill pisze:Jest co prawda jeszcze trochę do zrobienia przy nim (choćby: nie rozwala psa na pół,
Ten błąd to wina skryptu zniszczeń nie moja :)
A jak narazie nie marzy mi sie pisanie od 0 skryptów :D nie poj*** mnie :D heheh jak narazie zajmuje sie "Default properties" skryptu i tylko tym działem :D .. reszta mnie przerasta
A być może wina skryptu. Więc jesteś usprawiedliwiony. :D A od "default properties" do skryptowania już tylko "mała" droga. Malusia. ;)
Mixer pisze:
ALCRD pisze:
kazik pisze:A mi się podoba, że strzela od razu. Nienawidzę tego momentu bezbronności, kiedy bęben się rozkręca. A tu od razu: ratatatatatatatatatatata i to jest piękne 8-)
Co dla innego jest błędem :D dla drugiego jest dodatkowym udogodnieniem :D hehehe
ja mysle podobnie jak kazik ;) jak uzywam tej broni to przypominaja mi sie czasy Dooma
Ja też wolę od razu ratatatatatatatatatatata! To jest Postal a nie jakieś chrzanienie o zadku Maryny. :P
Nie aż taka malusia :D to bardziej pielgrzymke przypomina :D

Doom to była dobra gra jak na tamte czasy :)
Zaczynałem od takich gier jak wolf3d , Doom , Duke Nukem 3d
jak zresztą większość ludzi ktora uwielbia Strzelanki z pierwszej osoby :D

tak dokladnie te gry sa znakomite wiec dla tego bardzo sie ciesze ze nikt o nich nie zapomnial i pojawily sie na nowo :)
postal jest prosta gra z duzymi mozliwosciami tak wiec po co czekac az ten glupi beben sie nagrzeje?? klikasz i zabijasz :D


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

29 paź 2007, 13:10

Mixer pisze:tak wiec po co czekac az ten glupi beben sie nagrzeje?? klikasz i zabijasz :D
Widzę, że przegrałem :D


Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

29 paź 2007, 13:18

Kmieciu pisze:
Mixer pisze:tak wiec po co czekac az ten glupi beben sie nagrzeje?? klikasz i zabijasz :D
Widzę, że przegrałem :D
noooo xQ hmmm ale jak chcesz to mozesz zrobic wlasna bron :D wyjdzie to wszystkim na dobre ;)


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

29 paź 2007, 13:20

Już się za to zabieram...

Gdybym tylko umiał...


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 paź 2007, 17:55

Kmieciu pisze:Już się za to zabieram...

Gdybym tylko umiał...
Tia, wielu tak mówi... ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ