O "kultowości" pewnych mediów...

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

26 kwie 2015, 15:23

Swego czasu 205 był najlepszy w grupie B. Niska waga+wysoka moc+małe rozmiary=maszyna do wygrywania.


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

26 kwie 2015, 15:49

Najbardziej kultowe zespoły: The Beatles, Queen, Pink Floyd, Black Sabbath, Guns'n Roses, Nirvana, Metallica, Iron Maiden, Led Zeppelin, Deep Purple, KISS, The Rolling Stones, U2, Oasis, Motorhead, Scorpions, Jefferson Airplane, Radiohead, Roxette, ABBA.
A Slayer i Turbo? :D W sumie to i tak żadnego nie słucham.

Dorzuciłabym Nokię 3310 i wszystko czym spamują ci od "typowego Seby". Nie wpierdalałeś gum kulek i nie siedziałeś na dworze? JESTEŚ ZEREM, co z tego, że gumy dalej można kupić za 0,89 zł x 10 sztuk a na dwór wychodzisz? Nie zbierałeś? Nie jadłeś? Nie widziałeś? Nie mówiłeś? Jesteś -2/10. To mnie strasznie denerwuje.


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

26 kwie 2015, 15:58

A najlepsze jest to, że te uwielbiane teraz lata 90. wcale nie były takie kolorowe, z tego co słyszałem :P Niech jakiś starszy user się wypowie, bo opowieści z dawnych lat zawsze w cenie :)


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

26 kwie 2015, 16:53

Dla mnie przyczyna jest prosta - nie masz czym się chwalić, chwal się pochodzeniem. Nie masz czym się chwalić to powiedz, że jesteś z blokowiska lat 90. i znajdź sobie jakieś plusy tego. //* pod blokowiska można podstawić także miasto/region/kraj


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 kwie 2015, 17:04

Cziko pisze:Dla mnie przyczyna jest prosta - nie masz czym się chwalić, chwal się pochodzeniem. Nie masz czym się chwalić to powiedz, że jesteś z blokowiska lat 90. i znajdź sobie jakieś plusy tego. //* pod blokowiska można podstawić także miasto/region/kraj


Obrazek

Po pierwsze ludzie byli inni. Zgrani, rozmowni i skorzy do zabaw, a teraz są wystraszonymi ciotami i siedzą w domach trolując na YT.


8=======D
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

26 kwie 2015, 19:05

Yossarian pisze:A najlepsze jest to, że te uwielbiane teraz lata 90. wcale nie były takie kolorowe, z tego co słyszałem :P Niech jakiś starszy user się wypowie, bo opowieści z dawnych lat zawsze w cenie :)
Lata 90te miały swój urok. Kiczowate ciuchy, rozkwit disco-polo, po ulicach jeździły głównie maluchy, polonezy, duże fiaty, łady czy żuki, dziewczyny inaczej się malowały i miały inne fryzury, w telewizji było tylko parę kanałów (do 1992 tylko dwa), tv satelitarna była dopiero w powijakach (ktoś pamięta takie kanały jak Polonia 1 czy RTL7?). Komputer miał mało kto, popularne były magnetowidy i walkmany na kasety oraz Pegasusy. W Polsce było biedniej niż dzisiaj (na wsiach zaczęto dopiero budować łazienki), ale za to dużo bardziej opłacało się wyjeżdżać na zachód, wielu ludzi dorobiło się fortun w tym czasie (nie zawsze legalnie). Co do zachowań ludzi to już Rycho trafnie to podsumował:
Rycho3D pisze: ludzie byli inni. Zgrani, rozmowni i skorzy do zabaw,
Z drugiej strony on jest starszy ode mnie i może dlatego bardziej sentymentalny skoro pisze, że:
Rycho3D pisze:a teraz są wystraszonymi ciotami i siedzą w domach trolując na YT.
Oczywiście Internet ma swoje wady, ale nie wszyscy są wystraszonymi trolującymi ciotami. Ja takich osób nie znam przynajmniej.
Cziko pisze:A Slayer i Turbo? :D W sumie to i tak żadnego nie słucham.
Równie dobrze mógłbym wymienić Vadera, Cannibal Corpse, Burzuma czy Mayhema. :P


I regret nothing
ODPOWIEDZ