Reset władzy forum

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 kwie 2015, 22:26

Pora na oficjalne ogłoszenie zmian w gronie osób zarządzających naszym forum. Odświeżony został status wszystkich tych, którzy mieli, bądź mają nadal, uprawnienia do wpływania na kształt i zarządzania forum. Żeby nie wdawać się w długi opis, przejdę od razu do sedna.

Mr Minio nie posiada już tytułu i uprawnień Administratora - pełni jednak nadal funkcję Moderatora. prawdziwy 666 utracił status ukrytego Administratora i uprawnienia do technicznego wsparcia naszego forum i strony. Status The Icemana został zredukowany do posiadanej przez niego rangi V.I.P. Odpowiednio do ich aktualnego zaangażowania w życie forum. Dziękuję im wszystkim za lata dotychczasowej współpracy i mam jednocześnie nadzieję, że reset ich uprawnień wpłynie korzystnie na ich bieżącą kondycję na forum.

Korekcie ulega też status Iquida, założyciela tego forum. Niejednokrotnie dotychczasowy czerwony kolor rangi i status tejże sugerował, że jest on nadal naszym Adminem. Nie, dawno już z należytym uznaniem pożegnaliśmy się z nim w tej roli. Jest po prostu Założycielem PostalSite i zagląda do nas od czasu do czasu. Już bez żadnych zobowiązań. Z kolorem niebieskim swojej wyjątkowej rangi. :)

Jest też kilku użytkowników, którzy już nie zaglądają do nas, a wciąż posiadają pewne, profilowane dla nich, uprawnienia zarządzające. Spojrzenie na nie po latach budzi zrozumiały sentyment ale i - zdziwienie. Co oni tu jeszcze mają? Od dziś już nie mają. ;)

Jak już pewno zauważyliście, mam nową rangę Senior Admin. Czemu ona służy? Nową rangą daję wszystkim do zrozumienia, że nadchodzi pora, by ktoś zajął moje miejsce na naszym forum. Poszukuję osoby, która poprowadzi to forum przez następne lata. Dopóki kogoś takiego nie znajdę i nie "wdrożę" w funkcję szefa - możecie być spokojni, nie zniknę. Chcę tylko, byście znali moją myśl, która przyświecała mi, gdy przejmowałem stery PostalSite.Info i przyświeca nadal. Ludzie się zmieniają, przychodzą i odchodzą, ale to forum to idea większa niż zmieniający się ludzie, to społeczność żywotna i twórcza. Nie byłem pierwszy, nie będę ostatni. Wierzę, że PostalSite ma siłę obudzić w kimś z Was swojego nowego lidera.
Tak więc, oto odchudzony niniejszą decyzją i wzbogacony nowym awansem skład kadry zarządzającej forum:

Senior Admin:
Tiquill

Admin:
Sliver Dragon

Junior Admin:
Dzienis

Moderatorzy:
Mr Minio, Pangia, Ryuq.
Sześciu Wspaniałych. Oby nam się! ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

03 kwie 2015, 02:00

Tiquill pisze:Dopóki kogoś takiego nie znajdę i nie "wdrożę" w funkcję szefa - możecie być spokojni, nie zniknę.
Nie rób tego, bo bez Ciebie nie będzie już to samo.. ;c
Tiquill pisze:Senior Admin:
Tiquill
Gratulacje Tiquill za awans. :D
Oraz innym też gratuluję awansów, a z tymi, którzy zostali zdegradowani łączę się w bólu. :oops:


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

03 kwie 2015, 12:40

Tiquill pisze:Nową rangą daję wszystkim do zrozumienia, że nadchodzi pora, by ktoś zajął moje miejsce na naszym forum. Poszukuję osoby, która poprowadzi to forum przez następne lata. Dopóki kogoś takiego nie znajdę i nie "wdrożę" w funkcję szefa - możecie być spokojni, nie zniknę.
Tak jak napisał seebeek bez Ciebie już nie będzie tak samo. Forum potrzebuje charyzmatycznego lidera, a ty nim właśnie jesteś. Bo jak na razie ciężko o zastępcę. No ale poczekajmy.

Gratuluję też nowej rangi, chociaż brzmi ona dosyć złowrogo, jakbyś chciał już usunąć się w cień...
Skład odchudzony to nie problem, myślę że damy sobie radę. ;)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

03 kwie 2015, 15:09

Mam takie wrażenie, że raczej nieprędko znajdzie się zastępca
A nawet jeśli, to nie będzie już 'to' PSI


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

03 kwie 2015, 15:16

Taka uwaga...
Jestem Junior Adminem, więc dlaczego na liście użytkowników jestem przed Silver Dragonem, który jest pełnoprawnym adminem? :drapanie:


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

03 kwie 2015, 15:22

A jaką metodę sortowania dałeś?


Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

03 kwie 2015, 22:46

no właśnie, Tiquill, nie odchodź
ty jeden masz prawdziwy autorytet i poważanie na tym forum :D


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

08 kwie 2015, 18:02

seebeek17 pisze:Gratulacje Tiquill za awans. :D
To jest okazja, samemu sobie awans dać, o tak. Tylko jakoś tym razem nie daje radości. ;)
Dzienis pisze:Gratuluję też nowej rangi, chociaż brzmi ona dosyć złowrogo, jakbyś chciał już usunąć się w cień...
Silver Dragon pisze:Mam takie wrażenie, że raczej nieprędko znajdzie się zastępca
A nawet jeśli, to nie będzie już 'to' PSI
Zmiany są motorem życia.
Dzienis pisze:Taka uwaga...
Rozwiązane.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ