Source

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

19 paź 2006, 21:35

Jak myślicie silnik Source będzie dobry do Postala 3? Wydaje mi sie ze tak jeżeli wymagania będą podobne jak w HL2 to myślę ze nie będę miał problemów z odpaleniem :). Liczyłem ze to będzie Unreal Engin 3 no ale myślę ze jest oka :)


Awatar użytkownika
adamovirus20
Niedorobiony bandzior
Posty: 27
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:21
Lokalizacja: września

24 paź 2006, 19:51

Zobaczy się jakie będą wymagania i możliwośći w grze. :mrgreen:


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

04 lis 2006, 19:16

Myślę, że w tej części nie powinniśmy spodziewać się jakichś SZCZEGOLNYCH zmian. Rewolucji prawdopodobnie nie będzie. Jetpacki, helipkoptery... będzie dobrze, jeśli pojeździmy sobie "bezwartościowymi kupami złomu". Postal 4 - już o nim marzę. Tam być może spełnią się Wasze życzenia. Za cienka granica istnieje pomiędzy Postal'em, a Postal'em 2. Zmieniono grafikę, ale nowych możliwości nie dodano wcale tak dużo. Dlatego uważam, że Postal 3 będzie odjazdową grą, ale co poniektórzy (jeśli będą dalej fantazjawać) zawiodą się, gdyż będą oczekiwali czegoś więcej. Czytałem w Internecie, czatowałem z kumplami i doszledłem do tego wniosku: REWOLUCJI NIE BEDZIE. Co do wypowiedzi Super Laski - "mnie przemocy, więcej gwałtu"... Nie, tak też się nie stanie. Raczej nie uświadczymy przyjemności i nie zgwałcimy sobie kobiety ;-) . Postal 2 miał już dużo problemów z Rzecznikami Praw... (wstawcie obojętnie jakie słowo, i tak mieli z nimi problemy). DZIECI, ANI GWALTOW NIE BEDZIE. Dzieci z kolei nie wystąpią w tej grze, ponieważ Rzecznicy Praw Dziecka (to działa) wkroczyliby do akcji i mielibyśmy po Postalu 3.
Napisałem tu dużo rzeczy, z którymi możecie się nie zgodzić, dlatego oczekuję licznych komentarzy. Pozdro
Ostatnio zmieniony 04 lis 2006, 19:17 przez Robseßed, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Super Laska
Początkujący morderca
Posty: 64
Rejestracja: 15 paź 2006, 11:18

08 lis 2006, 16:42

ależ siem rozrisałeś a tak propo w trójeczce powinien być pies champ i jakieś inne zwierzeta np: konie dla szybkiego transportu
Owce-he he dla zabawy
duuuże ptaki-dla szybkich polowań
i jeszcze może byc ... ZOO


Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

09 lut 2007, 14:58

Byłoby miło jakby grafika przedstawiała się jak w Prey'u, ale problem mieliby gracze którzy nie posiadają mocnego sprzętu. Może też zdarzyć się tak jak wspomniał Kmieciu. Cóż, musimy jeszcze poczekać, pożyjemy zobaczymy... 8-)


Obrazek
Zablokowany