Project Marica - własne auto

Uczymy się edytowania P2 i rozwiązujemy nasze problemy. Nowi adepci mile widziani!

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

20 mar 2015, 18:16

Dobry. Jak zmienić podstawowy model np czołgu w Project Marica? Wiem że jest z dwóch modeli, jednego mesha i static mesha jako lufa. Po zmianie w "display" nic sie nie zmienia ingame, a jak chcę zrobić własną klasę pojazdu w edytorze, po otworzeniu kodu czołgu NKTank mam pusty ekran, nie ma nic, a po stworzeniu własnej klasy czolgu mam jedynie

Kod: Zaznacz cały

//=============================================================================
// MyNKVTank.
//=============================================================================
class MyNKVTank extends NKVTank
	placeable;


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 mar 2015, 18:25

Kod nowego Project Marica jest zakodowany. Jeśli chcesz go edytować, to albo pisz do autora o źródła, albo sięgnij do starszej wersji moda.

Lecz coś mi się wydaje, że aby zrobić coś swojego, wystarczy bazować na defaultproperties. Były bardzo bogate w opcje zmian. Ba, nawet i teraz masz do nich dostęp. Okienko właściwości danej klasy w PostEd nie powinno być puste. Więc we właściwościach swojej klasy zmieniaj.


I jak by nie było, autor nie powinien żałować źródeł dla kogoś, kto chce zrobić moda do jego pracy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

20 mar 2015, 19:55

Ale jestem cymbałem, faktycznie. Edytowałem NKVTankFactory zamiast samej klasy pojazdu...Temat do zamknięcia. :facepalm:


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 mar 2015, 19:57

Ryuq pisze:Temat do zamknięcia.
Przykro mi, nie mogę tego zrobić.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany