[MOD] Collector's Desert Eagle !!!Moj pierwszy skrypt broni!

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

06 paź 2007, 19:43

prawdziwy 666 pisze:bronie fajne tylko trochę zbyt zabójcze (policjanci i goście z RWS ginął po dwóch strzałach :mgun: )
Pora wpuścić troche realizmu do postala ... tak powinien zabijać Desert Eagle :) ponieważ używa on amunicji .50 która jest używana także w działkach automatycznych montowanych na czołgach i transportowcach opancerzonych.. pocisk ma niezwykłą siłe przebicia i zdolność penetracji że człowiek po 1 strzale praktycznie ginie na miejscu.. szanse że przeżyje postrzał wynosi 5%

Btwa dałem maks ammo 27 bo dać 300 do tak silnej broni to było by troche nie fair
Ostatnio zmieniony 06 paź 2007, 19:44 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 paź 2007, 19:46

ALCRD pisze:Pora wpuścić troche realizmu do postala
Hehe, oby nie przesadzić. ;) Bo Postala lubię właśnie za brak realizmu. Ale to akurat całkiem przyjemne jest. :)

Inna rzecz, ALCRD... Pamiętając twą starą sygnaturkę z RS, to chyba lubisz bronie oburęczne, co? A może druga edycja tego moda to obie łapki? :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

06 paź 2007, 19:51

Tiquill pisze:
ALCRD pisze:Pora wpuścić troche realizmu do postala
Hehe, oby nie przesadzić. ;) Bo Postala lubię właśnie za brak realizmu. Ale to akurat całkiem przyjemne jest. :)

Inna rzecz, ALCRD... Pamiętając twą starą sygnaturkę z RS, to chyba lubisz bronie oburęczne, co? A może druga edycja tego moda to obie łapki? :)
Lubie ogólnie broń .. a szczególnie broń białą :) zbieram co popadnie scyzoryki , motylki , maczety , K BAR y itd itp :)

Próbowałem zrobić broni ze skryptem reload jak mi radził steven ale cos mi nie pykło :D a on juz musial isc spać.. wiec nie moglem go juz zapytac co jest nie tak :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 paź 2007, 20:02

Co się odwlecze, to nie uciecze... ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

06 paź 2007, 20:10

Tiquill pisze:Co się odwlecze, to nie uciecze... ;)
Dokładnie :)


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

07 paź 2007, 00:34

a ja sie ciesze ze troche realizmu zostalo wprowadzone. zawsze trabie o tym ze chce w postalu troche realizmu i za to ci dziekuje alcrd ;)


Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

07 paź 2007, 01:48

Mixer pisze:a ja sie ciesze ze troche realizmu zostalo wprowadzone. zawsze trabie o tym ze chce w postalu troche realizmu i za to ci dziekuje alcrd ;)
hehe spox :) ja musze cos zrobic u siebie z tymi granatami bo ustawilem żeby ludzie gineli po max 3 obcietych konczynach a nie po 1 ... i teraz potrzebuje 2 granatow by ich zabic :P


Awatar użytkownika
Spoonman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 319
Rejestracja: 30 lip 2007, 12:29
Lokalizacja: zza węgła

08 paź 2007, 21:20

O tóż właśnie chodziło! Ale jest jeszcze jedna rzecz, która sprawia, że Desert Eagle jest wyjątkowym pistoletem. Inne, lipniejsze spluwy, które byłyby standardową bronią, a DE już bronią jedynie dla prawdziwych gunmanów!


Speed means freedom of the soul
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

08 paź 2007, 22:40

Spoonman pisze:O tóż właśnie chodziło! Ale jest jeszcze jedna rzecz, która sprawia, że Desert Eagle jest wyjątkowym pistoletem. Inne, lipniejsze spluwy, które byłyby standardową bronią, a DE już bronią jedynie dla prawdziwych gunmanów!
W zasadzie DE to kiepska broń jeśli chodzi o real :) Ma kupe wad , niesamowity odrzut i jedna zalete cytuje "przebije murek i sukin*** który sia za niego schował a także jego kumpli" :D ten śmieszny cytat jest w zasadzie prawdą :) bo już mowiłem jakich pocisków DE używa... ale i tak wolałbym SMG MP7 :D albo Walther P30 ... zdobęde program do modelowania to takowe bronie zrobie :)
Ostatnio zmieniony 08 paź 2007, 22:41 przez ALCRD, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ