Eternal Christmas: konfrontujemy Happy Night z ED i AVPC

Rozmowy o Postal 2: Happy Night.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 mar 2015, 03:12

Na początek przygody z Happy Night proponuję takie porównanie: Ile i czego w Happy Night jest lepszego od czego w Eternal Damantion i A Very Postal Christmas. Bez ujmowania czegokolwiek samej HN, porównania nasuwają się od razu. Świat Postala 2 to późnoletnie i popołudniowe zazwyczaj dni. ED dało nam nocną eskapadę po mniej i bardziej strasznych miejscach. Co prawda ED to przygody innego bohatera i o innym klimacie, ale ta gra tak się "wżyła" w Postala 2, że nie da się uniknąć skojarzeń. AVPC znowu to zima, wieloletnia przygoda ze światem spod ręki jednego człowieka, jej autora.

Mamy wreszcie noc i zimę w jednej grze! W dodatku w naszym ulubionym Paradise. Czy można mówić o tym, że Happy Night wyprze z naszych serc AVPC albo ED? Czy jest zdolna stawić im czoła? To dopiero pierwsze dni. Zacznijmy o tym dyskusję. Po latach, gdy już okrzepniemy z HP na dobre, będzie bardzo ciekawym, co tu, wszyscy jeszcze amatorzy w zakresie HN, pisaliśmy tu. A więc... ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

15 mar 2015, 10:42

Zacznijmy od tego że AVPC nie zaliczyłem niczego, mapka nic nie wyświetliła - gdzie miałem iść?!
nic nie było do roboty...chwila jakiś żałosny list do mikołaja przeczytałem i wiem że na końcu też jest Boss.
I to tyle, teraz czekam na Annivesary z HN.

Eternal Damnation to jest poezja i całkiem inny styl rozgrywki nie ma co porównać.
Nie pobrałem ED Remake bo nie zrobili tego do końca.
Wyparło z moich serc to i to, zapomniałem już o Persji i Tropic :P


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
ODPOWIEDZ