Gdzie jest to Lower Paradise?

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

11 lut 2015, 21:29

BloodLogin pisze:W BullFish jest obraz pomnik z prosiakiem, nic w internecie nie pisze o tej firmie, jak wygląda bydynek ? i na jakiej ulicy stoi ?
Bullfish to w rzeczywistości Whiptail Interactive. RWS wtopił z nimi z P2, jak z Akellą z P3. Podejrzewam, że to jest przyczyna tego, że AW wygląda jak wygląda - Są to jednak tylko moje domysły

Tu jest info o byłej siedzibie WI z 2003 roku
Ostatnio zmieniony 11 lut 2015, 21:29 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

11 lut 2015, 21:38

Dzienis pisze:
Niewiele z tego zrozumiałem.

Chyba troche za dużo wpisałem faktu na raz !!
Wtrącam jedynkę, bo tylko tam jest prawdziwe miasto Paradise i okolice , a w dwójce jest tylko kilka charakterystycznych obiektów i budowli.
Dzienis pisze:
Prosiak może być prostackim symbolem nieudolności konkurenta RWSu w dziedzinie producenta gier.

Damed , chodziło mi o to że Lower Paradise to już nie ma nic z poprzedniej części miasta.
Tylko Prosiak się trafił jedyna skopiowana żecz.
Rycho3D pisze:
Silver Dragon pisze:A jakby zrobić Paradise na wzór mapki Miami z Tropic'a? Tam też są tunele, a jakoś wszystko jest na jednej mapie. Czy silnik by to pociągnął?
Silnik tak, ale pamięć raczej nie. Cała gra wczytana na RAM'y. I większe prawdopodobieństwo bugów :D
4GB ram standart powinien wystarczyć.
AllParadise właczyłem na 1 gigówce, ale chcąc edytować to już brak mocy, a takie
P2:UDK ma łączone części, to chyba nie tajemnica i to uciągło autorom.
FogZone na ratunek.
Dzienis pisze:
BloodLogin pisze:Wiem też już gdzie jest Catharsis :)
Skoro wiesz, to może wyjawisz tą tajemnicę?? :)


No dobra skoro Lower Paradise wogóle nie istnieje to idzemy dalej :
Rozgość się w Tubac AZ miasto turystów blisko Meksyku, zawiera Bridge Road, Santa Cruz River oraz liczne sklepy.

www.laentradadetubac.com/img/TubacMap1000.jpg
Ostatnio zmieniony 11 lut 2015, 21:41 przez BloodLogin, łącznie zmieniany 1 raz.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
ODPOWIEDZ