Wizytówka naszego kanału na YT

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 sty 2015, 20:19

Chodzi o filmową wizytówkę naszego kanału na YouTube: https://www.youtube.com/user/PostalSite Przywracamy do życia ten kanał, a że powstała Grupa Szybkiego Reagowania i mamy nie byle jakich Filmowców na forum, to:

Jakie macie propozycje? Czy ma to być zestaw krótkich ujęć z naszych modów? Może jakaś opowieść z naszą historią? Czy coś całkiem innego. Filmik krótki, tak gdzieś 1,5 do 2 minut. Treściwy, zabawny, intrygujący, wyczerpujący?
Ostatnio zmieniony 03 sty 2015, 01:25 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

02 sty 2015, 22:22

Tiquill pisze:Chodzi o filmową wizytówkę naszego kanału na YouTube: https://www.youtube.com/user/PostalSite Przywracamy do życie ten kanał.

Jeden filmowiec TheMike, reszta nic osobno nie nagrywa.
Po co dwa kanały trzymać ?
Nie kapuję zbytnio.
Tiquill pisze:
Czy ma to być zestaw krótkich ujęć z naszych modów?
Problem w tym że nie każdy został przedstawiony... to trwało by długo i opóźniło by premierę kolejnych odcinków P2:PS.
Pozatym nie wszystko da się nakręcić, moje No_Splash, Mini_Startup są zbyt fajne :D
Tiquill pisze:
Może jakaś opowieść z naszą historią?

Historia PSI był temat jeszcze nie gotowe.Etap drugi czytanie audiobook TheIcemana.

Pisałem też wczoraj na SB że nie chce się pokazywać z tym kolorem na prezentacjach.
Przez ten kolor czuję sie jak "Ciota".
Tiquill pisze:
Czy coś całkiem innego
Najprościej nagrywać gameplay, wybrać z PostEd najbardziej rozwinięte mapki i przejść. Ale jest jedno ale, musiała by to być osoba pewna siebie, nie mająca jeszcze własnego kanału vloga.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 sty 2015, 01:35

BloodLogin93 pisze:Po co dwa kanały trzymać ?
- PSI Movies na twórczość własną i bardziej dowolną.
- Kanał PSI dla prezentacji modów, realizowaną przez PSI Movies, ale też innych autorów.
Podział będzie czytelny.
BloodLogin93 pisze:Problem w tym że nie każdy został przedstawiony
Tu nie chodzi o używanie tylko zrobionych już filmów i cięcie ich na nowo. Albo czekanie, aż nakręci się cały długi materiał poświęcony prezentacji moda. Inaczej:

Wybrać konkretny motyw. Odpalić moda, jaki chce się filmować. Uruchomić nagrywanie. Nagrać konkretny motyw, krótko, i nic więcej. Przejść do... następnego moda. Nagrać konkretny motyw... A gdy wszystko będzie gotowe - zrobić film.

I każdy może nadesłać jakiś film. Jeśli spełni parametry techniczne, o których może TheMike powie.
BloodLogin93 pisze:Pisałem też wczoraj na SB że nie chce się pokazywać z tym kolorem na prezentacjach.
Dobrze, na ten czas będziesz biały.
BloodLogin93 pisze:Najprościej nagrywać gameplay, wybrać z PostEd najbardziej rozwinięte mapki i przejść. Ale jest jedno ale, musiała by to być osoba pewna siebie, nie mająca jeszcze własnego kanału vloga.
A czemu taka osoba?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

03 sty 2015, 07:49

Tiquill pisze: Uruchomić nagrywanie. Nagrać konkretny motyw, krótko, i nic więcej.
Myśle że to brzmi nieźle.
Tiquill pisze:A czemu taka osoba?
Myślałem sobie że osoba nie chciałaby wrzucać swoich gameplayów na inny nie ożywiony kanał bo by widzów w końcu potraciła.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Mike
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1805
Rejestracja: 14 wrz 2013, 12:33

04 sty 2015, 22:59

Widzę nawał pomysłów, że aż serwery padają :D

Teraz tak bardziej poważnie. Chodzi o wizytówkę całego PostalSite, tak? Czyli to musi być coś epickiego... No dobra, chociaż coś oryginalnego.
Co jeśliby zamiast screenów z forum czy fragmentów gameplayu z modów różnorakich nakręcić... Animację. Animację w 3D, 2D jako kreskówka, wszystko jedno. Pokazać PSI w formie historyjek opowiadających o ważnych wydarzeniach z forum. Wziąć to tak całkiem na "filmowo". Historie z udziałem postaci reprezentujących poszczególnych użytkowników. Film/Filmy po 2 czy 3 minuty.

Co wy na to?

Jeśli taki pomysł dla was wydaje się dziki i bezsensowny to mam coś innego.

Historia zmian PostalSite. Od początku istnienia do teraz. Do tego użyć trzeba by https://archive.org/web
Szybkie pokazanie zmian w wyglądzie forum i strony, oraz rozszerzenia się o nowe kategorie. Do tego kilka wydarzeń ze świata Postala, które miały miejsce podczas istnienia PSI.

Jeśli to też się nie nadaje, to jest też taka opcja.

Tak jak wspomniał Tiquill, fragmenty gameplaya z różnych postalowych modów. Tyle, że modów było i jest dużo. Tych bardziej znanych i tych już zapomnianych. Dlatego tutaj potrzeba by chyba więcej ludzi do pomocy. Bo, żeby samemu choć ich część ogarnąć potrzeba by trochę czasu. Nie chodzi o ilość tych modów, bo Postal 2 to nie GTA San Andreas w tej kategorii, ale o dostępność i sprawność. Bo nie ma takiego cudu, żeby komuś wszystkie mody ruszyły.

Więc jak było wspomniane, swoje trzy grosze już wtrąciłem i teraz czekamy na wasz ruch, pozostali forumowicze PostalSite.INFO ;)


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

04 sty 2015, 23:05

2 i3 pomysł fajny. Jak dla mnie spoko.
Jednak kręcić filmu w 3D nie ma sensu, ale jeszcze zależy w jakiej formie.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

04 sty 2015, 23:09

Pierwsza propozycja jest wg mnie najlepsza. Można nieźle puścić wodze fantazji
Druga opcja z mojego punktu widzenia nie brzmi zachęcająco. czy by mi się chciało oglądać? - Nie wiem
Trzecia opcja też jest ciekawa, ale modów jest naprawdę dużo (Sam mam ok 60 GB Stuffu). Jeśli już, trzeba by było wybrać te najważniejsze


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

05 sty 2015, 10:06

Silver Dragon pisze: modów jest naprawdę dużo...trzeba by było wybrać te najważniejsze
Traffic 3.1
i co więcej ??

Dzielimy na Mapki i Mody i pokazujemy wszystkie nie wygasłe.
To będzie reklama dla modderów a nie forum.
Reszty pomysłów sobie nie umiem wyobrazić.
Stawiam na komiks niech będzie super jakości Blok Ekipy xD


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Mike
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1805
Rejestracja: 14 wrz 2013, 12:33

05 sty 2015, 11:33

Co do pierwszego, to nie musi być w 3D. Można zrobić w 2D w takim stylu jak tu czy tak jak Kapitana Bombę. Chodzi mi o styl graficzny ;). Opcji jest wiele, ale jednej porządnej nie :D


Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

05 sty 2015, 16:59

w sumie nakręcenie postalowej kreskówki (nawet takiej w której graja "patyczaki") to bardzo dobry pomysł :D

wszystkie trzy pomysły wydaja się być ciekawe

drugi pomysł jest nawet wporzo i nawet nie trudny do zrealizowania tylko trzeba by poświecić dużo czasu na szukanie tym informacji i zrealizowanie go

trzeci pomysł też jest super tylko trzeba by wybrać paręnaście lub kilkadziesiąt najciekawszych i najbardiej znanych modów, na kręcić do każdego krótki (kilka do kilkadziesiąt sekund) trailer lub gameplay i zmontować z nich ciekawy filmik


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 sty 2015, 10:33

Mike_Bay pisze:Chodzi o wizytówkę całego PostalSite, tak? Czyli to musi być coś epickiego... No dobra, chociaż coś oryginalnego.
Co jeśliby zamiast screenów z forum czy fragmentów gameplayu z modów różnorakich nakręcić... Animację. Animację w 3D, 2D jako kreskówka, wszystko jedno. Pokazać PSI w formie historyjek
(...)
Jeśli taki pomysł dla was wydaje się dziki i bezsensowny to mam coś innego.
Pomysł jest dziki, ale z gatunku krejzi, czyli - fajny! Roboty dużo, ale efekt może być bardzo atrakcyjny. Może są serwisy pomagające takie coś wyprodukować?
Mike_Bay pisze:Bo nie ma takiego cudu, żeby komuś wszystkie mody ruszyły.
Jest. Nazywa się: moja instalacja Postala. A i nie tylko u mnie takie cuda są.
Mike_Bay pisze:Historia zmian PostalSite. Od początku istnienia do teraz. Do tego użyć trzeba by https://archive.org/web
Szybkie pokazanie zmian w wyglądzie forum i strony, oraz rozszerzenia się o nowe kategorie.
Jako szybka migawka, składnik innego filmu. Bo jako pojedyńczy film byłby zapewne nudy i interesujący bardzo małą grupę ludzi.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ