Oficjalna strona Running Gamers!

Gry, programy i inne dobra stworzone przez użytkowników, także pomoc w ich kreacji. Bo nie tylko Postalem człowiek żyje.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mike
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1805
Rejestracja: 14 wrz 2013, 12:33

11 sty 2015, 20:36

W końcu nadszedł ten czas, że... że po prostu mamy własną oficjalną stronę. Od tej pory wszelakie wiadomości będą się pojawiać zarówno tutaj jak i na naszym Fan Page'u. Myślę, że spodoba się to tym do których FB zbytnio nie przemawia lub chcieli coś nowego.
Razem ze stroną główną mamy też forum, na które można przejść z zakładki na górze strony, mini-czat dostępny w lewej części strony. Ponadto z górnego menu możecie wybrać zakładkę Informacje o witrynie (całe potrzebne info o naszym zespole) oraz Wideo, na której znajdziecie wszystkie nasze publikowane filmy.

Jestem otwarty na wszelkie uwagi i krytykę ;) . Jeśli coś się nie podoba, jest zrąbane to piszcie śmiało.
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co tam można umieścić, piszcie śmiało.
Co do forum...owszem, jest pusto, ale jutro pouzupełniam wszystkie fora odpowiednimi dostępnymi treściami. Tak więc oceńcie stronę wizualną, estetyczną oraz funkcjonalność całej witryny.
Można się rejestrować przez uID, Facebook, Twitter czy przez konta Google.
ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI
Ostatnio zmieniony 11 sty 2015, 20:38 przez Mike, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

11 sty 2015, 23:00

Heh już w pierwszej sekundzie widzę że Statystyki nie działają, jestem a wyświetla 0.
Po drugie mini-chat, trzeba kod wprowadzać, dlaczego wgl jest otwarty dla każdego :|
Nie pisałem tam wcześniej niż wyświetlenie linku w wiadomości fb.
Już sie komuś na żarty zebrało :|

Wersja mobilna mi się włączyła bez pytania że tak powiem i ciężko mi się to ogląda.
Żeby nie było, logo zajebiste !! skórka z elem. niebieskim też pasuje.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Mike
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1805
Rejestracja: 14 wrz 2013, 12:33

12 sty 2015, 14:49

Captcha już nie ma i mini czat nie jest dostępny dla gości, nie mogą pisać.
Statystyki działają, tyle, że się odświeżają co jakiś czas. Odśwież se stronę to będziesz się widział.
Na widok mobilny teraz nie zaradze...


Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

14 sty 2015, 16:33

Na razie na waszym forum jest tylko Quentin Tarantino i Quentin sraka cośtam.
Ja chciałem się zarejestrować ale macie zepsutą chaptche i nie dałem rady.
Naprawdzie ją


Niebawem Mapka Niespodzianka 2!
Czekajcie panowie spokojnie!
Awatar użytkownika
Mike
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1805
Rejestracja: 14 wrz 2013, 12:33

14 sty 2015, 16:58

O dziwo też z Częstochowy, może znasz? Bo captcha działa prawidłowo xD


Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

14 sty 2015, 17:38

Ja się nie mogę https://runninggamers.ucoz.net/secure/?m ... 1421253434
Mam taki obrazek i za nic nie umiem tego wpisać.

@Edit
Po drugim kliku jest inny obrazek
Ostatnio zmieniony 14 sty 2015, 19:18 przez Tardis, łącznie zmieniany 1 raz.


Niebawem Mapka Niespodzianka 2!
Czekajcie panowie spokojnie!
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 sty 2015, 00:26

Po pierwsze i bezwzględnie - dajcie komentarze dla Gości po Captcha. Jesteście za małą stroną, by wymuszać logowanie po to, aby coś skomentować. Jest czat, jest pole komentarza widoczne dla gościa pod newsem - a wymaga zalogu. Mnie to odrzuca.

Największa zaleta to spis filmów. I zalecałbym rozważyć, aby ten spis był stroną powitalną. Co najlepsze - od razu! :)

Forum pęka w szwach. Ale to świeża farba, musi obeschnąć. ;) Opcja 'Oznacz wszystkie wiadomości jako przeczytane' nie powinna być widoczna dla gości.

Fajnie, że są opcje rejestracji przez serwisy. Ja tam tego nie stosuję, ale tak jest nowocześnie i na czasie.

Przydałoby się wymienić linkami do siebie, co?

Spodziewałem się ujrzeć zapowiedź tej strony w innym temacie, do DevZone mało kto zagląda. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mike
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1805
Rejestracja: 14 wrz 2013, 12:33

27 sty 2015, 23:21

Dlatego dałem temat w DevZone. Mniej osób zajrzy, ale coś doradzi. Bo to jeszcze nie prezentacja a doradztwo, że tak powiem.
Strona jeszcze nie gotowa i świeci pustkami.
Fora też trzeba przed otwarciem pouzupełniać tym co już jest zrobione.

Większość i tak będzie się logować z Facebooka, bo tam tylko nas znają (99 osób obecnie :D) I do tego obie strony (www i FB) mają być zsynchronizowane choć na początek.
Ale tak jak napisałeś Tiq, te rzeczy mogą odrzucać potencjalnych użytkowników... Więc coś się z tym zrobi. ;)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 sty 2015, 23:23

Wszystko jasne. :)

Acha, ja też sugerowałbym wyłączyć wymuszanie trybu mobilnego na telefonach. ;)


EDIT: Tak sobie myślałem o tym spisie filmów. A gdyby tak na stronie głównej, tej właściwej, dać na dole pasek przewijany z okienkami tych filmów? Nawet nie koniecznie iframe z filmem, ale miniaturki grafik (co by było lżej) linkujące do samego filmu. Co o tym sądzisz?
Ostatnio zmieniony 27 sty 2015, 23:26 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mike
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1805
Rejestracja: 14 wrz 2013, 12:33

27 sty 2015, 23:32

No właśnie mnie też to osobiście wnerwia, ale ktoś wspaniałomyślnie pomyślał, żeby w Panelu Administracyjnym jedyną funkcją dotyczącą urządzeń mobilnych jest funkcja... Podglądu strony mobilnej z komputera O_o
Jeszcze jakby pod telefony ładowała się wersja z innym adresem (przykładowo z m. Na początku) to by łatwo było wypełnić dziada :D
A tak to chamsko ładuje bez żadnej możliwości wyboru.

I oczywiście kiedy będzie wszystko gotowe to można by się "wymienić" adresami. Tyle, że bardziej to chyba na Facebooku, bo to takie ważne wydarzenie to nie jest.

EDIT
Pomysł z taką biblioteką bezpośrednio na stronie głównej nie jest wcale zły. Tylko gorzej by było z wykonaniem, bo wtyczki odpowiedzialne odpowiednio za artykuły i filmy nie chcą się ze sobą mieszać i wymuszają nowe zakładki w menu. Choć jakby pomieszać im w css to by może wyszło.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2015, 23:36 przez Mike, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ