Ogólna nie tolernacja. Kto jest z kto przeciw ?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

12 sty 2015, 16:04

Rycho3D pisze:Ze wszystkich narodowości najbardziej nie lubię polaków. Bo to buraki i chamy, a ja muszę obok nich żyć.
Nie zapominaj, że też jesteś Polakiem (chyba że o czymś nie wiem ;) ). Z własnego doświadczenia powiem tylko, że najgorsi są Polacy za granicą. Ci krajowi są jeszcze względnie ok.
BloodLogin93 pisze:a gejów to wykastrować, by nie mogli się nawzajem pieścić.
Trzeba im uświadomić że nie tak w Bibli pisano.
Nie dla każdego Biblia jest wyznacznikiem moralności.
Trzeba wziąć pod uwagę kto ją pisał, a także liczne przeinaczenia i błędy w tłumaczeniu.
Sam przeczytałem większość Biblii i o ile Nowy Testament jest względnie okej (poza listami Pawła, które są trochę sprzeczne z ewangeliami) to Stary Testament można sobie spokojnie odpuścić. Nie ma tam nic interesującego dla chrześcijan z moralnego punktu widzenia, jedynie z historycznego.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2015, 16:05 przez Dzienis, łącznie zmieniany 1 raz.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

12 sty 2015, 17:06

Rycho3D pisze:Ze wszystkich narodowości najbardziej nie lubię polaków. Bo to buraki i chamy, a ja muszę obok nich żyć
Są Polacy i polaczki
Jak do tych pierwszych nic nie mam i ich szanuję, tak tych drugich powinno się tępić 'od korzenia', jak chwasty
Ostatnio zmieniony 12 sty 2015, 17:07 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ