Islam czyha?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

12 wrz 2014, 13:25

Islamiści to chorzy pseudo-religijni ludzie, którzy za bardzo kierują się przemocą, np. ubojnia u nich zwierząt to masakra. Islam to masakra. Je**ć islam. :ok:


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

13 wrz 2014, 23:08

Zasadniczo każda religia w gruncie rzeczy jest zła, a islam jest szczególnie groźny, gdyż stwarza możliwość różnorodnej interpretacji Koranu przez co potem mamy fanatyków, traktowanie kobiet jak szmaty, kamienowanie i innych poyebów. Kraje europejskie powinny obciąć socjal muslimom, bo w takich Niemczech, Francji czy Holandii większość noworodków teraz to dzieci muslimów. Jeszcze trochę i w Europie Zachodniej zrobią szariat. Na szczęście Polsce to nie grozi bo jesteśmy dziadowskim krajem, a muslimy emigrują tylko tam gdzie lepszy socjal :> .


I regret nothing
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

13 wrz 2014, 23:18

dzienis666 pisze:Zasadniczo każda religia w gruncie rzeczy jest zła
Zasadniczo każda religia jest dobra, ale to ludzie są źli.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

13 wrz 2014, 23:29

Może inaczej: Każda religia w gruncie rzeczy ma dobre założenia, nie ma przecież religii otwarcie nawołującej do przemocy i robienia krzywd. Niestety ludzie u szczytu tych organizacji zmieniają religię w biznes(chrześcijaństwo) lub robią ludziom pranie mózgu(islam, świadkowie jehowy). Można wierzyć w Boga i być dobrym człowiekiem nie należąc do żadnej organizacji religijnej.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

08 sty 2015, 23:15

kazik pisze:Apokalipsa to moja ulubiona księga.
Bardzo trudna do interpretacji. Np. Świadkowie Jehowy interpretują ją zupełnie inaczej niż katolicy, a jeszcze inaczej robią to adwentyści. Każdy ją pojmuje na swój sposób. Albo wcale jej nie rozumie. Ja kiedyś myślałem, że rozumiem, ale teraz to sam już nie wiem :) .
Yossarian pisze:spójrzcie prawdzie w oczy,chrześcijaństwo rozpada się przez:komercję i kapitalizm
Chrześcijaństwo się nie rozpada, co najwyżej idzie z duchem czasów. U baptystów są już kobiety pastorki, kościół dopuszcza też wiele rzeczy, które przez setki lat były nie do pomyślenia.

Taka ciekawostka: Podobno jeśli rzucisz świńskim łbem w muzułmanina to będzie on już nieczysty i nie dostąpi zbawienia.

Nawiązując zaś do dyskusji rozpoczętej na SB to jeszcze raz powiem, że radykalny islam jest najgorszą religią na świecie. Wszystkie religie uważam za złe, ale tą za najgorszą. Religia która nawołuje do wyrzynania niewiernych, przemocy, okrucieństwa i która traktuje kobiety jak szmaty i maszynki do rodzenia dzieci to czyste zło.
Rzekłem.


I regret nothing
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

10 sty 2015, 17:56

radykalni islamiści są fajny tylko w P2 :D (bo można ich tam zabijać)

według mnie są oni trochę niezdrowi psychicznie, skoro zamiast próbować zrozumieć i zaakceptować osoby innych religii i narodowości wolą z nimi walczyć
no i jeszcze wszystkie te nakazy jak ma wyglądać kobieta i że tylko jej oczy mają być widoczne, i traktowanie ich jak niewolnic


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

10 sty 2015, 19:02

EvilYeah pisze:radykalni islamiści są fajny tylko w P2 :D (bo można ich tam zabijać)
Zgadzam się z tym.
EvilYeah pisze:według mnie są oni trochę niezdrowi psychicznie, skoro zamiast próbować zrozumieć i zaakceptować osoby innych religii i narodowości wolą z nimi walczyć
no i jeszcze wszystkie te nakazy jak ma wyglądać kobieta i że tylko jej oczy mają być widoczne, i traktowanie ich jak niewolnic
Nie tyle niezdrowi psychicznie, co indoktrynowani od małego i z wypranymi mózgami. Jakby ci całe życie wpajali, że ludzie Zachodu to diabelski pomiot i należy ich mordować w imię Allaha oraz że kobieta jest na równi ze zwierzęciem i jest maszynką do rodzenia kolejnych bojowników to też byś był taki.
Najgorsi są ci, którzy dobrze wiedzą że cała ta święta wojna, 99 dziewic i mord w imię Allaha to pic na wodę. Oni każą tak wierzyć innym dla własnych korzyści. Chodzi mi o wszelakich mułłów, gości typu Bin Laden czy al Zarkawi i przywódców talibańskich. To są najgorsi skurwiele. Nie nastoletni samobójca z pasem szahida i wypranym mózgiem.


I regret nothing
ODPOWIEDZ