Piracka wersja AWP ?

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
kanapkozaur
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 30 gru 2014, 22:11
Lokalizacja: Śląskie

03 sty 2015, 00:47

Siema.
Jakieś 2 tygodnie temu wpadłem na filmik, który pokazywał AWP by Draven (+500 Weapons). Wtedy przypomniałem sobie o Postalu, i postanowiłem to ściągnąć, mod był mi kompletnie obcy, więc zajrzałem do ReadMe. Było tam napisane tak:
"[ENG]
Just launch AWP by Draven and enjoy ! :D"
No i włączyłem i ku mojemu zaskoczeniu, gra działa bez jakichkolwiek plików z normalnej gry. (Nie mam Postala na dysku)
I nie wiem, czy to normalne czy po prostu okradłem RWS ? I czy ten cały "Draven" jest twórcą AWP moda ?
Muszę jeszcze dodać, że tych broni jest naprawdę sporo (M@DJ@CK@L i jakieś inne paczki, ale na pewno ponad 500). Szukałem i nic nie znalazłem na innych stronach, więc postanowiłem napisać tutaj.
[EDIT]
Jeżeli kogoś to obchodzi, załączam wspomniany filmik. Jest dodany przez samego Dravena, ale nie raczył odpisać na prywatne wiadomości
www.youtube.com/watch?v=TWCs2wP1gwA
Ostatnio zmieniony 03 sty 2015, 00:55 przez kanapkozaur, łącznie zmieniany 4 razy.


4chan master race
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

03 sty 2015, 01:02

Niestety, jest to piracka wersja Postala z zainstalowanym AWP i wieloma innymi modami. Draven nie jest autorem AWP, tylko autorem tej kompilacji. Fakt, że zawiera ona pliki oryginalnej gry sprawia jednak, że pobieranie tego czegoś jest piractwem.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
kanapkozaur
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 30 gru 2014, 22:11
Lokalizacja: Śląskie

03 sty 2015, 01:08

Mr Minio, dzięki za odpowiedź.


4chan master race
ODPOWIEDZ