The Iceman Administratorem!

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 gru 2014, 23:58

Z dniem dzisiejszym do grona Administratorów dołącza:

The Iceman
Jest z nami od 6 już lat i powoli acz sukcesywnie zdobywa kolejne stopnie w naszej społecznościowej hierarchii. W zeszłoroczną Gwiazdkę nominowany do rangi Junior Admin, teraz staje między najwyższą władzą. Zaangażowanie w naszą społeczność się opłaciło. To on głównie prowadzi nasz profil na Facebooku, to on zaangażował się w nasz sklep, to on w końcu stale wykazuje się inicjatywą, zarówno tą widoczną przez wszystkich, jak i na naszym zapleczu.

Gratuluję i życzę dalszego i satysfakcjonującego zaangażowania w naszą społeczność. Ave! :winko:


P.S.
Z awansu ucieszy się też seebeek17, nowy Modder - ale to już w osobnym temacie więcej! ;)


----- xxxxx -----

Lecz na tym nie koniec roszad nominacyjnych. Jednocześnie ze smutkiem informujemy, że swoje rangi tracą trzej panowie.

Lothar - nasz kilkuletni Administrator traci tą rangę. O czym zawiadamiam z wielkim smutkiem, gdyż był jednym z filarów naszego forum i strony, tuzem o niekwestionowanym autorytecie i znaczeniu. Jego wiedza programistyczna i doświadczenie webmasterskie wielokrotnie pomagały nam w przełomowych momentach przeprowadzek i przebudowy naszego portalu. Mało kto kocha gry tak jak on i jest ich maniakiem, co wielokrotnie pokazał w swoich wypowiedziach. Nie byłby z nami także gdyby nie znawstwo i oddanie samemu Postalowi. Jako nieliczny w internecie, a jedyny z nas może pochwalić się wpływem naszej strony na własne życie prywatne, obok swej partnerki oczywiście. Postalowe małżeństwo to oni! Od ponad 7,5 roku z nami, ale już do nas nie zagląda od 8 miesięcy. Życie ma swoje wyzwania, każdy idzie swoją drogą. Ale wdzięczność i pamięć naszą zachowa zawsze. Ciężko będzie patrzeć na jego nick innego koloru niż czerwień. Nie wiem, myślę utworzyć jakąś Lożę Pierwszych, nie wiem. Największe podziękowanie za wszystko! Żegnaj, Lothar!

Koloses - traci rangę Moderatora. To ranga funkcyjna, trzeba z nami aktywnie być, by ją posiadać. Spełniał się w tej roli świetnie od 10 października 2012 (notabene nominowany do niej razem z The Icemanem), z werwą pilnując porządku na forum. Pora na emeryturę, panie dzieju. ;) Co nie znaczy, że nie przestajemy na Ciebie liczyć. Byłeś na Steamie naszym przedstawicielem i takim pozostań nadal. Nie zapominaj o nas i baw się dobrze. Jeszcze mamy co do zaoferowania! A za moderację - dziękujemy bardzo!

Radzik136 - traci rangę Moderatora. Jak wyżej, aby posiadać rangę typowo roboczą, trzeba działać aktywnie. Nic w tym złego, że zmieniają się zainteresowania. Bardzo się cieszę, prywatnie, że byłeś z nami jako Moderator choć przez ten rok od nominacji w zeszłoroczną Gwiazdkę, znajdując na to czas. Pamiętamy i dziękujemy za to. Jednak przede wszystkim jesteś i będziesz dla nas związany z trybem multiplayer i naszym serwerem. ServerAdmin to była i mam nadzieję że będzie nadal twoja rola w naszej społeczności. Właściciel naszego trzeciego serwera multiplayer. Za to, że zająłeś się też prowadzeniem porządku na forum - dziękujemy bardzo!
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

31 gru 2014, 00:21

Gratuluję awansów
Życzę owocnej pracy ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

31 gru 2014, 02:06

Witam wśród Czerwonych! :evil:


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

31 gru 2014, 13:28

Gratuluję awansu Iceman. Zasłużyłeś na tytuł Administratora. :)


I regret nothing
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

01 sty 2015, 13:49

Dzięki za pomarańcz i gratuluję The Iceman'owi za avansik. ;3


Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

02 sty 2015, 15:20

gratuluje wszystkim awansowanym
zasłużyliście sobie panowie


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ