TubeWeapons

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 wrz 2007, 20:57

To dobrze, że działa. :)

Ja dodałem do jednej mapy co mam, sejw zapisany i łażę z mapy do mapy, cały piękny ciężar stale nosząc na plerach Kolesia. Nie chciałoby mi się wciąż wpisywać te 'iwanty'. No i ta słodka świadomość wszystkoposiadania! Mmm... :067: Ale - każdy robi jak lubi. :D
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2007, 21:19 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

20 wrz 2007, 22:44

Tiquill pisze:To dobrze, że działa. :)

Ja dodałem do jednej mapy co mam, sejw zapisany i łażę z mapy do mapy, cały piękny ciężar stale nosząc na plerach Kolesia. Nie chciałoby mi się wciąż wpisywać te 'iwanty'. No i ta słodka świadomość wszystkoposiadania! Mmm... :067: Ale - każdy robi jak lubi. :D
HEhe moja gra w postala wylada tak ze wpisuje w menu goto mapa jaka chce (w zaleznosci od humoru) i bronie przez i want (tez w zaleznosci od humoru) :P jak jestem wkurzony to bron biała ;P jak smutny lub tak poprostu to broń palna lub różna :D ..... jak ostro wkur** to broń trująca i ładunki wybuchowe (flashbangi tez ;P)
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2007, 22:45 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

21 wrz 2007, 15:12

ALCRD pisze:mapa jaka chce (w zaleznosci od humoru) i bronie przez i want (tez w zaleznosci od humoru) :P jak jestem wkurzony to bron biała ;P jak smutny lub tak poprostu to broń palna lub różna :D
hahah i to mi sie podoba tak grasz jaki masz humor ;)


Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

21 wrz 2007, 19:35

Mixer pisze:
ALCRD pisze:mapa jaka chce (w zaleznosci od humoru) i bronie przez i want (tez w zaleznosci od humoru) :P jak jestem wkurzony to bron biała ;P jak smutny lub tak poprostu to broń palna lub różna :D
hahah i to mi sie podoba tak grasz jaki masz humor ;)
Szczerze mówiac postal to dobra gra na zly dzien ;P
Można robić rzeczy których przy zdrowych zmysłach na real nigdy by sie nie zrobiło..


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

21 wrz 2007, 19:39

Po to został stworzony. Jak wpadam w stan dzikiej furii (jak dzisiaj przez Tiquilla) to w Paradise nie zostaje żadne żywe stworzenie


Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

21 wrz 2007, 21:15

peddie nie kłam, zawsze na mapie ktoś sie respawnie, tiq nie odblokowywuj peddiego :)


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

21 wrz 2007, 21:38

mig31 pisze:peddie nie kłam, zawsze na mapie ktoś sie respawnie, tiq nie odblokowywuj peddiego :)
Ja wiem, że eddie wkurza ludzi, ale:
Regulamin pisze:7. Absolutnie zakazuje się [...] obrażania innych użytkowników i ich poglądów na forum...
(Nie, nie bawię się w moda 8-) Po prostu takie przekręcanie nazwisk, imion i ksywek jest moim zdaniem niefajne).
Postanowiłem sprawdzić TubeWeapons... i jak na razie jest całkiem nieźle, gra nawet się nie crashuje :P
Ehhh, przy Postal'u można się ładnie odprężyć, kiedy się ma zły dzień... chyba, że gra ma też zły dzień i wykrzacza się co 3 minuty 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 wrz 2007, 22:28

Lothar pisze:Po prostu takie przekręcanie nazwisk, imion i ksywek jest moim zdaniem niefajne
Właśnie. :(
ALCRD pisze:jak jestem wkurzony to bron biała ;P jak smutny lub tak poprostu to broń palna lub różna :D ..... jak ostro wkur** to broń trująca i ładunki wybuchowe (flashbangi tez ;P)
To mi dało coś do myślenia. I mam wobec tego pewne zamiary. 8-)

A wracając do tematu:
Lothar pisze:i jak na razie jest całkiem nieźle, gra nawet się nie crashuje :P
To prawda. Po dodaniu fixa Marcino i ja mam spokój od błędów (tych związanych z Tube).


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

21 wrz 2007, 22:53

mig31 pisze:peddie nie kłam, zawsze na mapie ktoś sie respawnie
Niekoniecznie ... zdażyło mi sie ze na planszy Parade w dzień 3ci po rzezi nikt sie juz nie respawnował :P


O nie ma to jak być inspiracją do stworzenia tematu :D heh


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 wrz 2007, 23:27

ALCRD pisze:
mig31 pisze:peddie nie kłam, zawsze na mapie ktoś sie respawnie
Niekoniecznie ... zdażyło mi sie ze na planszy Parade w dzień 3ci po rzezi nikt sie juz nie respawnował :P
Oj, zawsze wreszcie ktoś by przylazł (jeśli tylko gra nie porąbałaby się). Kiedyś specjalizowałem się tylko w tym, że usiłowałem wybić wszystko do nogi. Nie udawało się. Bo już nic nie było, łażenia końca nie było... Zostawiłem grę na godzinkę - i co? Byli! A pozostawiony Koleś leżał zabity i kopali go, wredni tacy... :D Zrozumiałem, że mój zamiar dokładnego czyszczenia mija się z celem... :bolek:
ALCRD pisze:O nie ma to jak być inspiracją do stworzenia tematu :D heh
Cieeeszę się. :diabel:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 kwie 2008, 23:21

Uzupełniam o linka do naszego downloadu: https://www.postalsite.info/downloads.ph ... nfo_id=140 To jest ta wersja oryginalna, do której potrzebne są opisywane tu poprawki.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 mar 2011, 15:12

A teraz już nie trzeba żadnych FIXów, a bronie można sobie elegancko przywołać AWPModem. Nie trzeba się męczyć. To tak w ramach przypomnienia.

Mimo to uważam, że bronie w tym modzie są jakieś takie...niespecjalne. :):

Patelnia jest już w innym modzie, a tutaj spisuje się średnio. Proca ma mały zasięg i obrażenia(niby realistycznie, ale jakoś mi to nie odpowiada). Najfajniejsza skarpeta - plus za pomysł, ale też jakoś niczym specjalnym się nie wyróżnia.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 mar 2011, 14:59

Mr Minio pisze:Proca ma mały zasięg i obrażenia(niby realistycznie, ale jakoś mi to nie odpowiada). Najfajniejsza skarpeta - plus za pomysł, ale też jakoś niczym specjalnym się nie wyróżnia.
O realizm w broniach modów do P2 coraz trudniej. I ów realizm stawiam tu na plus. Tak powinno być. Zaś skarpeta, pomysł dobry, ale nie bardzo im się chciało odróżnić ją od nożyczek. Nawet dźwięk nożyczek jest, co tu tak pasuje, że - szkoda gadać. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

23 mar 2011, 15:03

Wiadomo już z czego czerpali(i to garściami!) przy tworzeniu skarpety, jak i całego Shtopora. Ktoś dawał kiedyś screena, gdzie występowały srebrne Krotchy. Takie same, ale srebrne, ale to już nie jest rozmowa na ten temat. Gdzie ten temat o Shtoporze...

[ Komentarz dodany przez: Tiquill: 2011-03-23, 15:12 ]
Tutaj: https://forum.postalsite.info/sztopor-t287.html
Ostatnio zmieniony 23 mar 2011, 15:04 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ