Za co kochacie Postala?

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

09 lut 2007, 02:02

Jestem ciekaw Waszych opinii 8-) Ja kocham w nim wolność, masę przeróżnych modyfikacji, map, nowych broni i wogóle...
A co z modami? Jakie odczuliście wrażenia z nimi związane?
Jak wygląda u was sprawa z Eternalem? Jak z AW7?
Osobiście, to w Eternalu największe wrażenie zrobiło u mnie opuszczone miasteczko oraz mieścina na krótko przed atakiem zombiaków (ach ta muzyczka 8-) ) Zresztą cały ten mod jest genialny, brawa za świetny klimat, nastrojową muzyczkę i cały zapas nowych broni. Klimat i fabuła też niczego sobie...

AW7- Gdy poraz pierwszy odpaliłem tego moda to almost przeżyłem szok- nowe bronie, ubrania ludzików, twarze, głosy, miasto tętniące prawdziwym życiem (ludzie toczący rozmowy między sobą i to w losowych miejscach a nie jakoś z góry ustalonych), nowe misje, współpraca policji, czasem ich sprzeczki kończące się rozpierduchą w całym mieście gdzie najlepszym miejscem jest zaszycie się w kiblu z przygotowaną dubeltówką do strzału a także swoiste zespolenie STP i AW i całą masę innych "towarów"...
Ostatnio zmieniony 09 lut 2007, 15:37 przez bobo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 lut 2007, 04:16

Za wolność. Za to, że jest. Za to, że po raz pierwszy dał mi taką wolność, jakiej zawsze brakowało mi w grach: Szczątkowa fabuła, którą można olać i robić co się chce. Lubię łazić, szwendać się, wałęsać - słowem zapomnieć, że gra w ogóle coś ode mnie chce. Bo to ja tu rządzę! Że to łajzowate? Hehe, to właśnie miód tej gry. :-P Oczywiście w AW zostało mi to zabrane - ale cóż, każdy może się pomylić. Także ludki z RWS...

Za to, że mogę ją modyfikować. Modów i dodatkowych map jest w necie tyle, że zabawa niemal się nie kończy. :roll: W samym Share the Pain mam ponad pół tysiąca map - i wciąż kombinuję, skąd by wziąć nowe... Normalnie - głód niezaspokojony! 8-) Za dodatkowe bronie, postaci, tryby gry, cheaty... I za to, że musze się nadłubać aby to wszystko poprawnie działało. A jeszcze wcześniej za wiele godzin spędzonych w necie w ich poszukiwaniu...

A ta cała prowokująca brutalność oburzająca całe spółeczeństwo? Hehe, za to też! 8-)

Za wszystkie godziny spędzone z Postalem i jego światem. Dobre i złe.

A czy kocham? Nie wiem. W każdym razie oderwać się od gry nie mogę, już czwarty rok. I jest mi z tym niezmiernie dobrze. ;-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

09 lut 2007, 14:55

To może podrzuć jakieś nazwy/adresy ciekawszych modów. Co do tematu, to kocham postala, za humor, teksty, bezmyślną rzeź.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

09 lut 2007, 18:09

Kiedy wszyscy koledzy z klasy grali już w Postala 2, ja uważałem tę grę za t o t a l n ą lipę! Tak, wstydzę się z tego :oops: . Hehe, :-P pomyśleć, że z około 15 'Kolesi' zostało tylko 3 najwierniejszych fanów. W tym oczywiście ja. Jak to się stało? Pewnego razu, strasznie się nudząc z kumplem, postanowiłem się przemóc i zainstalować jakiegoś tam Postala.
- OK, spójrz:... (kolega wytłumaczył mi proste, wręcz intuicyjne sterowanie)
- Dalej... (poznałem wszystkie postaci, występujące w Postalu)
- (...)
Po takiej lekcji wcale nie zniechęciełem się do tej gry. Wręcz przeciwnie - spodobała mi się. Na podstawie moich dalszych perypetii możnaby nakręcić ciekawą telenowelę brazyliską :-P .

W tym wszystkim najfajniejsza jest... wytrwałość Postala w pozyskiwaniu nowych graczy. Przeleżał w szafce z zapomnianymi grami (mam taką :-) ) prawie pół roku. Właśnie za to go KOCHAM. Nie pozostawił mnie na pastwę głupawych gierek, o nie. On wytrwale przekonywał mnie do siebie, aż w końcu proszę: jestem moderatorem na Froum Postala. O Wielki Postalu, dzięki Ci.

:-)


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 lut 2007, 18:09

Przymierzam się zrobić opis wszystkich modów, do jakich udało mi się dotrzeć. Jeśli tylko będzie na taki spis zapotrzebowanie. ;-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

09 lut 2007, 18:57

Tiquill pisze:Przymierzam się zrobić opis wszystkich modów, do jakich udało mi się dotrzeć. Jeśli tylko będzie na taki spis zapotrzebowanie. ;-)

Myślę , że coś takiego można zrobić, ponieważ ułatwi to niektórym orientację w tym Postalowym mętliku. Wspomnę, że wypadałoby, jeśli się da oczywiście, dorzucić wtedy linki do nich 8-)


Obrazek
Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

09 lut 2007, 19:03

Ach moje pierwsze spotkanie z postalem... u kumpla 8-) Pokazał mi grę w której miałem dosłownie wolnosc poruszania się, to mi się spodobało :-) Ale najbardziej zakochalem się w tym że na różne sposoby mozna było zabijać ludzi. Wiadomo wtedy jeszcze bylem jeszcze młodszy to misje mnie nie interesowały zbytnio ;-)
Ostatnio zmieniony 09 lut 2007, 19:04 przez Luigi, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Strajker
Początkujący morderca
Posty: 76
Rejestracja: 28 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: San Antonio

10 lut 2007, 17:10

za to że daje nam nadzieje ze gry nie zmierzają to nudnej liniowości i mimo wielu przeciwników (np Jack Thompson ) może powstać taka gra jak postal
może nie kocham tej gry ( bo kochać to można dziewczynę) ale jestem wielkim fanem
od momentu kiedy po raz pierwszy zagrałem w pierwsza część ( byłem w podstawówce)
potem Postal 2 stp i AW z play i gdy czekam na 3 nadal jestem fanem nie rozumiem ludzi co nie cierpią tej gry zawsze uważałem ze są oni pozbawionymi chumoru popychadłami w szkołach i o dziwo się nie myliłem w mojej szkole tokowe osoby nie cięrpia postala
RWS 4 live


Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

07 mar 2007, 20:45

Ja uwielbiam Postala za gadki Kolesia i w ogóle za całokształt ;-)


Awatar użytkownika
Holy
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 16 lut 2007, 12:26
Lokalizacja: te zwłoki ??

09 mar 2007, 11:12

"Miłość to duże słowo"

Ale najlepsze w postalu to wiadomo...Najrozmaitrze zabijanie ludzi :) Jak nie kosa to łopata jak nie łopatą to Bazooka 8-)


Obrazek
In the name of God, impure souls of the living dead
shall be banished into eternal damnation. Amen
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

14 mar 2007, 15:40

Ja kocham Postala za to, że kiedy mam doła mogę się wyładować na ulicach Paradise, za ciekawą rozrywkę, która urozmaica nudne popołudnia, za teksty Kolesia, za Garego Colemana, za Krotchiego, za Habiba, za przechodniów, za radość płynącą z grania, za to, że jest.


Awatar użytkownika
DiamondSoul
Miłośnik broni
Posty: 113
Rejestracja: 24 mar 2007, 10:42
Lokalizacja: Bęęędzin

25 mar 2007, 21:17

Uwielbiam Postala za to, ze jest, np. kiedy nudzi mi sie siedzenie w necie, co robie? Włączam Postala i gram ile wlezie :-D
Uwielbiam za teksty, za bardzo dobrą grywalnosc....
po prostu się przywiązałam do niego :-P
Stal sie moim takim jakby... nałogiem? :mrgreen:
Ale dobrze mi z tym i jak narazie nie chce z tego nalogu wychodzić ;P


cienka linia
między kłamstwem
a prawdą
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

14 maja 2007, 17:47

Ja go uwielbiam za freestyle w mordowaniu, za to że mogę wyobrazić sobie, że te ludziki to: Dziwka Szatana (baba od religii), J. (nie wolno wymówić tego nazwiska), i paru innych debili


Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

14 maja 2007, 23:31

eddie pisze:Dziwka Szatana (baba od religii)
Oł mama, jaka ksywa, szacuneczek 8-)
Eddie się rozkręca :mrgreen:


Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

15 maja 2007, 07:41

Ja uwielbiam postala za to, że da sie tak fajnie rozwalac (XD) i jest duża grywalnośĆ przez internet, i jak nie mam co robiĆ to sobie włanczam postala i rąbie w niego i to zabija nude i nie potrzebny czas(XP).Lubie jeszcze postala za to, że moge sobie chodzic po całym mieście co tego jest bardzo mało w innych grach, bo w innych grach wykonujemy tylko misiję i nie możemy sobie pochodzic po mieście (za wyjątkiem wszystkich części GTA).


Obrazek
ODPOWIEDZ