Co mi się nie podoba w Postalu 2

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 lut 2007, 10:11

Witam! Każdy chwali, a może coś przeciwnego? :-P Z pewnością nie wszystko wszystkim się w Postalu 2 podoba. Co Cię irytuje, co wolałbyś inaczej?

Jest to też miejsce dla przeciwników gry. Jeśli trafi tu na forum ktoś, kto nie lubi tej gry, kogo ona odraża, kto chce grę skrytykować i wyrazić swój sprzeciw tej grze, niech tu pisze. Dla kogoś takiego tytuł wątku mógłby brzmieć: "Za co nie lubię Postala". Przeciwnicy gry Postal 2 - Zapraszam!

Czasem odrobina krytyki działa stymulująco na "gorące głowy" miłośników danej rzeczy. ;-)
Ostatnio zmieniony 20 lip 2012, 22:22 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

04 lut 2007, 11:13

Mi się głownie nie podoba realność tej gry, chodzi mi tu o to że musimy pól magazynka komus w głowe wpakować aby nie żył, to mnie czasem denerwuje.


Awatar użytkownika
blt
Początkujący morderca
Posty: 65
Rejestracja: 22 gru 2006, 00:28

04 lut 2007, 14:03

Luigi pisze:Mi się głownie nie podoba realność tej gry, chodzi mi tu o to że musimy pól magazynka komus w głowe wpakować aby nie żył, to mnie czasem denerwuje.
Weź pod uwagę, że w ciebie muszą wpakować cały magazynek, w dodatku np. pizza, która w magiczny sposób leczy rany też nie jest jakoś specjalnie realistyczna. Chociaż przydałby się oprócz takiego zabawowego poziomu trudności, taki realny: dostałeś - zdychasz.
Ja do gry nie mam zastrzeżeń, fajna by była większa interakcja Dude'a z otoczeniem, ale nie jest to jakiś problem.


Awatar użytkownika
Behemot
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2007, 18:37
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

04 lut 2007, 14:36

Po$TaL jest grą zajebista i nie ma wad ale za malo jet polskiego Brzydkiego Jezyka :D :evil: :evil: 8-) 8-)


Tyskie Ponad Wszystkie! i Po$TaL
Awatar użytkownika
plicho12
Początkujący morderca
Posty: 97
Rejestracja: 06 lis 2006, 20:42

09 lut 2007, 06:59

Mnie denerwuje zwłaszcza to że w ED zmienili główną postać,że nie mordujesz kolesiem tylko jakimś Johnem :evil: ,który trafił do wariatkowa za to że pobił i rozwalił łeb jakiemuś facetowi w obronie swojej dziewczyny,a jeszcze dodatkowo jak wychodzi z tego świrowa to uprzedza go jakiś p**********y kretyn który z pomącą pracowników wariatowa obcina głowy ludziom a nawet wiesza ich na ścianach drutem kolczastym,a również w postalu wkurzają mnie zombi,wyskakują jakieś pokraczne potwory co nawet łazić porządnie nie potrafią i jeszcze w dodatku chamsko sie odzywają o naszym bochaterze.Wszystko inne w postalu jest super. ;-)

Przepraszam bardzo za użycie brzydkich słów w mojej wypowiedzi.


Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

09 lut 2007, 15:47

Mnie drażnią wyłącznie te cholerne crashe przy większych zadymach, a także słabo rozwinięta interakcja z otoczeniem (marzyłbym o tym, żeby po strzale z atomówki okoliczne budynki leciały w kawałkach 8-) ), albo chociaż to, że po dłuższej terapi shotgunem można było zrobić dziurę w ścianie na wylot, choćby jak w Red Faction (tam jeśli nie miałeś klucza do drzwi, nie oznaczało że nie przejdziesz dalej- wyrzutnia rakiet czy karabin plazmowy i jedziesz z koksem :mrgreen: ). To chyba wszystko...


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

09 lut 2007, 17:57

Behemot pisze:Po$TaL jest grą zajebista i nie ma wad ale za malo jet polskiego Brzydkiego Jezyka
Wtedy ta gra zyskałaby jeszcze więcej przeciwników niż teraz!
bobo pisze:marzyłbym o tym, żeby po strzale z atomówki okoliczne budynki leciały w kawałkach
Hmmm, to ciężko byłoby zrobić. Taki pomysł przetrafił mi się już podczas grania w GTA 3 :-D .
Ostatnio zmieniony 09 lut 2007, 17:58 przez Robseßed, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
slawko
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 12 lut 2007, 20:06
Lokalizacja: Elblag

12 lut 2007, 20:11

#1 gra troche za krótka jakies 6h na poziomie Agresywnym
#2 za nic nie moge rozwalic kolesi jednym strzalem w glowe z karabinu albo pistoletu za to "obuchem" udaje sie to bez problemu
#3 wczytywanie, niestety neimam jeszcze AW i w zwyklego gralem, troche te ciagle wczytywanie dziala na nerwy ale przynajmniej jest czesty zapis gry ;p

to na tyle jezeli chodzi o minusy z mojej strony ^^

ps. i tak oceniam ją na 9,5/10 :DDD
Ostatnio zmieniony 12 lut 2007, 20:12 przez slawko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 lut 2007, 21:35

1. Wolałem dźwięk bicia serca przy przeglądaniu menu gry, jaki był w Postal 2 (nie StP)
2. Krotchy i krowiodebil z finału AW
3. Animacja w menu AWP (i AW7). Czyli to co się dzieje w tle, gdy jestem w menu gry. Znam to już od czasu podobnej z Nightmare City i znudziła mi się. Poza tym obciąża kompa. No i gram ze słuchawkami na uszach i jak tak przywali z shotguna tuż przy uchu - to niefajne to jest. :lol: Wolę już oryginalną z AW.
4. Liniowość AW. To zarżnięcie wolnego łażenia tak znamiennego dla Postala. Jak mogli?! :evil:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Holy
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 16 lut 2007, 12:26
Lokalizacja: te zwłoki ??

02 mar 2007, 11:37

1. Grafa troche cieńka ale przynajmniej lepsza grywalność
2. Headshoty jak wcześniej inni nadmienili
3. Brak jakich kolwiek śladów postrzałów na trupach
Ostatnio zmieniony 02 mar 2007, 11:50 przez Holy, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
In the name of God, impure souls of the living dead
shall be banished into eternal damnation. Amen
Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

10 mar 2007, 16:15

hmmmm zdecydowanie negatywną rzeczą jest niedopracowanie silnika graficznego,przez co na naprawdę mocnych komputerach potrafi sie przyciąć-sczególnie w AW7 i AWP jak Tiquill pisał...


Awatar użytkownika
andrzej
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2007, 16:52

19 mar 2007, 17:35

ZA KRUTKA GRA ZA MAŁO SPOSOBUW ORDOWANIA I MAŁO MISI


Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

19 mar 2007, 17:40

To sa w ogóle jakies misie??Ja cie kręce tyle czasu w to gram ale jeszcze ich nie widzialem :mrgreen:


Awatar użytkownika
DiamondSoul
Miłośnik broni
Posty: 113
Rejestracja: 24 mar 2007, 10:42
Lokalizacja: Bęęędzin

25 mar 2007, 13:19

Chcialabym, żeby gra była troche bardziej realna... w sensie, że wiecej przechodni i częsciej gadali ze sobą, i wykonywali rozne czynnosci, chocby np. jakiś jogging czy cos w tym stylu ;P
wtedy w grze bylo by tak inaczej, bylby taki życiowy klimacik i takie tam... ;-)
oprocz tego znalazloby sie pewnie jeszcze pare rzeczy, które mozna by zmienić, ale nie są juz dla mnie one jakos szczegolnie wazne ; ))

I tak Postal jest the best ;-)


cienka linia
między kłamstwem
a prawdą
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 mar 2007, 20:23

Więcej czynności przechodniów? Tak, z pewnością, przydałoby się. Tylko musiałyby być jakieś takie senne, zamroczone. Czemu? Postal 2 przez swe skromne zachowanie przechodniów ma swój klimacik porąbanego miasteczka. Wzbogacając zachowanie ludków, nie można zabić tego odjechanego klimatu.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ