Pomysły Na Mody !!!

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
xider1
Newfag
Posty: 27
Rejestracja: 27 lip 2009, 10:26
Lokalizacja: Meryland`

27 lip 2009, 19:35

Zakładam ten temat po to abyśmy dawali tutaj swoje pomysły na mody!!!
xider1 pisze:Piszcie tutaj swoje Pomysły :mgun:


[ Komentarz dodany przez: Lothar: 2009-07-27, 19:44 ]
Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj 8-)
Ostatnio zmieniony 28 lip 2009, 14:50 przez xider1, łącznie zmieniany 2 razy.


Wpierdziele Twój Mózg Hahaha...:P
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

27 lip 2009, 19:45

Nie jestem pewien, ale chyba podobna inicjatywa już tutaj kiedyś była (ale nie mogę znaleźć... może to na innym forum xD). Ogólnie może być ciekawie, byleby pomysły były z sensem i przyzwoicie opisane. A nóż ktoś podłapie pomysł i postanowi wcielić go w życie 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
xider1
Newfag
Posty: 27
Rejestracja: 27 lip 2009, 10:26
Lokalizacja: Meryland`

27 lip 2009, 20:09

ok Jestem tu nowy niedoczytałem tego fragmentu w regulaminie


Wpierdziele Twój Mózg Hahaha...:P
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

27 lip 2009, 20:11

Niedoczytałeś regulaminu? A wiesz, że regulamin TRZEBA przeczytać? ;>


Awatar użytkownika
xider1
Newfag
Posty: 27
Rejestracja: 27 lip 2009, 10:26
Lokalizacja: Meryland`

27 lip 2009, 20:19

nie czytałem ale może niechcący wymskneło mi sie to poprostu ziezauważyłem


Wpierdziele Twój Mózg Hahaha...:P
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 lip 2009, 18:20

Inicjatywa nie pierwsza, kilka znalazłem. Najbliższa to ta: Skąd brać pomysły na bronie?

Tu zaś podobne tematy, starszy i bieżący, jako dowód, że to nie pierwszyzna:
Pomysł na moda
Wszyscy którzy chcą tworzyć mody niech wejdą tu!

A to zaś inne tematy przydatne dla nowych potencjalnych twórców:
Jakie bronie powinny być w Postalu 2 i dodatkach????

I tematy przed premierą Postal 3, czyli nasze życzenia, które (na) pewno nie zostaną w Trójce zrealizowane, mogą więc w P2 znaleźć urzeczywistnienie.
Wish list
Co nowego chcieli byście zobaczyć w postalu 3
Wymarzona misja
jakiego wymarzyliście sobie ostatniego bosa w Postalu III


Po przeczytaniu wszystkiego, uzbrojeni w pomysły, bierzcie się za robotę. Albo dyskutujcie, w tym temacie. Kolega autor już tu nie napisze, ban go dotknął, niebożątko, ale tytuł adekwatny, więc bardzo zapraszam do udziału. :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Comander
Niedorobiony bandzior
Posty: 27
Rejestracja: 23 gru 2008, 13:00
Lokalizacja: Podkarpacie

29 lip 2009, 20:01

hmm dostał banana?za tyle postów i nie przestrzeganie regulaminu sie nie dziwie^^ no ale dobra to skoro to ma być temat o pomysłach no to ja bym tak proponowal zrobic jakies przejscie z paradise z p2 do tego z aw.wiem wiem że to juz bylo bo przeczytalem tony artykułów^^ ale dodac jakies ciekawe bronie.aaalbo.....tylko nie wiadomo czy wypali ale zrobic cos w stylu moda/patcha polepszającego grafikę.do wielu starszych gier są takie "bajery" to by było ciekawe.zwiekszyć jeszcze efekt krwi :mgun: (wiadomo więcej frajdy z zabijania) i grafe tak nieco bardziej żarówkowatą.wiem ze to troche glupie bo i tak wszyscy cieszą się grą a nie grafiką ale wszyscy zapewne chcieliby zobaczyć ładne dopracowane modele postaci i samochody(nie żadne puszki tylko ładnie zrobione wozy).Lothar mówisz że "A nóż ktoś podłapie pomysł i postanowi wcielić go w życie" a może sie zbierze większa część użytkowników tych zaczynających(moja skromna osoba xD ) i resztą zaawansowanych moderów i zrobić można takiego "mega moda" który by mógl zmienic wszystko.wiem że to jest duzo roboty.moze i kilka lat.ale jeśliby się znaleźli tacy którzy by "chcieli" to by coś wyszło z tego.


Mówcie mi: Doktor Eutanazja. :D
Awatar użytkownika
nekromanta94
Wnerwiony urzędas
Posty: 17
Rejestracja: 06 cze 2009, 10:40

01 maja 2010, 18:11

Hmm ja tez mam kilka pomyslu na mody

1. Miasteczko w gorach odciete od swiata - Fajnie bylo by pograc sobie czujac ten klimat , jeszcze gdyby byla zima , ciekawy klimat , duzo tajemnic do rozszyfrowania , ciekawe przejscia by dostac sie do mapy - Z ta swiadomoscia , kazdy gracz by gral dopoki nie odkryje tego .

Hmm jaka moglaby byc tego fabula , mysle , ze cos podobnego do normalnego psotala xDD Czyli zwyczajne misje , zmieniajace sie w horror , ciekawe bylo by dodac rowniez 2 miasto podobne ;)) Jakies polskie texturki

Chetnie bym zagral

2. Modern City Mod Postal


Czyli wspolczesny mod do postala z budynkami upodobniajacymi te z Have A Nice Day
:D Na poczatku w miare normalnie jest do momentu jakiegos wydarzenia przerazajacego , ktory wszystko zmien


Awatar użytkownika
Kaczora
Miłośnik broni
Posty: 152
Rejestracja: 09 lis 2008, 14:51
Lokalizacja: A bo ja wiem ??

01 maja 2010, 19:23

nekromanta94 pisze:Hmm ja tez mam kilka pomyslu na mody

1. Miasteczko w gorach odciete od swiata - Fajnie bylo by pograc sobie czujac ten klimat , jeszcze gdyby byla zima , ciekawy klimat , duzo tajemnic do rozszyfrowania , ciekawe przejscia by dostac sie do mapy - Z ta swiadomoscia , kazdy gracz by gral dopoki nie odkryje tego .
I tu masz postala :D


ODPOWIEDZ