Pomysł na moda

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Radson
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 09 gru 2006, 17:31
Lokalizacja: Lublin

09 gru 2006, 17:34

Mam Pomysł na Mod który zmieni browar na elektrownie atomową
Może niech ktoś napisze taki mod


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

09 gru 2006, 21:37

raczej na tym forum nie ma nikogo kto robi mody :) chyba ze o czymś nie wiem?


Awatar użytkownika
Hydra
Niedorobiony bandzior
Posty: 26
Rejestracja: 08 gru 2006, 16:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

10 gru 2006, 09:39

Ja nie mam z modami nic wspólnego,ja je tylko zciągam...


I'm sorry I loved you...
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

10 gru 2006, 10:34

Hydra pisze:Ja nie mam z modami nic wspólnego,ja je tylko zciągam...
Skoro nie masz nic to po co sie wypowiadasz? Przecież nikt o to nie pyta? Ludzie kiedy sie nauczycie pisać na temat! Jak wy w szkole sobie radzicie nauczyciel pyta kto sie uczył a w wystajecie i mówicie "ja nie". Zacznijcie pisać na temat!


Awatar użytkownika
zkar
Wielki Przedwieczny
Wielki Przedwieczny
Posty: 167
Rejestracja: 12 gru 2006, 19:21
Lokalizacja: z Bunkra
Kontakt:

19 gru 2006, 22:06

Swojego czasu też chciałem napisać moda. Coś w stylu Eternal Damnation, tylko, że w moim mieście. Sprawę miałbym ułatwiona ze względu na tekstury, ale chciałbym mieć też inne bronie (jakieś takie bardziej dostępne w Polsce np. AK, RPG, Walther P99). Na przeszkodzie stanęły mi umiejętności, ponieważ mój angielski nie jest wybitny, a wszystkie poradniki do UnrealED'a są w języku angielskim. jedyne, co zrobiłem, to kilkupokojowa mapka, nic specjalnego.

Wiec jeżeli ktos zechciałby sie dołaczyć, to prosze o kontakt. Może wspolnie coś zrobimy


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

19 gru 2006, 22:29

zkar, pokaz ta mapkę chętnie bym zobaczył co tam stworzyłeś ;). Może mnie to zmobilizuje do jakieś pracy :p


Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

19 gru 2006, 22:41

eee znajac historię polskiego modingu gier to chyba mody zakończyły sie na zapowiadaniu ich :x i jak dla mnie temat godny warna dla autora, bo to jest temat w stylu (cytuje z innego forum):

"Cześć! jest fajna stronka o gta, to znaczy bęzie może mi ją ktoś żrobić? oczywiscie ja bede adminem"


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

19 gru 2006, 23:01

Myślę ze temat zostawimy porozmawiamy o produkcji modów i map :). Kto wie może cos z tego będzie a nawet jeśli nie to zawsze warto pomarzyć. Tylko nie piszcie jakie chcecie mody bo takie posty będą od razu nagradzane warnem!


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

21 gru 2006, 21:02

zkar pisze:Wiec jeżeli ktos zechciałby sie dołaczyć, to prosze o kontakt. Może wspolnie coś zrobimy
Wyślij mi go na [email protected].


Obrazek
Awatar użytkownika
zkar
Wielki Przedwieczny
Wielki Przedwieczny
Posty: 167
Rejestracja: 12 gru 2006, 19:21
Lokalizacja: z Bunkra
Kontakt:

22 gru 2006, 15:24

W ciagu tego roku zdążyłem już sformatowac komputer, a mapka którą wtedy zrobiłem to poprstu - pokój, krytarz, pokój, krotyarz i tak jeszcze dwa razy az do uzykania kwadraciku, po jednym pokoju na każdym rogu. Jak sie tylko odgarnę z robotą, to moze cos stworze i wam zapodam.

Aha, jeśli mielibyśmy sie brać za moda, to ED stawia poprzeczkę wysoko i przydałby sie ktos kto wie, na jakiej zasadzie to wszystko hula w Postalu (z tego co wiem Kamek [ten od AW7] jest niezły w tej dziedzinie, tylko jak by się tu z nim skontaktować)?


Awatar użytkownika
Kamil
Początkujący morderca
Posty: 54
Rejestracja: 29 lis 2006, 20:18
Lokalizacja: Bytom

30 sty 2007, 11:33

jak tworzyć te mapy?????? nie kapuje tego edytora map

[ Dodano: 2007-01-30, 11:34 ]
chciałbym zrobić mape na której jest pełno zombiaków i jakaś willa w której walczymy


Czekam na grę Postal 3 :D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 sty 2007, 15:57

zkar pisze:W ciagu tego roku zdążyłem już sformatowac komputer, a mapka którą wtedy zrobiłem to poprstu - pokój, krytarz, pokój, krotyarz i tak jeszcze dwa razy az do uzykania kwadraciku, po jednym pokoju na każdym rogu. Jak sie tylko odgarnę z robotą, to moze cos stworze i wam zapodam.
Dawaj co masz. :-) Mało naszej (Polaków) roboty. Jedyne co kiedyś znalazłem, to mpDGT-Trainyard2.fuk, czyli Zajezdnia w wersji spalonej, autostwa Oszu. W końcu, gdzie jak nie tu dzielić się swymi dokonaniami.
zkar pisze:Aha, jeśli mielibyśmy sie brać za moda, to ED stawia poprzeczkę wysoko i przydałby sie ktos kto wie, na jakiej zasadzie to wszystko hula w Postalu (z tego co wiem Kamek [ten od AW7] jest niezły w tej dziedzinie, tylko jak by się tu z nim skontaktować)?
Kamek nie jest "niezły", to bóg w tej dziedzinie. Bez niego nie byłoby większości zabawek jakie możemy sobie dodać. Bo jeśli nawet czegoś sam nie zrobił, to pomógł zrobić. A zrobił sam bardzo wiele. To najlepszy koder wśród fanów gry.

Z kontaktem z nim jest niejaki problem. Jedyne możliwe co kiedyś znalazłem to https://www.postalnetwork.org/forums/ind ... wuser=1751 Strona tam podana już nie istnieje, PurePostal na którym miał swoje królestwo też padło... Ewentualnie w readme jakiejś jego najnowszej roboty.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcino
Początkujący morderca
Posty: 53
Rejestracja: 04 sty 2007, 19:56

31 sty 2007, 18:00

Ja umiem, wiem jak umieszczać broń ,ludzi na planszach, dodawać tekstury, miejsce startu , światło a potem to wszystko jeszcze działa ! Tylko drzwi nie umiem ,by sie otwierały


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 lut 2007, 00:33

Kamil pisze:jak tworzyć te mapy?????? nie kapuje tego edytora map
A w innym wątku:
Muniek pisze:Czy ma ktoś jakiś poradnik do tworzenia krok po kroku map do Postala 2 ,, miałem doczynienia już z 3D robiłem mapy do Call of duty ale w PostED jest troche inaczej i nie moge się połapać co do stawiania budynków, ścian itp..
Cóż, coś jest na rzeczy. :-) Ludzie się tym interesują. Sam ze ściągacza powoli zmieniam się w modera. Nie znajduję nic nowego, co mógłbym ściągnąć, więc trzeba się wziąć za to samemu. :lol:

A jakaś pomoc po polsku by się przydała. Choćby przetłumaczenie i wyjaśnienie podstaw interfejsu PostEd'a. Bo, naprawdę, on zniewala. Dotarcie do edycji takich plików *.U zniechęca. :-/

Miejmy i my swoje mody! ;-)
Ostatnio zmieniony 16 mar 2007, 23:20 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

31 lip 2014, 15:49

Może temat stary, ale podobno nie ma starych tematów xD

Ostatnio naszła mnie chęć na zrobienie czegoś takiego, jak coś dam znać, ktoś jest zainteresowany? xD

[ Komentarz dodany przez: Silver Dragon: 2014-08-01, 20:25 ]
Przyganiał kocioł garnkowi xD

xD
Ostatnio zmieniony 30 mar 2017, 20:06 przez Devi90, łącznie zmieniany 1 raz.


왜 이걸 읽나요?
ODPOWIEDZ