Pomysł na moda

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

01 lis 2016, 21:14

Bartosz, kurde faktycznie, Paradise Lost tak wygląda, jak opisałem. :/
Spalony...


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 lis 2016, 19:50

Silver Dragon pisze:Jednocześnie na standardowej mapie można uśmiercić ca 7 bystków. Powyżej - GPF
W StP??
BakenS pisze:poniszczył bym budynki, trochę zniszczonych palących się samochodów, niebo zrobić takie szare i ponure
Polecam zapoznać się z https://forum.postalsite.info/a ... vt4035.html by Rycho3D. Są bloki, jest szaro i ponuro i są zombie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

04 lis 2016, 20:58

Tiquill pisze:
Silver Dragon pisze:Jednocześnie na standardowej mapie można uśmiercić ca 7 bystków. Powyżej - GPF
W StP??
Wszystko tyczy się AWP. StP nie mam zainstalowanego na dysku


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

06 lis 2016, 00:25

Tiquill pisze:Polecam zapoznać się z https://forum.postalsite.i...nity-t4035.html by Rycho3D. Są bloki, jest szaro i ponuro i są zombie.
Zacytuję słowa kolesia, bo sam lepiej tego nie ujmę. "To jest kurde genialne!" Nie żebym słodził, ale od zawsze lubuję się w klimatach postapokaliptycznych. ;) Muszę odebrać tylko Postal X od koleżki i można działać.

Drugim pomysłem na moda jest zrobienie czegoś w stylu GTA Vice City, czy scarface'a. Drugi mój ulubiony klimacik, czyli Miami z lat 80'tych. Te tematy aż się proszą o chorą krwawą jatkę z udziałem karteli narkotykowych w roli głównej. Jakaś wojna o wpływy na rynku kokainowym, czy coś w tym stylu. Zamiast policji to model podobny do Sonny'ego i Tubbsa. xD Modzik na godzinkę, może dwie, żeby pozacieszać się słoneczkiem i palmami.

Trzecia opcja to mod, który byłby ukłonem w stronę starego dobrego Street Fightera. Czyli idziesz po prostu przed siebie do końca mapy, a na twojej drodze stają różnorakie opryszki, które to by chciały cię tylko zdzielić po łbie. Po drodze można zebrać noże, pałki, pręty, katanę. Gdyby jeszcze się dało dodać pasek zdrowia przeciwników, większych mięśniaków którzy by mogli nas łatwiej pobić, a ich samych byłoby ciężej pobić rzecz jasna, i na koniec każdego poziomu bosa do ubicia. (Oczywiście chodzi mi o Street Fightera od Capcom, który to był słynny na automatach, nie o te bijatyki w stylu Tekken/Mortal Combat itp.)
Ostatnio zmieniony 06 lis 2016, 00:28 przez BakenS, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ