pomoz potrzebujacym

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Big_Psycho
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2012, 02:43

21 lip 2012, 03:20

Troche mnie nie bylo, wiec nawet nie wiem gdzie posadzic ten temat, z gory sorry

a wiec - widze ze wyszlo w ch*j nowych modow, i chcialbym 'skompilowac' sobie gre - tzn, zainstalowac takie mody, jakie mnie interesuja.

Co chce zrobic:
Zmodowac P2 (albo wersje STP albo AWP, nie wiem), tak aby dodac duzo nowych broni (pamietam ten zajebisty mod od tego japonca przed moim banem, dodawal mnostwo swietnej broni palnej) palnej, ktora bedzie uzywana przez NPC/bedzie na mapie (nie mam ochoty dodawac sobie broni przez kody, bo to rujnuje moim zdaniem atmosfere w grze, tak juz mam nawet z Postalem), + slyszalem cos o modach na oskryptowane pojazdy, wiec jak ktos moglby ogolnie tutaj duzo rzeczy polecic bylbym wdzieczny


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 lip 2012, 22:16

Mogę ci polecić bana, co ty na to?

Wracasz sobie po zbanowaniu i tak bez zabiegów o odzyskanie zbanowanego konta informujesz na sb: "od mojego bana minelo 1609 dni wiec mam nadzieje ze sie nie obrazicie jak sobie tu poczytam troche". Tak po prostu?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Big_Psycho
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2012, 02:43

21 lip 2012, 22:52

no tak po prostu

jak uwazacie ze wyrzadzilem wam takie klopoty przez posta w sekcji do ktorej nie mialem dostepu to bardzo przepraszam

i, trudno jest sie skontaktowac z ludzmi z forum na ktorym ma sie bana, mam teraz nowy internet (https://www.speedtest.net/result/1707061415.png) od jakichs kilku miesiecy, i tak mi sie przypomnialo o PS, a jako ze nawet nie pamietam kiedy zostalem zbanowany uznalem ze sie nie obrazicie

jakos nie widze specjalnego przycisku 'post unban appeal' any nic w tym stylu, wiec...
rzeczywiscie nie domyslilem sie takiej reakcji ale z gory przepraszam wyszoruje buty itede


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 lip 2012, 23:31

Big_Psycho pisze:trudno jest sie skontaktowac z ludzmi z forum na ktorym ma sie bana (...) jakos nie widze specjalnego przycisku 'post unban appeal' any nic w tym stylu
Jest. To przycisk GG w moim profilu. On wystarczy, wystarczy kursor naprowadzić.

Ewentualnie mogłeś założyć tymczasowe konto, by to umożliwiło ci lepszy kontakt z adminami. Po załatwieniu sprawy konto kasujemy i tyle. Czytałeś regulamin? Przeczytaj. I podaj mi, który paragraf i który punkt tyczy twojej sytuacji... Pogadamy dalej. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

23 lip 2012, 01:43

I powiedz mi jeszcze proszę, gdzie Ci polskie znaki wcięło? Bo jeśli jesteś z tych modnych "bo za dużo czasu się traci", to możesz od razu sobie iść 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Big_Psycho
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2012, 02:43

30 lip 2012, 13:18

Mam americunt-ski XP, wiec polskich znakow nie ma.

Jasne Tiq, pogadamy sobie na GG.


ODPOWIEDZ