[SPRZĘT] Pomocy! Coś mi sie z kompem dzieje!!!!!

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 paź 2007, 13:28

SpyBot jest bardzo dobry i nic złego na niego nie powiem. Używam non-stop od paru lat. ;) To pierwszy etap walki z wszelakim syfem. Drugi etap to HijackThis, potem skan on-line lub z systemu live-cd. Do zrobienia przez każdego. Zajęciem, które może przestraszyć, jest dopiero Scan-Disc czy naprawa boot sectora. Trochę szkoda, Alixo, że tak szybko wziąłeś się za defrag - to zawsze utrata danych i długi czas spędzony na ponownej instalacji. Ale - Twój wybór. ;)

Myślę, Mixer, że temat można zostawić otwarty. Tytuł jego jest na tyle ogólny, że można i inne swoje problemy z kompem tu dodawać, bez tworzenia kolejnego topica. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

03 paź 2007, 17:20

Może zmienimy temat na "Problemy z kompem" - taki ogólny?


Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

03 paź 2007, 17:34

a mi sie wydaje ze kazda sprawa powinna miec swoj temat bo potem wszystko sie pomiesza.
tak przyjnajmiej mi sie wydaje ;)


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

03 paź 2007, 17:55

Tiquill pisze: Trochę szkoda, Alixo, że tak szybko wziąłeś się za defrag - to zawsze utrata danych i długi czas spędzony na ponownej instalacji. Ale - Twój wybór. ;)
No cóż fakt poddałem sie, ale nie mogłem wytrzymać komp mi mulił a ja musiałem wykonać ważną pracę. Więc foramcik dysku C,D i wszystko w porzo. Jeszcze raz dzięki za pomoc!
Ostatnio zmieniony 03 paź 2007, 17:57 przez Alixo, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

03 paź 2007, 17:59

Mam pytanie: ile masz partycji dysków? Ja 6 i cieszę się z tego. Jak format to w powietrze wylatuje ;) tylko Windows i dysk z grami, a muza, filmy i "różne" pozostają nietknięte.


Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

04 paź 2007, 09:06

Zamykam problemy z kompem sa na tyle zroznicowane ze w jednym temacie to za duzy bałagan sie zrobi!


Zablokowany