Pomocnik

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 sie 2009, 23:24

Nieraz już przy różnych okazjach wspominaliśmy o jakimś pomocniku dla Kolesia, czy to w jakimś modzie dla P2, czy też w Trójce. Tutaj choćby ostatnio:
Dzastin pisze:Może zamiast myśleć o nowych broniach i kolejnych morderczych masznach... no właśnie, ja myśle, że w pewnym momencie gry Koleś powinien dostac pomocnika, podwójna masakra :lol: Przypuśćmy, że otoczyła nas policja, pomocnik wchodzi, daje ci broń i robimy rozpierduchę. Później idziesz po mieście i totalna demolka :mgun:
Warto więc temat o tym własny. Pomocnik by się przydał, nie wiem jaki konkretnie, ale urozmaicenie by było. Ale normalny pomocnik, ludzki. Nie Champ, nie małpka, ale człowiek.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

03 sie 2009, 11:09

Robocop hehehe
A na serio to może Vince? Ciekawa byłaby rozwałka z byłym pracodawcą :)


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

03 sie 2009, 12:12

Chciałbym aby wreszcie był prawidłowy system kupywania i dużo rzeczy do kupienia. (w P2 zamiast menu z wyborem ilości amunicji trzeba ciągle naciskać enter by osiągnać upragniony cel ;/, i było mało stoisk z bronią) i zażyczyłbym sobie coś w stylu firm z ochroną- każda ma inną cenę, broń ochroniarzy, i ich wytrzymałość. Wyobraźcie sobie kolesia biegającego z 12 pomocnikami za nim z M249 <3


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

03 sie 2009, 12:20

little_psycho pisze:w P2 zamiast menu z wyborem ilości amunicji trzeba ciągle naciskać enter by osiągnać upragniony cel ;/, i było mało stoisk z bronią
Chodzi Ci o ATF 'r' us? Wystarczy wziąć karabin, założyć tłumik xD i rozwalić tamtą skrzynkę z bezpiecznikami - bierzesz, co chcesz :)


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

03 sie 2009, 12:23

Kupowanie za trudno zarobioną kasę (wiesz o co mi chodzi? 8-) ) daję mi więcej satysfakcji niż kradzież 8-)


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

03 sie 2009, 12:32

Pomocnik na pewno by się przydał. Według mnie pomocnikami mogą być pracownicy RWS, lub Postal Babes!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

03 sie 2009, 13:32

Mr Minio pisze:Według mnie pomocnikami mogą być pracownicy RWS, lub Postal Babes!
Ja stawiam na Postal Babes ! :D


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

07 sie 2009, 00:12

little_psycho pisze:Kupowanie za trudno zarobioną kasę (wiesz o co mi chodzi? 8-) ) daję mi więcej satysfakcji niż kradzież 8-)
No właśnie z kasą w P2 nie ma co robić.


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

07 sie 2009, 07:50

ciuciu pisze:
little_psycho pisze:Kupowanie za trudno zarobioną kasę (wiesz o co mi chodzi? 8-) ) daję mi więcej satysfakcji niż kradzież 8-)
No właśnie z kasą w P2 nie ma co robić.
no jak nie? pączki, fastfoody itp....no tak, tylko lepiej wejść do marketu z gnatem, odstrzelić parę łebków i wziąć za darmo :P


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

07 sie 2009, 11:39

...no tak, tylko lepiej wejść do marketu z gnatem, odstrzelić parę łebków i wziąć za darmo
wiadomka :D

a co do pomocnika, mile by był widziany jakiś bliski "ziomek" Kolesia, który by wspomagał w nalotowych akcjach właśnie naszego bohatera.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

07 sie 2009, 13:24

Mi osobiście żaden pomagający NPC nie jest potrzebny do szczęścia. Ale chciałbym, żeby trójka miała tryb co-op w multi, żebym mógł pograć z myślącym pomocnikiem. 8-)


Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

08 sie 2009, 20:34

Dzięki Tiquill za oddzielny wątek dla mojego pomysłu :D
Ja wyobrażałam to sobie w następujący sposób: skoro Koleś trafia do nowego miasta może spotkać tam różne osoby, warto to wykorzystać. Przypuśćmy, że Catharsis również ma takiego swojego Kolesia... :P
A teraz podsumowanie: jeden Koleś + drugi Koleś = hehehehe :lol: mieszanka wybuchowa. Rzecz jasna drugi Koleś niech wygląda też jakoś fajnie ;>
Już to sobie wyobrażam.


Zablokowany