[POMOC] Problem z importem tekstur

Uczymy się edytowania P2 i rozwiązujemy nasze problemy. Nowi adepci mile widziani!

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
BloodyMan
Niedorobiony bandzior
Posty: 48
Rejestracja: 03 lis 2007, 21:00
Lokalizacja: Piotków Tryb.

29 mar 2009, 04:20

Witam ponownie, z problemem niestety. Tym razem mam problem z teksturami, ponieważ kiedy je wrzucę i klikam zapisz to wyskakuje mi "Czy zamienić plik który ma 45MB na 13MB". Zawsze kiedy wrzucam teksturę to się pokazuje, a bez zapisu tekstura nie pójdzie. Format dobry bo wcześniej wszystko działało. Co się porobiło?

Czy ktoś mi kiedyś pomoże?
Ostatnio zmieniony 29 mar 2009, 18:35 przez BloodyMan, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 mar 2009, 01:03

BloodyMan pisze:45MB na 13MB
Bardzo duża różnica, co sporo wyjaśnia. Domyślam się, że edytujesz paczki samej gry. Podczas uruchamiania PostEd wczytuje takie paczki, ale nie w całości, a tylko część zawartości pokazuje. Operując na takiej części, gdy podmienisz coś na swoją teksturę, PostEd zapisze paczkę tylko z tymi teksturami, które wczytał. Musisz najpierw czytać przez menu PostEd'a (File - Open) taką paczkę. Wtedy PostEd widzi ją w całości. Taką możesz modyfikować i nie nadpiszesz paczki 45 MB paczką mniejszą, bo ta edytowana będzie też miała 45 MB. Może być ciut mniej, jeśli nowa tekstura ma mniejszą wielkość, ale różnica nie będzie sięgała aż w megabajtach.

A gdy problem ogólny z importem, to tu zajrzyj: https://forum.postalsite.info/t ... vt1012.html


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ