[POMOC] Nowe Bronie - AWP

Uczymy się edytowania P2 i rozwiązujemy nasze problemy. Nowi adepci mile widziani!

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

31 paź 2008, 11:50

Czy wie ktoś jak skopiować pliki niektórych broni z AWP ( tych których nie ma w żadnym modzie) do STP. Chodzi mi ,np. o Szczykawke z wirusem, jej chyba nie ma w żadnym modzie z brońmi do STP ( podkreślam tylko z brońmi). Jeżeli ktoś wie proszę o spsób w jaki się to robi. Jeśli jednak jestem w błędzie i jest jakiś inny mod z dodatkowymi brońmi oprócz znanych mi: CdInventory, InInventory KW2 proszę o jego nazwe (ja innych single nie znalazłem). Proszę o pomoc. Zgóry dzięki.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2008, 21:33 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 2 razy.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 lis 2008, 12:40

Mmm, to lubię... :D A więc, co najważniejsze:
Pablo Abruzzi pisze:tych których nie ma w żadnym modzie
Nie ma takich. AWP nie ma żadnych nowych broni, wszystko było wcześniej. Ale to nie jest żadną miarą wadą AWP ani jego autora. Kamek bowiem dał do AWP bronie ze swoich wcześniejszych modów (singlowe KW2 i mody multi) oraz bronie MaDJackala (jego sieciowy MadMods). Czyli połączył rozproszone po różnych modach bronie w jedną spójną całość.
Pablo Abruzzi pisze:jest jakiś inny mod z dodatkowymi brońmi oprócz znanych mi: CdInventory, InInventory KW2 proszę o jego nazwe (ja innych single nie znalazłem)
Nie sprawdzałeś modów multi. One nie służą tylko do grania w multi, można też użyć ich broni do singla.

A to dokładnie, skąd co jest:

1. Singlowy i sieciowe mody do STP. W nawiasach podałem skąd pochodzą.
KarmaGun (KW2)
Grenade Launcher (single KW2, multi SuperWeapons)
Jihad Grenade (imo gorsza wersja Holy Grenade z SuperWeapons)
Cat Launcher (KW2)
Mini-Nuke Launcher (KW2, SpuerWeapons)
Pitchfork (samodzielny sieciowy mod Pitchfork)
S.M.E.G. (jako sieciowy i samodzielny ED_SMEG albo w paczce jako SuperWeapons)

2. To zaś zawartość moda MaDMods, wszystkie (także syringe) możesz użyć w singlu STP choćby używając tej mapy). W nawiasach podałem nazwy z MadMods):
Butcher Knife (MaDButcherK, Meat Cleaver)
Spiked Club (MaDBasey)
Bomb (MaDBomb)
Colt (MaDColt)
Katana (MaDCatana)
Shuriken (MaDShuriken)
Silenced Ingram (MaDSMP)
Silenced Pistol (MaDSPistol)
Silenced Sniper (MaDSSniper)
Syringe (MaDSyringe)
Zyclon B (MaDZyclonB)

3. To zaś zawartość, która w STP nie jest dostępna. Bronie powstawały dla Eternal Damnation, potem zaś zostały zaimportowane do AWP. Albo też powstawały równolegle i dla AWP i dla ED:
Chainsaw
Knuckle Dusters
Flamethrower
Fireman's Axe (tu wyjaśnienie: Skrypt nazywa się MaDBAxe, ale tak nazywa się pierwotnie Barbarian Axe z MadMods. I ów topór był w AW7Demo. Ale w pełnej wersji AW7 został wykluczony. Nazwa skryptu powróciła w AWP, ale to już nie był barbarzyński topór, ale Axe - strażacki toporek...)
Baseball Bat
Sawn-Off Shotgun

Bronie z pkt. 1 i 2 możesz użyć w STP single. Wszystkie mody są w naszym downloadzie, za wyjątkiem Pitchfork. Punkt 3 to już nie dla STP. Ale to raptem 6 niedostępnych broni...
Ostatnio zmieniony 28 lip 2009, 19:17 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

08 lis 2008, 10:32

Dzięki za ten spis, przydał się mi i przyda się pewnie nie jednej osobie :D dzięki.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 lis 2008, 18:06

Mam taką nadzieję. :D
Ostatnio zmieniony 10 lis 2008, 21:28 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ