Polska to też nowoczesny kraj

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

19 gru 2008, 12:38

Witam, chciałbym napisać coś co mnie od pewnego czasu nieźle wkurza.
Dlaczego inne kraje myślą że Polska to totalna wiocha że ludzie mieszkają w chałpach z bambusu?!
Kiedyś byłem we Włoszech, babka która mnie oprowadzała po hotelu, zaczęła do mnie walić takie teksty: "Tu masz wode, tu gdzie jest niebieski kolor to woda zimna leci, ale żeby poleciała musisz przekręcić, a tu gdzie jest czerwone masz wodę ciepłą, też musisz przekręcić" lub "Tu masz telewizor ty przyciskiem się włącza itp" A gdy jej powiedziałem że ja to wszystko mam, i mam nawet komputer, zdziwiła się i się spytała: "Musisz być bogaty".
Oni wszyscy chyba myślą że Polska to jakaś wiocha.
Wnerwia mnie też to że rockstar zrobiło w gta IV takie coś że aby pograć w multiplayera nie możesz być Polakiem, no szczyt hamstwa! W różnych grach tak jest, że aby zagrać nie możesz być zalogowany jako Polak. Co o tym sądzicie? WYpowiedzcie sie. Mnie to Bulwersuje.


Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

19 gru 2008, 13:16

słyszałem o wnerwieniu graczy, kiedy w Medieval II Total War w kampanii teutońskiej
zostaliśmy pominięci na liście grywalnych królestw


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

19 gru 2008, 14:52

O Polsce myślą w Europie to, co my myślimy o Białorusi czy Ukrainie. Normalna tendencja ukształtowana przez historię Europy: wschód = dzicz.


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

19 gru 2008, 17:07

Żebyście wiedzieli jak amerykanie myślą o ICH wschodzie...


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

19 gru 2008, 17:13

Niektórzy amerykanie nawet nie wiedzą jak się ich kraj nazywa


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

19 gru 2008, 17:18

Alixo pisze:Oni wszyscy chyba myślą że Polska to jakaś wiocha.
Wnerwia mnie też to że rockstar zrobiło w gta IV takie coś że aby pograć w multiplayera nie możesz być Polakiem, no szczyt hamstwa! W różnych grach tak jest, że aby zagrać nie możesz być zalogowany jako Polak. Co o tym sądzicie? WYpowiedzcie sie. Mnie to Bulwersuje.
no to chyba ja rzeczywiście jestem 100 lat za Murzynami bo nawet o czymś takim nie słyszałem...no ale na poważnie...to nic nowego że Polskę traktuje się jak kraj gdzie wrony zawracają...moim zdaniem takie traktowanie graczy jest okropne i denerwujące bo choć nie gram to jednak nie jest to miłe...zniechęcają takim zachowaniem graczy...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

19 gru 2008, 20:01

Dużo było przypadków gdzie Polskie albo omijano, albo nawet dawali do filmów jakieś języki kambodżyjskie xD a Polskich nie dali.


Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

19 gru 2008, 20:06

Wiecie jaki naród to wymyślił..... Ruscy albo Szwaby, nie wiem, ale ich można podejrzewać, my wcale nie jesteśmy gorsi od innych. Ha ha mamy najlepszych hakerów, ciekawe co by było jakby im te serwey antypolskie shakowali :lol: .


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

19 gru 2008, 20:09

Złodziei samochodów i alkoholików podobno też mamy najlepszych, tylko nie wiem czy to powód do dumy...


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

19 gru 2008, 21:35

Alixo pisze:Wnerwia mnie też to że rockstar zrobiło w gta IV takie coś że aby pograć w multiplayera nie możesz być Polakiem, no szczyt hamstwa! W różnych grach tak jest, że aby zagrać nie możesz być zalogowany jako Polak. Co o tym sądzicie? WYpowiedzcie sie. Mnie to Bulwersuje.
Nie no sorki ,ale Rockstar nie przyczynił się do tego ,że Polacy nie mogą grać w Multiplayer :/ Tylko MicroShit . A pozatym i tak można grać i tak .

A co do tematu :

Heh jest i na to konkretna odpowiedź . To jak Polska się reklamuję. Górale itp. Czasami nawet obcokrajowcy pytają się Polaków czy mają prąd. I to całkiem serio...


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

19 gru 2008, 21:51

Polska kojarzy się z Góralami, wiecznie niezadowolonymi Ślązakami oraz strojami rodem z Łowicza. To wysyłamy na eksport, trudno się więc dziwić opiniom zagraniczniaków.

Napisałem na RS posta, licząc na odzew. Ostatecznie wyszło dosyć śmiesznie, ale nie otrzymałem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.


Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

20 gru 2008, 10:51

CiuCiu
Wiem grać można, no ale w końcu to też jakieś utrudnienie dla Polaków.


Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

21 gru 2008, 17:44

kazik pisze:Złodziei samochodów i alkoholików podobno też mamy najlepszych, tylko nie wiem czy to powód do dumy...
Raczej nie, ale hakerzy to nie samo zło....
Ostatnio zmieniony 21 gru 2008, 17:44 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
ManiakPostala

22 gru 2008, 09:52

Pewnie uważają nas za jakiś buszmenów czy co oni sobie tam myślą ponieważ u nas ciągle PC króluję a u nich PC to jakiś antyk co w muzeum elektroniki siedzi.


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

22 gru 2008, 13:24

ManiakPostala pisze:Pewnie uważają nas za jakiś buszmenów czy co oni sobie tam myślą ponieważ u nas ciągle PC króluję a u nich PC to jakiś antyk co w muzeum elektroniki siedzi.
Obrazek

z takim czymś niedawno miałem styczność i sprawowało się nienajgorzej...my to nazywamy starociem...ale jakoś się daje radę...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
ODPOWIEDZ