Polak zabity w Pakistanie

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

07 lut 2009, 12:54

Media donoszą, że Polak uprowadzony w Pakistanie nie żyje. Ja śledziłem tą historię od pewnego czasu, nie ma jeszcze głównego potwierdzenia, ale raczej to prawda. Śmierć trudno... ale jak się dowiedziałem jak zginął to aż się przestraszyłen - poprzez ścięcie głowy. To są zwierzęta, a nie ludzie! Co o tym myślicie??? Czekam na komentarze.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

07 lut 2009, 12:57

Porwali, dali następnie nadzieję, a teraz ją w tak brutalny sposób odebrali. Nawet zwierzęta tak nie robią.

Pozostaje nam wierzyć, że to tylko plotka medialna.


Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

07 lut 2009, 13:02

Oby. Ale mówią, że jest już taśma z egzekucji, jak myślisz będzie na necie (o ile istnieje)??


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

07 lut 2009, 13:11

Pewnie tak... Jestem bardzo ciekaw, czy strona Pakistańska dopełniła swoich obowiązków i zrobiła wszystko, co w jej mocy, by Polak został uwolniony.


Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

07 lut 2009, 13:24

Terroryści w ogóle popisali się tutaj bardzo małą inteligencją... Uprowadzili polskiego obywatela i domagali się, aby pakistański rząd wypuścił ich "kulegów" z więzienia lub inaczej zabiją polaka, a szczerze wątpię by zależało im na cudzoziemcowi...
Ostatnio zmieniony 07 lut 2009, 13:25 przez Reality Master, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

07 lut 2009, 13:59

Mrocz pisze:Terroryści w ogóle popisali się tutaj bardzo małą inteligencją... Uprowadzili polskiego obywatela i domagali się, aby pakistański rząd wypuścił ich "kulegów" z więzienia lub inaczej zabiją polaka, a szczerze wątpię by zależało im na cudzoziemcowi...
Chodziło o to, żeby polski rząd wymusił to na rządzie pakistańskim. Dla nich życie pojedynczych obywateli, nie jest wiele warte, tylko egzekucja cudzoziemca daje efekt. To powszechna taktyka wśród muzułmańskich bojowników. Wcześniej było w modzie porywanie Żydów, ale po Libanie odwidziało im się.
Pablo Abruzzi pisze:Śmierć trudno... ale jak się dowiedziałem jak zginął to aż się przestraszyłen - poprzez ścięcie głowy.
Ścięcie to najpopularniejszy sposób wykonywania egzekucji na innowiercach, przykład dał sam Mahomet ścinając własnoręcznie kilkuset Żydów. Przypomnijcie sobie tego ambasadora, sprawa była głośna,. filmik z egzekucji krążył po internecie.
Robs pisze:Porwali, dali następnie nadzieję, a teraz ją w tak brutalny sposób odebrali. Nawet zwierzęta tak nie robią.
Nie dawali nadziei. Przedłużyli tylko ultimatum o kilkadziesiąt godzin. Sprawa była jasna, albo taliben kameraden wychodzą z mamra, albo Polak ginie.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2009, 13:59 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Lewus
Legendary Red Unsuccessful Troll
Posty: 216
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:43
Lokalizacja: Kraj Rad

07 lut 2009, 14:31

Pablo Abruzzi pisze:To są zwierzęta, a nie ludzie!
Tzn. chodzi tylko o tych terrorystów? A nie o wszystkich Arabów? Bo jeżeli chodzi o wszystkich Arabów to trochę kojarzy się to z III Rzeszą . Gdzie nazywano "zwierzęciem" każdego kto nie pasował do "rasy aryjskiej" .

Ale masz rację, terroryzm to najlepszy dowód, że "religia to opium dla ludu" .


Manifest Komunistyczny
http://pl.wikisource.org/wiki/Manifest_Komunistyczny
7 listopada 2009 roku. 92 rocznica Rewolucji Październikowej
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

07 lut 2009, 14:50

Lewus pisze:
Pablo Abruzzi pisze:To są zwierzęta, a nie ludzie!
Tzn. chodzi tylko o tych terrorystów? A nie o wszystkich Arabów? Bo jeżeli chodzi o wszystkich Arabów to trochę kojarzy się to z III Rzeszą . Gdzie nazywano "zwierzęciem" każdego kto nie pasował do "rasy aryjskiej" .
podaj powód dlaczego uogólniasz....
Lewus pisze:Ale masz rację, terroryzm to najlepszy dowód, że "religia to opium dla ludu" .
a co to ma jedno do drugiego to nie wiem...nie każdy muzułmanin jest od razu terrorystą chętnym to podrzynania gardła cudzoziemcom...znów uogólniasz...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

07 lut 2009, 15:19

No cóż przykre to, ale takie jest życie...

Poza tym w świecie dzisiejszej technologii jest możliwość wszczepienia pod skórę czipu GPS. Można z takiej możliwości skorzystać, a nawet trzeba poruszając się po krajach muzułmańskich. Gdyby miał takie coś wszczepionego, wiedzieliby gdzie go przetrzymują. Wtedy tylko ściągnąć GROM z Afganistanu, żeby go odbili i po sprawie.

A jak ktoś znajdzie linka do filmu z egzekucją to niech zapoda.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2009, 15:22 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

07 lut 2009, 17:09

A ja czekam na kroki polskiego rządu. Oni sobie tam mordują naszych obywateli, a rząd jak na razie nic nie robi. Jak Pakistańczycy nie potrafią sobie sami poradzić z problemami, to może jakaś międzynarodowa misja stabilizacyjna by im się przydała? Jak w Libanie porwano kilku Żydów, izraelskie siły zbrojne praktycznie zrównały kraj z ziemią. Od tamtego czasu, islamskim bojownikom jakoś nie uśmiecha się porywani obywateli Izraela.


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

07 lut 2009, 18:48

kazik pisze:A ja czekam na kroki polskiego rządu. Oni sobie tam mordują naszych obywateli, a rząd jak na razie nic nie robi. Jak Pakistańczycy nie potrafią sobie sami poradzić z problemami, to może jakaś międzynarodowa misja stabilizacyjna by im się przydała? Jak w Libanie porwano kilku Żydów, izraelskie siły zbrojne praktycznie zrównały kraj z ziemią. Od tamtego czasu, islamskim bojownikom jakoś nie uśmiecha się porywani obywateli Izraela.
na razie premier Tusk łaczy się w żałobie z rodziną ofiary...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

07 lut 2009, 18:59

Polski rząd nigdy nie będzie płacił okupu
Zabawnie. Kto mówił coś o okupie? Jak dla mnie za kolejne porwanie powinni nasłać na nich wojsko, ale po co za to płacić. Nasz kraj nie ma już żadnych wpływów


Awatar użytkownika
Poczen
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 10 sty 2009, 19:08
Lokalizacja: Surburbs

08 lut 2009, 08:29

Wiedziałem że to tak się skończy.Powody:
-> Pakistan ma nas i naszych obywateli(porwanych też) głęboko w...nosie.
-> Kuchciak to nie żaden ,,Polski Bond'' tylko zwykły negocjator.
-> To TALIBOWIE do cholery!Ja wiem że nie każdy muzułamin jest taki jak z P2 :| Ale Talibowie to terroryści,zwięrzeta i jeszcze kilka określeń.Te wszystkie Husajny,Bin Lajdeny...
Ale rzeczywiście żal tego polaka.Mam nadzieję że dali mu coś przed ekzekucją żeby nie bolało... :/


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

08 lut 2009, 11:56

eddie pisze:
Polski rząd nigdy nie będzie płacił okupu
Zabawnie. Kto mówił coś o okupie? Jak dla mnie za kolejne porwanie powinni nasłać na nich wojsko, ale po co za to płacić. Nasz kraj nie ma już żadnych wpływów
To jest jedyna mądra rzecz, jaką Tusk powiedział. Terrorystom nie płaci się okupów, do nich się strzela. Okupem miało być wypuszczenie islamskich bojowników z więzienia w Pakistanie. Krew mnie zalewa, jak czytam wypowiedzi byłego szefa GROMu, pana Romana Polko.
Generał Polko zwrócił uwagę, że od samego początku popełniono błędy. Na przykład kiedy tuż po porwaniu pojawiły się głosy, by w ogóle nie negocjować z terrorystami, ale wysłać na miejsce GROM. - Z pewnością to był błąd - ocenił polski dowódca.
https://www.tvn24.pl/0,1585195,0,1,polko ... omosc.html

Błędem byłoby wysłanie żołnierzy, aby odbili naszego obywatela?! Ale jednocześnie pan Polko mówi, że premier nie powinien mówić, że okupów płacić nie będziemy! To kpina. Jakbyśmy zapłacili, to zaczęto by masowo porywać Polaków.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2009, 11:57 przez kazik, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

08 lut 2009, 19:04

Właśnie oglądam na TVN wiadomości i mówią że podobno dziś terroryści opublikują jakieś nagranie. Nie będzie to nagranie z egzekucji (tyle się dowiedziałem z tych wiadomości).


EDIT.

Teraz mówią że jednak to nagranie z egzekucji podobno jest na niej mężczyzna któremu ścinają głowę (teraz trzeba się za tym filmem rozejrzeć)
Ostatnio zmieniony 08 lut 2009, 19:23 przez Punisher, łącznie zmieniany 1 raz.


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
ODPOWIEDZ