Polak zabity w Pakistanie

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

08 lut 2009, 19:43

A ja czytałem, że go po prostu zastrzelili - kliknij.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

08 lut 2009, 19:48

Co strona, wiadomości itp. to inne info. wg. TVP nagranie udostępnią dopiero jutro...


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

08 lut 2009, 20:16

https://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss

Czyli nie było to kilu talibów z więzienia, jak niektóry wspominali. Ja nigdy bym tylu nie wypuścił i nie dałbym okupu. Cholinka... oni przekręcają te artykuły.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2009, 20:17 przez The Iceman, łącznie zmieniany 1 raz.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

09 lut 2009, 15:04

Może i lepiej że ten gość zginął. To jest właśnie problem mniejszego zła: jeden człowiek a nie wiadomo ilu (w każdym razie dość sporo) przez uwolnienych terrorystów


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

09 lut 2009, 15:47

Powinno zginąć kilku/kilkudziesięciu terrorystów podczas odbijania pana Stańczaka. To byłoby mniejsze zło.


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

09 lut 2009, 15:57

Dokładnie Kazik od tego mamy wojsko, żeby weszło tam, zabiło terrorystów i odbiło tego biednego gościa. Ale to nasze wojsko jest od tego żeby:

1. Siedzieć na dupach i nic nie robić.
2. Jeździć na wycieczki krajoznawcze 20-letnimi Hummerami. (Czasem można nawet wjechać na minę !).

I to by było chyba na tyle. Ahh sorry jest jeszcze Strzelnica ! Wow emocje sięgają zenitu ! :cry:
Ostatnio zmieniony 09 lut 2009, 15:58 przez Punisher, łącznie zmieniany 2 razy.


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

09 lut 2009, 16:04

a ja bym jednak wypuścił tych 60 terrorystów....

















ale w workach na zwłoki :twisted:


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

09 lut 2009, 16:29

kazik pisze:Powinno zginąć kilku/kilkudziesięciu terrorystów podczas odbijania pana Stańczaka. To byłoby mniejsze zło.
Punisher pisze:Dokładnie Kazik od tego mamy wojsko, żeby weszło tam, zabiło terrorystów i odbiło tego biednego gościa. Ale to nasze wojsko jest od tego żeby:

1. Siedzieć na dupach i nic nie robić.
2. Jeździć na wycieczki krajoznawcze 20-letnimi Hummerami. (Czasem można nawet wjechać na minę !).

I to by było chyba na tyle. Ahh sorry jest jeszcze Strzelnica ! Wow emocje sięgają zenitu ! :cry:
No nieźle. Robicie z Polski drugie USA

https://wiadomosci.onet.pl/1913031,12,item.html
Wedle tego artykułu, to wina amerykańców


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

09 lut 2009, 16:35

Z terrorystami w ogóle nie powinno się prowadzić negocjacji. Gdyby spełniono warunki porywaczy, to zaczęto masowo porywać Polaków, bo terroryści stwierdziliby, że to się po prostu opłaca.
Silver Dragon pisze:No nieźle. Robicie z Polski drugie USA
GROM jest specjalną jednostką szkoloną do tego typu akcji. Nie ma w tym nic dziwnego. Swoją drogą ten Hamid Mir twierdzi, że Al kaida ma bomby atomowe. :lol2:
Ostatnio zmieniony 09 lut 2009, 16:38 przez kazik, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

09 lut 2009, 16:38

Punisher,

Odbicie człowieka nie jest wcale takie łatwe. Już po oberwaniu kilkoma pociskami żołnierz umiera, pomimo płytek zabezpieczających. Talibowie są bardzo dobrze uzbrojeni. Prędzej taka grupa wojskowa by zginęła, niż udałoby się im odbić tego człowieka. Również helikoptery i bomby nie wchodzą w grę. To niestety nie jest tak jak w grach...


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

09 lut 2009, 17:01

Elvis Scatter ja to wszystko rozumiem ! Ale właśnie na takie okazje mamy (podobno) bardzo dobrze wyszkolony GROM ! Ja wiem że bardzo trudno cokolwiek osiągnąć drogą walki, ale to jest jedyna szansa na ratunek, tak to niestety bywa. Świat jest popier**** i nic na to nie poradzimy ale to nie znaczy że nie mamy nic z tym robić...

Co do bomb atomowych hmm.. bardzo możliwe że Al-kaida posiada takowe na składzie (zapewne od Rosji).


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Strajker
Początkujący morderca
Posty: 76
Rejestracja: 28 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: San Antonio

09 lut 2009, 19:01

Talibowie są w miarę dobrze uzbrojeni :mgun: i wpojono im nienawiść do "pokojowo nastawionych wojsk wyzwoleńczych " czy jak tam to nazywają ale brak im wojskowego wyszkolenia i dyscypliny działają tylko jako partyzantka ( wiemy coś o tym tylko ze oni lasy zamienili na góry) jednak wracając do tematu starsze porzekadło głosi " kto mieczem wojuje od miecza ginie " Brudasy wojują mieczem a my rzucamy w nich marchewka .
Z mediów słyszałem że w zamian za życie naszego rodaka oczekują uwolnienia swoich pobratymców - wiec skoro brudasy zabili Polaka to teraz my powinniśmy zabić tych ludzi z listy w podobny sposób i może nawet dla szczypty humoru dorzucić tekst "MY TEZ MAMY NOŻE WY TĘPE BRUDASY" tak dla uatrakcyjnienia naszych kontaktów z owymi ludźmi lub jak wcześniej ktoś napisał zwierzętami . Osobiście uważam również że wojska powinny również subtelnie bombardować okolice podejrzewane o pobyt na nich terrorystów , wiem wiem ponoć tak robią ale z takich nalotów bojowe piżamy się śmieją , jednak znowu uciekłem z myślą wątku głównego nasza kochana władza powinna poczynić wszelkie środki aby brudasy bały się porywać naszych ludzi a wręcz drżeli na słowo Polak


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 lut 2009, 21:53

eddie pisze:Może i lepiej że ten gość zginął. To jest właśnie problem mniejszego zła: jeden człowiek a nie wiadomo ilu (w każdym razie dość sporo) przez uwolnienych terrorystów
kazik pisze:Powinno zginąć kilku/kilkudziesięciu terrorystów podczas odbijania pana Stańczaka. To byłoby mniejsze zło.
I jedno i drugie to mniejsze zło. Dziwię się krytycznym głosom na postawę naszego premiera. Tylko twarde stanowisko. Zginął jeden, a tamci zabójcy nadal siedzą w kiciu i nie zabijają kolejnych ofiar. Mniejsze zło. A że szkoda Polaka? Szkoda. Ale chyba każdy, kto jedzie w takie rejony ryzyka, wie, gdzie jedzie. Każdy powinien żegnać się przed odjazdem z Polski ze swoją rodziną, jakby już miał nie wrócić. Taka misja, takie ryzyko, taka ewentualna śmierć. Wiem co robię. A że najlepiej gdyby Polak żył, a GROM rozpirzył tych brudasów? Oczywiście!
Strajker pisze:nasza kochana władza powinna poczynić wszelkie środki aby brudasy bały się porywać naszych ludzi a wręcz drżeli na słowo Polak
Mało to realne, a wręcz niewykonalne. Polska to nie ten kaliber. Lecz to nie znaczy, że GROM mamy dla ozdoby. Oni tam jadą na misje o pewnym określonym celu, tak? 8-) I każdemu z nich to powiem:
prawdziwy 666 pisze:a ja bym jednak wypuścił tych 60 terrorystów....
(pauza)
ale w workach na zwłoki :twisted:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Strajker
Początkujący morderca
Posty: 76
Rejestracja: 28 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: San Antonio

10 lut 2009, 14:31

Tiquill pisze:Mało to realne, a wręcz niewykonalne.
Mało realne fakt i trochę to przykre zostaje mieć nadzieje że prześcieradła nie wpadną na kolejny genialny pomysł porwania większej grupy Polaków, aby sprawdzić nasz rząd.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 lut 2009, 15:01

Kiedyś prześcieradła prało się kijami w rzece. Teraz nawet rakiety i wyszkolone jednostki nie potrafią ich sprać. Eh, życie...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ