Podsumowanie roku i czego oczekujemy w następnym

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

29 gru 2010, 10:16

A co u mnie przez ten rok? Podobnie jak Minio zostałem redaktorem PostalSite i mam nadzieję, że będę mógł dobrze się na tej funkcji prezentować.

Co do rodziny - syn mi rośnie, żona pięknieje, a kot...dalej jest jaki był :P

Co do odkryć muzycznych - chyba nic nowego nie znalazłem, choć ten rok obfitował w wiele nowości muzycznych, jak i poszukiwań nowych zespołów. Cieszę się, że mogłem pokazać, jak się Szatan ma do rocka i metalu na konferencji w Poznaniu, mimo, że niestety ucięto mi w połowie wystąpienia bo czas gonił. Oprócz tego mam napisane parę kawałków gitarowych oraz stworzony mały projekt muzyczny pt. Pekelny Pes :P

Z gier chyba nic nowego nie znalazłem...w sumie nie podobają mi się najnowsze gry, gdyż jak już nieraz pisałem są po prostu za ładne...a nie, przepraszam...gierzyłem ostro w StarCrafta 2, ale jakoś mi nie przypadł do gustu..może było to spowodowane kompem, który nie do końca spełniał wymagania.

Co chciałbym w Nowym Roku? Obronić magisterkę, znaleźć dobrą pracę i żyć zgodnie z rodziną :)


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
ODPOWIEDZ