Poczucie humoru i jego granice

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

13 lis 2015, 15:35

Dzienis pisze:zdupy
Nie oglądam go, bo chyba wszystkie jego filmiki są w chuj długie - przez co w chuj nudne.
Co jak co ale 90% gówno-zapychajki mógłby wyjebać. :|


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

13 lis 2015, 16:27

seebeek17 pisze:Nie oglądam go, bo chyba wszystkie jego filmiki są w chuj długie - przez co w chuj nudne.
:facepalm:
Nie no kurwa. Nie ma to jak stwierdzenie, że coś jest nudne - bo długie.
Zresztą jakie długie? Dopiero kilkanaście odcinków robi powyżej 25 minut, wszystkie wcześniejsze miały maks 15 minut, a pierwsze dziesięć chyba tylko 10 minut.
Nie wspomnę już, że inne jego filmiki (te "pozaprogramowe", np. wywiady, reklamy, zduppingi czy recenzje) trwają na ogół 6-7 minut.

Jak to jest długo, to ja już sam nie wiem co jest krótko. :bolek:
seebeek17 pisze:Co jak co ale 90% gówno-zapychajki mógłby wyjebać.
Przecież te całe odcinki to są w sumie zapychajki. Polewa ze wszystkiego i wszystkich, gówno-żarty, ogólnie misz-masz. Na ogół jednak poniżej pewnego progu śmieszności nie schodzi (choć mógłby czasem sobie darować te wszędobylskie porównania do seksu - no ale z czymś trzeba trafić i do gimbów xD ).


I regret nothing
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

14 lis 2015, 17:13

zdarza mi się oglądać program zDupy (a ten kolo to Maciej "Człowiek Warga" Dąbrowski)
ale on nie tylko obraża i hejtuje
często też wyśmiewa, krytykuje, ocenia i parodiuje to co jego zdaniem jest poj**ane, bezsensowne, głupie, nielogiczne i porusza popularne w danym czasie tematy
wbrew pozorom nie chodzi tylko o obrażanie, ale i chamską, wulgarną, czasem ironiczną, zazwyczaj sprawiedliwą i konstruktywną opinie i ocenę


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 wrz 2016, 16:42

Ale z tą komisją do badania katastrofy tupolewa, to kurwa numer stulecia. xD
Z godzinę się z tego śmiałem.


8=======D
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

19 wrz 2016, 16:46

Rycho3D pisze:Ale z tą komisją do badania katastrofy tupolewa, to kurwa numer stulecia.
Staram się tym jak najmniej interesować, bo mnie kurwica strzela jak widzę na co idą podatki obywateli.
To psychicznie chorzy ludzie. Chyba za dużo wódy walą w sejmowym barze.


I regret nothing
Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

19 wrz 2016, 22:51

To jest dobre pytanie. Gdzie jest granica?
Dorzucam rasistowski żart, który nikogo nie obrazi. Biali, jedyna rasa, którą możesz legalnie dyskryminować.


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

21 wrz 2016, 21:12

IMO granice są tam, gdzie:
a) żart dotyka kogoś osobiście, bo dotyczy jakiejś sytuacji / grupy która mu się zdarzyła / należy do tej grupy i jemu/jej go opowiadamy
b) żart jest po protu prymitywny, w stylu "Po co kobiecie 1 zwój mózgowy więcej od konia? Żeby nie piła wody z wiadra" O KURWA SEBA JAKI ŻART HEHEHEHEHEHEHEH OPOWIEM MOIM MORDOM WYBITNE XD (pewnie takim z 1 zwojem więcej od konia xD )
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2016, 21:12 przez Cziko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

21 wrz 2016, 21:51

Cziko pisze:a) żart dotyka kogoś osobiście, bo dotyczy jakiejś sytuacji / grupy która mu się zdarzyła / należy do tej grupy i jemu/jej go opowiadamy
Wielokrotnie się z takim czymś natykam i wg mnie nie jest to obraźliwe, o ile ktoś ma dystans do siebie i nie ma kija w dupie. Sam tak żartuję czasem z innych i wielu ludzi tak żartuje ze mnie, na ogół nie ma problemu. Kwestia wyczucia.
Cziko pisze:b) żart jest po protu prymitywny, w stylu "Po co kobiecie 1 zwój mózgowy więcej od konia? Żeby nie piła wody z wiadra" O KURWA SEBA JAKI ŻART HEHEHEHEHEHEHEH OPOWIEM MOIM MORDOM WYBITNE XD (pewnie takim z 1 zwojem więcej od konia )
Tu się zgodzę.


I regret nothing
Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

21 wrz 2016, 22:51

Czasem poczucie humoru tkwi w prostocie. Może nie koniecznie w takiej zaprezentowanej przez Cziko. Ale z tym pierwszym faktycznie się nie zgodzę. Granica jest względna, według mnie uzależniona od okoliczności, miejsca, lub czasu.


ODPOWIEDZ