Pochodzenie Kolesia, jego rodzina i znajomi

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
susnia
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 26 mar 2013, 18:44

03 kwie 2013, 19:55

up:
Film jest Uwe Bola :lol: Gra też nie jest Rwsu ale marka musiała się na orginałach wzorować.


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

03 kwie 2013, 21:28

susnia pisze:up:
Film jest Uwe Bola :lol:
Wiem o tym, po prostu źle skonstruowałem zdanie, nie ma chyba sensu tego prostować, bo Wiesz co miałem na myśli.
susnia pisze: Gra też nie jest Rwsu ale marka musiała się na orginałach wzorować.
No tak wzorowali się, dodając więcej od siebie niż od oryginału, i wiadomo co z tego wyszło.
Tiquill pisze:A ile było tych dzieci ojca Kolesia? Teraz pytam serio.
Prawdopodobnie miał dwoje Dzieci: Córkę i Syna, osobiście nie kojarzę aby w Jedynce i Dwójce wraz z Weekendem oczywiście(W Trójkę za mało grałem więc nie pamiętam, czy coś było na ten temat mówione) padały zdania, które mogły by sugerować ich większą ilość.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2013, 23:09 przez Radzik, łącznie zmieniany 1 raz.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 lis 2013, 20:06

Tutaj
The Iceman pisze:coś mi się zdaje, że Koleś nie jest rdzennym mieszkańcem Arizony.
To zdanie skłoniło mnie do dalszych rozważań już tu. Koleś nie jest taki obcy. W końcu jego ojciec jest tu pochowany. Ojciec mógł tu przybyć za żoną, dla której Paradise to mogą być rodzinne strony. W takim razie Koleś jako dziecko mógł tu być, potem wyjechał - a po latach wrócił. Mógł nawet mieszkać kilka razy, jeśli przyczepa towarzyszy jego podróżom. "Przecież sam tu chciałeś" mówi żona do niego. Spakować przyczepę mieszkalną i przenieść do innego miasta nie jest trudno. W tym po raz kolejny wrócić do miasta żony. Pod warunkiem, że się w nim dotąd zbyt nie nabroiło. ;)

A skoro już tu piszę, to na stare posty odpowiem:
Yossarian pisze:Tylko zauważcie że w P1 Koleś miał normalny dom budynek a teraz ma przyczepę.
Wyobraźmy sobie taką sytuację. Jest młody ojciec Kolesia. Trafia, w okolicznościach podobnych do filmu Droga przez piekło, do Paradise. Tam poznaje matkę Kolesia (no, hehe, nie tak urodziwą jak Jennifer Lopez z rzeczonego filmu, ale jednak laskę atrakcyjną (bo co, tatko miałby zły gust mieć? Nie!)) i zostaje z nią.* Rodzi się Koleś, pierwsze lata tam spędza, ale wszyscy opuszczają miasteczko tak wcześnie, że nikt nie poznaje Kolesia, gdy ten wraca do Paradise. Traktują go jak obcego. Tam poznaje swoją przyszłą żonę...
Mr Minio pisze:Warto też zauważyć, że żona Kolesia wyprowadza się w AW do mamusi, czyli Koleś ma teściową.
Ale czy do innego miasta czy tylko na inną ulicę tego samego Paradise?
Radzik136 pisze:Prawdopodobnie miał dwoje Dzieci: Córkę i Syna, osobiście nie kojarzę aby w Jedynce i Dwójce wraz z Weekendem oczywiście(W Trójkę za mało grałem więc nie pamiętam, czy coś było na ten temat mówione) padały zdania, które mogły by sugerować ich większą ilość.
Jeśli Trójkę uznamy za wartościowe źródło danych - to gdzie w każdej z wymienionych części pada coś o rodzeństwie poza znaną dobrze siostrą pod biurkiem Vince'a.

Właśnie. Ta siostra nie przybyła na pewno przyczepą wspólnie z małżeństwem Kolesiów. A to znaczy, że była tutejsza. A to znów uwiarygadnia moje powyższe słowa...


*Tylko mi nie mówcie, że tak nie może być. W końcu ta gra nawiązuje do filmów, to możemy, zostając w takim uniwersum, nawiązać do Drogi przez piekło.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

15 paź 2014, 01:41

Wiadomo jedynie, że miał znienawidzonego ojca, wredną żonę i lubianego wujka. I być może siostrę, choć mógł to być żart Vince'a. No i ma Champa :)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 gru 2014, 01:33

Niby żartem, niby serio, a doszło tutaj takie coś:
Silver Dragon pisze:Się tak zastanawiam, czy siostra Kolesia nie może być Postal Babe?
Nawet nie wiemy jak wygląda, tak więc kto wie...
Tiquill pisze:Ta spod biurka?
Silver Dragon pisze:Dokładnie
Nie na darmo Vince o niej wspominał :D
No to mamy nowy ślad! ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

28 gru 2014, 01:36

Sugerujesz, że siostra kolesia może być prostytutką, lub "dorabiać" na boku pod biurkiem już byłego szefa Kolesia?

Bo w sumie na to wychodzi i się nawet zgadza. :p


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 gru 2014, 01:48

seebeek17 pisze:Sugerujesz, że siostra kolesia może być prostytutką, lub "dorabiać" na boku pod biurkiem już byłego szefa Kolesia?
Ups! Nie obrażaj pięknych pań! :axe: Postalbabes to zacne dziewczęta a nie prostytutki. Panna pod biurkiem to też nie prostytuowanie się. Życie jest trochę bardziej bogate niż takie jednoznaczne klasyfikacje. :)

Sugerujemy razem z Silver Dragonem, że siostra Kolesia mogła być jedną z postalbabes RWS-u, na tej samej zasadzie jako czirliderki przy drużynie koszykarskiej. Zero negatywnych skojarzeń, a tylko samo dobro. Pracowała, miała sesje zdjęciowe, dostawała kasę. A przy okazji mogła nieraz schylić się pod biurko w pewnej potrzebie. (Czy to takie złe?).

Teraz pasowałoby rozejrzeć się po dziewczynach jakie pozowały jako postalbabes (galeriach z nimi), spróbować odnaleźć w nich podobieństwo do Kolesia i:

Mamy powiązanie naszego bohatera z realnym światem! ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 gru 2014, 08:51

Na pewno jest ruda jak Koleś :D


8=======D
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

28 gru 2014, 10:18

Yossarian pisze:Tylko zauważcie że w P1 Koleś miał normalny dom budynek a teraz ma przyczepę.
Postal 2 Beta też miał budynek.
Mr Minio pisze:Warto też zauważyć, że żona Kolesia wyprowadza się w AW do mamusi, czyli Koleś ma teściową.
Szybki motyw do gry aby tylko zacząć grać :P
Myślę że był to ślub z rozsądku.
Ciekawe czy Grubsza ma prawo jazdy,
to jej przyczepa, miejsce zamieszkania
a Dude się wprosił :)
seebeek17 pisze:siostra kolesia
NIE ISTNIEJE
Żle przetłumaczone ... usłyszymy to dopiero po Pathu.
Koleś jest za plecami a Vince nas obraża, ale nie wprost !!

Jeśli już to Siostra może mieć na imię PEGI przekroczenie granicy a rynek gier może "ssać" nie zabronią jej w tym kraju.
Rycho3D pisze:Na pewno jest ruda jak Koleś :D

Ruda tańczy jak pokraka...


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

28 gru 2014, 10:42

BloodLogin93 pisze:NIE ISTNIEJE
Żle przetłumaczone ... usłyszymy to dopiero po Pathu.
Koleś jest za plecami a Vince nas obraża, ale nie wprost !!
Możesz przesłać linka do tego patcha? Chciałbym go testnąć.
Grałem bowiem w trzy wersje językowe P2 i raczej problemu z tłumaczeniem nie zauważyłem, no ale OK


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 gru 2014, 14:16

Ten tekst z biurkiem, o ile pamiętam, słyszałem też w anglojęzycznej wersji.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

28 gru 2014, 14:45

Ja go nie słyszałem nigdy, w żadnej grze i nie mam pojęcia, skąd w ogóle o tym jest mowa. Pierwszy raz o tym na forum usłyszałem.


Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

28 gru 2014, 15:36

Pangia pisze:Ja go nie słyszałem nigdy, w żadnej grze i nie mam pojęcia, skąd w ogóle o tym jest mowa. Pierwszy raz o tym na forum usłyszałem.
Path 1409X na Startup.fuk


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

28 gru 2014, 15:45

Jak to jest patch do multiplayera.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

28 gru 2014, 17:03

Ja ten tekst słyszałem:
"Jest miejsce dla twojej siostry pod moim biurkiem"
Czy to nie nawet wtedy jak odbieramy czek od Vince'a?


ODPOWIEDZ