Piractwo

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

11 mar 2010, 18:54

BA!Już jeden pirat powiedział mi że gra kończy się na tym *SPOILER*Że na końcu robi się czarny ekran i słychać What the fuck!? czy jakoś tak xd.*SPOILER*.A producenci dalej nie potrafią zrozumieć że nie ważne jakie to super pr0 el0 zabezpieczenia wprowadzą to i tak tylko kasę zmarnują.
@DOWNxonethousend:A czy ja powiedziałem że to potwierdzone info?NIE!Powiedziałem że tak usłyszałem od jednego kolesia.Nie wiem jakie jest zakończenie, bo na własne oczy go nie widziałem.
@EDIT:
ZAKOŃCZENIE!
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, 20:03 przez Koloses, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

11 mar 2010, 19:09

Tak k*rwa, na pewno na końcu AC 2 na pewno jest czarny ekran i "Jaki pojeb!" -.- (bez ?, bo wtedy byłoby "co pojeb" a to niepoprawnie gramatycznie.) Jak grałem na szitboxie, to pamiętam że była bijatyka w tym laboratorium ze wszystkimi guardami i naukowcami, ale nie wiem czy to była ostatnia misja.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, 19:09 przez little_psycho, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

11 mar 2010, 19:25

Koloses pisze:BA!Już jeden pirat powiedział mi że gra kończy się na tym *SPOILER*Że na końcu robi się czarny ekran i słychać What a fuck!? czy jakoś tak xd.*SPOILER*.A producenci dalej nie potrafią zrozumieć że nie ważne jakie to super pr0 el0 zabezpieczenia wprowadzą to i tak tylko kasę zmarnują.
Na pewno nie... Chyba że crack coś takiego zrobił, choć szczerze wątpię, poza tym raczej nie "What a fuck" tylko "what the fuck"...


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

14 mar 2010, 17:40

Obrazek

Ten gif... nic dodać, nic ująć.


Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

14 mar 2010, 18:28

https://wiadomosci.onet.pl/2134392,18,4_ ... ,item.html

4 maja dniem bez DRM. Jestem ciekaw co z tego wyniknie?


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

03 kwie 2010, 07:37

Piraty mają chyba wszyscy.Ale już nie długo przez to przestaną robić gry.Bo się nie będzie opłacało.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

03 kwie 2010, 13:37

korter pisze:Piraty mają chyba wszyscy.Ale już nie długo przez to przestaną robić gry.Bo się nie będzie opłacało.
Nie, "Nie będzie się opłacało" ponieważ producenci gier wydają ogromne ilości kasy na zbędne zabezpieczenia, które są łamane w ciągu 24 godzin, przez co gra kosztuje więcej, bo z czegoś trzeba zapłacić za zabezpieczenia [dajmy na to zabezpieczona gra kosztuje 120 zł ,a bez zabezpieczeń kosztowała by o te 20 zł mniej].


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

03 kwie 2010, 14:06

Koloses nie chodziło mi o zabezpieczenia.Porównaj sobie ile gier się sprzeda ,a ile ludzi ściągnie gre zamiast kupić.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

03 kwie 2010, 17:35

korter pisze:Koloses nie chodziło mi o zabezpieczenia.Porównaj sobie ile gier się sprzeda ,a ile ludzi ściągnie gre zamiast kupić.
O dziwo, wbrew powszechnemu rozumowaniu, ilość spiraconych gier w porównaniu do sprzedanych egzemplarzy jest naprawdę mała 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

03 kwie 2010, 17:40

poza tym jeśli wziąć pod uwagę że niektórzy ludzie jednocześnie małą wersje piracką i oryginalną


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

03 kwie 2010, 20:36

Lothar pisze:korter napisał/a:
Koloses nie chodziło mi o zabezpieczenia.Porównaj sobie ile gier się sprzeda ,a ile ludzi ściągnie gre zamiast kupić.

O dziwo, wbrew powszechnemu rozumowaniu, ilość spiraconych gier w porównaniu do sprzedanych egzemplarzy jest naprawdę mała
Tak, bo na zachodzie zjawisko piractwa jest nieznaczne. Nieoryginalne wersje, z tego co słyszałem najpopularniejsze są we Włoszech i Europie Środkowo-Wschodniej.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

03 kwie 2010, 22:33

Kariko pisze:Tak, bo na zachodzie zjawisko piractwa jest nieznaczne. Nieoryginalne wersje, z tego co słyszałem najpopularniejsze są we Włoszech i Europie Środkowo-Wschodniej.
A wszystko to z powodu różnic w zarobkach. Dla kogoś z USA te $49.99 (dajmy najdroższe gry na PC) to jak dla nasz 50zł bez grosza. I tak oto zamiast jednej, można by kupić aż 3 gry za te 119 - 149zł. W skrócie - im państwo "biedniejsze", tym większy współczynnik piractwa. Chociaż w Rosji i z tym sobie poradzili - bo gdzie indziej kupicie ORYGINALNE gry za 1$ - 3$? (fakt, że w maksymalnie ubogim wydaniu - płytka z nadrukiem w plastikowej kopercie, ale jednak oryginał :D). 8-)
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2010, 22:33 przez Lothar, łącznie zmieniany 1 raz.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

04 kwie 2010, 00:03

Co do pierwszego posta (autora tematu) to muszę się zgodzić, ale wątpię że przemówiłaś do rozumu piratom :/


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

04 kwie 2010, 09:45

Lothar dziwne co mówisz.Bo u kogo byłem,wszyscy mieli piraty.Dziwne.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

04 kwie 2010, 17:56

korter pisze:Lothar dziwne co mówisz.Bo u kogo byłem,wszyscy mieli piraty. Dziwne.
A u ilu osób byłeś? 50, 200? Przy X milionowej sprzedaży, to naprawdę tyle co nic 8-) Poza tym byłeś u ludu w Polsce. A idź do takiego Niemca, czy mieszkańca NYC, ewentualnie Japończyka 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
ODPOWIEDZ