Znaleziono 17 wyników

autor: pingo216
14 paź 2009, 15:45
Forum: Zajezdnia
Temat: Które wg. was gry są tak grywalne jak postal 2 ???
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 3526

Które wg. was gry są tak grywalne jak postal 2 ???

Tak jak w temacie.Ciekaw jestem które gry byście uznali za najbardziej grywalne zaraz obok postala 2?

Według mnie to zeno clash! Gra bardzo krótka za to jak wciągająca!
autor: pingo216
25 sie 2009, 12:35
Forum: POSTAL Ogólnie
Temat: Która część najgorsza?
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 12755

Mi tam postal 1 się podoba.A sterowanie wcale nie jest złe.Wystarczy że ustwimy steowanie myszą i będzie ok.
autor: pingo216
30 lip 2009, 17:43
Forum: Problemy z Postal 1 i ogólne
Temat: Jak zainstalować santa patch do postal plus?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 11883

Jak zainstalować santa patch do postal plus?

Jak zainstalować patcha ''santa patch'' i jak dodawać mapki? Np.dodawać mapkę getto które są w downloadzie? Bardzo proszę was o pomoc bo nie mogę tego zainstalować.Napierw chcę zainstalować santa patch.Jak włączam to wyświetla mi się okienko gdzie muszę podać lokalizację a u dołu po lewej pisze chri...
autor: pingo216
30 lip 2009, 16:38
Forum: Mody Użytkowników
Temat: Wszyscy którzy chcą tworzyć mody niech wejdą tu!
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 7602

Hej!Zacząłem grać w postala 1 bo jak wiadomo postal 2 musiałem usunąć bo przestał chodzić.Grę przeszedłem w 2 dni.Muszę stwierdzić że mimo to,iż gra ma już swoje lata to jest straszniejsza od postala 2.Ta muzyka i te filmiki!Graficznie nie prezentuje się zbyt dobrze chociarz w tamtyh czasach była hi...
autor: pingo216
29 lip 2009, 17:40
Forum: Mody Użytkowników
Temat: Wszyscy którzy chcą tworzyć mody niech wejdą tu!
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 7602

Racja.Ci,co mają smykałkę do tego niech próbują.Ja spróbowałem,nie zobaczyłem tylko spróbowałem i uwaliłem grę.Dlatego uważam że nie powinienem się zabierać za coś,do czego się nie nadaję.Miałem nadzieję że to nie będzie takie trudne ale się przeliczyłem.Przepraszam wszystkich że tak szybko zrezygno...
autor: pingo216
27 lip 2009, 23:09
Forum: Mody Użytkowników
Temat: Wszyscy którzy chcą tworzyć mody niech wejdą tu!
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 7602

Najpierw będę musiał załatwić sobie grę bo płytka o której wcześniej mówiłem nie działa.
No dobra.W sumie temat możnaby zamknąć.Dowiedziałem się tyle ile mi było potrzeba.
autor: pingo216
27 lip 2009, 21:38
Forum: Mody Użytkowników
Temat: Wszyscy którzy chcą tworzyć mody niech wejdą tu!
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 7602

Przepraszam,zaznajomię się z regulaminem.;-) Odnośnie tematu:niestety,zobaczyłem wideo tutoriale i wydaje mi się że nie nadaje się do tworzenia modów.To jest dla mnie za trudne:;-(Wybaczcie,ale nie jestem w stanie tego wszystkiego pojąć.Programy do tworzenia są po angielsku,jest tam masa opcji z któ...
autor: pingo216
27 lip 2009, 15:04
Forum: Mody Użytkowników
Temat: Wszyscy którzy chcą tworzyć mody niech wejdą tu!
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 7602

Kurde!Chciałem zainstalować postala a tu błąd instalacji!Instalka jest chyba uszkodzona...;-(
I na czym mam się uczyć???
Miałem oryginalną płytę a teraz nadaje się do wyrzucenia.Chyba dlatego że jest porysowana.Już od dawna miałem z nią problem.Cóż,pożyczę od kogoś.
autor: pingo216
27 lip 2009, 14:43
Forum: Mody Użytkowników
Temat: Wszyscy którzy chcą tworzyć mody niech wejdą tu!
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 7602

Dobra!Zabieram się do roboty!Zaraz zacznę ściągać wszystkie poradniki dotyczące tworzenia modów.Poczytam co i jak.Popraktykuję.Potem dowiem się od czego zacząć a na czym skończyć przy tworzeniu modów.Długo mi się zejdzie zanim się nauczę je tworzyć. Moje postępy napisze następnym rzaem.Powiem,czego ...
autor: pingo216
27 lip 2009, 14:36
Forum: Mody Użytkowników
Temat: Wszyscy którzy chcą tworzyć mody niech wejdą tu!
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 7602

Gdy spojrzałem na te wszystkie poradniki to aż entuzjazm mi opadł!Kurde ile to trzeba umieć żeby zrobić porządnego moda.Komputer mam wolny od rana do wieczora.Mogę się powoli uczyć krok po kroku jak co robić.A nóż widelec może się uda mi zrobić porządnego moda?
autor: pingo216
24 lip 2009, 22:37
Forum: Mody Użytkowników
Temat: Wszyscy którzy chcą tworzyć mody niech wejdą tu!
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 7602

Dziękuję za wasze wypowiedzi.Są dla mnie niezwykle cenne.Widocznie ja sam muszę się nauczyć tworzyć te mody.Przede mną jeszcze długa droga.Bardzo chciałbym stworzyć jakiegoś fajnego moda.Czytałem tutaj poradniki ale to wszystko jest tak pomieszane że nie wiem od czego zacząć.Tam pisało coś o skinach...
autor: pingo216
23 lip 2009, 13:27
Forum: Mody Użytkowników
Temat: Wszyscy którzy chcą tworzyć mody niech wejdą tu!
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 7602

Wszyscy którzy chcą tworzyć mody niech wejdą tu!

Witam wszystkich fanatyków postala.Grę przeszedłem już cztery razy i jeszcze ani razu mi się nie znudziła!W grze mamy wbudowany program do edycji gry i jej modyfikacji.Pomyślałem tak sobie że jeśli pragniemy naprawdę fajnych modów takich jak apocalipse wekeend to stwórzmy takie.Nawet drobne,te małe ...
autor: pingo216
22 lip 2009, 09:05
Forum: Zajezdnia
Temat: Gry które was wzruszyły...
Odpowiedzi: 71
Odsłony: 15143

Gry które was wzruszyły...

Piszcie tu o grach które były dla was wzruszające,których fabuła była wzruszająca.Jeśli takie są to piszcie.
autor: pingo216
21 lip 2009, 09:22
Forum: Problemy z każdą częścią Postal 2
Temat: Postal 2 za szybko chodzi?-Zajrzyj tutaj!!!
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4302

Dzięki Lothar że podałeś im ten właściwy link.Nie wiem czemu nie skopiował się cały link.Zaznaczałem od deski do deski.No,ale przynajmniej forumowicze będą mogli znaleźć rozwiązanie na swój problem.
autor: pingo216
21 lip 2009, 01:44
Forum: Problemy z każdą częścią Postal 2
Temat: Postal 2 za szybko chodzi?-Zajrzyj tutaj!!!
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4302

Postal 2 za szybko chodzi?-Zajrzyj tutaj!!!

Przepraszam że podaję tego linka tutaj ale wiem,że sporo osób ma z tym problemy.Gra za szybko chodzi na xp.Zdarza się że gdy chcemy zmienić zgodność na win98 to po uruchomieniu postala wyskakuje błąd.Otóż tutaj mamy fajną instalkę.Po instalacji pliku postal śmiga jak trza!Nic nie musimy robić.Instal...