"Perki" w Postalu 3

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

11 mar 2010, 19:59

Tak się zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że bardzo chciałbym ujrzeć jakieś Perki w najnowszym P3 (o ile kurde wyjdzie). Co to Perk? Otóż to specjalna umiejętność dla gracza tzn postaci którą gramy, w większości przyznawana za nowy level (oczywiście P3 to TPP, więc otrzymałoby się je za np. przejście side questa, albo achievementy, rodem jak z Saboteur'a)
Przykładowe perki (zapożyczone z innych gier, a przynajmniej większość, hehe:)
-Kanibal- możemy zjeść kogoś kończynę, którą najpierw trzeba by było odrąbać by zjeść. Za zjedzenie jednej kończyny- 10 HP.
Ale Odlot- Dzięki temu Perkowi możemy zyskać więcej HP niż w limicie.
Elektryczna regeneracja- jeśli wejdziemy na słup wysokiego napięcia, w czasie ulewy, to jeśli zostaniemy porażeni, zyskamy więcej (wymagany Perk "Ale Odlot") HP niż możemy mieć przez np. apteczki, czyli od uderzenia prądem dostajemy HP, a nawet więcej niż limit pozwala.
-Koleś Sportowiec- możemy podwójnie skakać, i sprintować szybciorem.
-Ciśniesz, ciśniesz! Podczas sprintu możemy przewracać napotkanych ludzi, jak w amerykańskim footballu.
-Antyciota Cholera, jedyną stroną w którą biegniesz będą przeciwnicy! Walić tchórzy!
Możemy sprintować i jednocześnie strzelać.
Itd, itp

To co o tym myślicie?


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

11 mar 2010, 20:14

Jeszcze dodajmy traity, spuśćmy na świat bomby atomowe i będzie nowy Fallout :D. A tak serio, to całkiem ciekawy pomysł to jest, ale zrobilibyśmy z Kolesia jakiegoś superherosa (np ten perk z szybkim bieganiem i wysokim skakaniem), a ja tego bym nie chciał jednak.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, 20:15 przez Kariko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

11 mar 2010, 20:31



Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

11 mar 2010, 20:41

Kariko pisze:Jeszcze dodajmy traity, spuśćmy na świat bomby atomowe i będzie nowy Fallout :D. A tak serio, to całkiem ciekawy pomysł to jest, ale zrobilibyśmy z Kolesia jakiegoś superherosa (np ten perk z szybkim bieganiem i wysokim skakaniem), a ja tego bym nie chciał jednak.
E, te perki to tylko przykłady, można wymyślić coś lepszego of kors :)
ale tak btw, chciałbym jednak coś w stylu easter egga, jakieś pomieszczenie w którym dałoby się odpalić rakiety atomowe, które zniszczyłyby całe miasto, ale sam byłbyś bezpieczny. Oczywiście żeby tam się dostać- mordercza walka. Perhaps baza talibów, eh? :D
Ostatnio zmieniony 11 mar 2010, 20:42 przez little_psycho, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

12 mar 2010, 13:53

OK, ale pod warunkiem, że to będą rzeczy wykonalne w realnym świecie. Ewentualnie, za wykonanie zadań może jakaś fajna pukawka albo ulepszenia do broni (w sensie, że tłumik i większy magazynek, o ile będzie możliwość przeładowania).


Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

12 mar 2010, 16:11

Pangia pisze:o ile będzie możliwość przeładowania
Tylko nie to :| .Perki?Skojarzyło mi się trochę z CoD MW.Jednak dla mnie nie spodobało by się coś takiego.Postal to raczej gra osadzona w realiach, jedyne to jakieś strzykawki co dodają adrenaliny (nie chodzi mi tu o jakiś doping czy co) lub tak ja mówił Pangia z tym tłumikiem.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

12 mar 2010, 16:27

Slayer pisze:strzykawki co dodają adrenaliny
Teraz to jest Battlefield: Bad Company i nieskończone strzykawki życia :)


Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

12 mar 2010, 17:48

LoL
Rws skupia się bardziej na realistykę a na fantasy (nie usuwać tego postu)

Jeśli będę chciał, to go usunę. Robsessman
Ostatnio zmieniony 13 mar 2010, 11:02 przez pajdus, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

12 mar 2010, 22:46

Bez obrazy, ale wy jesteście porąbani (nie mówię tu o Pangii)
Tak kurde zajefajnie realistyczne, borsuk jako broń, granat serduszkowy, małpka zapierdalająca ci po plerach, zabijanie karłów, magiczne faje i tym podobne. Bardzo, bardzo realistyczne. Btw, trzeba przeładowywać, bo widać na gameplay'ach.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

13 mar 2010, 11:23

little_psycho pisze:Btw, trzeba przeładowywać, bo widać na gameplay'ach.
Juhu... Super! Chyba tylko mi to odpowiada, ale ok.
little_psycho pisze:zajefajnie realistyczne, borsuk jako broń, granat serduszkowy, małpka zapierdalająca ci po plerach, zabijanie karłów, magiczne faje
Borsuk (chyba) nikomu się nie podoba, granat serduszkowy to prawdopodobnie fail na Walentynki, małpkę można wytresować, karzeł też człowiek, a faje były też w P2.


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

13 mar 2010, 12:04

Tak, ale jakie jest prawdopodobieństwo że wejdziesz do sex shopu a tam będzie 60 spierniczających przed Tobą karłów? A małpka w recenzji pisze że rzuca gównem w przeciwników, no sorry ale wątpię byś ją tak wytresował xd


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

13 mar 2010, 14:31

little_psycho pisze:A małpka w recenzji pisze
BTW, gramatycznie niepoprawnie, bo małpka nie pisała recenzji :) Ale dałoby radę, żeby małpka kałem we wrogów ciskała. A co do sex-shopu to mogę sprawdzić, bo 50 metrów od mojego domu jest sex-shop :D


Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

13 mar 2010, 15:08

A jak koleś dojdzie do sexshpu to dostanie pewnie 10 wybuchowych wibratorów analogowych


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

13 mar 2010, 15:35

Pangia pisze:
little_psycho pisze:A małpka w recenzji pisze
BTW, gramatycznie niepoprawnie, bo małpka nie pisała recenzji :) Ale dałoby radę, żeby małpka kałem we wrogów ciskała. A co do sex-shopu to mogę sprawdzić, bo 50 metrów od mojego domu jest sex-shop :D
Nom zauważyłem nie dawno xd

Gdzie Ty mieszkasz dziecię me? O_o' 50m dalej od chaty sex shop?


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

13 mar 2010, 18:03

W centrum miasta w Rzeszowa, przy ulicy Batorego. Pytaj o 3 przystanki, następnie pójdź drogą koło monopolowego i porozglądaj się za grupą ludzi przytrzymujących kamienicę, żeby się nie przewróciła, wspomagających się piwkiem, aby im sił nie zabrakło*.


* - ul. Batorego 20


Zablokowany