Pełna wersja Postala 4 ma wyjść 20. kwietnia

Najniżej oceniana gra z serii.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Revter
Administrator
Administrator
Posty: 292
Rejestracja: 31 paź 2020, 20:24
Lokalizacja: Suchodolszczyzna
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 14 razy
Kontakt:

31 mar 2022, 12:40

Wysyłam link do artykułu:
https://runningwithscissors.com/postal- ... h-on-4-20/

Streszczę jednak co nieco ze źródła, choć i tak zalecam na zapoznanie się z linkiem do zamieszczonego tekstu:
- główny trzon tego, co znamy z wczesnego dostępu pozostanie niezmieniony (chodzi mi tutaj o projekt świata i same główne misje);
- będzie możliwość zmiany głosu Kolesia w Postalu 4, a opcje to: Rick Hunter (głos Kolesia z Postala 2), Corey Cruise (głos Kolesia z Postala 3 i nadchodzącego spin-offu całej serii - Brain Damaged) oraz - oryginalnie zamieszczony od początku - Jon St. John (znany głównie jako głos Duke Nukema);
- pojawią się losowe wydarzenia (zakładam, że to będzie coś podobnego jak to było w Skyrimie, a tam było m. in.: spotkanie watahy wilków, świętujących chłopów czy przemarsz wojskowego oddziału; oczywiście dopasowane to do świata Postala, więc pewnie to będą jacyś losowi pijacy czy szaleńcy);
- zawarte będą w grze questy poboczne (które najpewniej będą w stylu "przynieś, podaj, pozamiataj");
- grafika ma zostać poprawiona (może już nie będzie podobna do Simsów xD);
- poprawione będą systemy mapowania (cokolwiek to kurwa znaczy);
- nowe stacje radiowe (nieironicznie to spoko rzecz, o ile to nie będzie coś asłuchalnego);
- będzie możliwość kolekcjonowania lalek Krotchy'ego, Kunny (żeńskiego odpowiednika Krotchy'ego, która jest wielką pizdą w dosłownym tego słowa znaczeniu) i Larry'ego Kraba (może coś będzie za kolekcjonowanie tego barachła, ale wątpię);
- "dzień premiery [Postala 4] jako początek nowej ery tej legendarnej serii" (co świadczy o kilku rzeczach: twórcy tej gry mają kurewsko wielkie ego nazywając Postala legendarnym czym może być tylko dla fanów serii, planują nowe produkcje i dojenie z marki ile się da kasy);
- popremierowe wsparcie dla Postala 4 jest planowane na lata "tak jak to było w przypadku Postala 2";
- ścieżka dźwiękowa gry będzie udostepniona na wszystkich większych platformach do streamowania muzyki (czyli będzie m. in. na Spotify);
- nowa darmowa zawartość ma być dodawana w tygodniach i miesiącach po premierze gry, na co będzie się składać: nowy oręż, zadania poboczne, poprawki optymalizacyjne, aktualizacje graficzne i tryb kooperacyjny;
- planowane są również płatne dodatki, takie jak nowe tereny;
- "Postal 4: No Regerts ma być odą i testamentem tego, za co cała seria została pokochana, wzgardzana, znienawidzona i doceniana na przestrzeni 25 lat" (XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD);
- będzie można pogłaskać psa;
- pojawią się polskie napisy;
- cena na premierę będzie wynosić 40$ (czyli jakieś 160-170 zł).

Tak więc premiera tego tworu (od napisania tego posta) będzie za trzy tygodnie. Jednak po tym, co pokazał nam wczesny dostęp jestem nawet nie sceptycznie nastawiony, tylko rozczarowany.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2022, 18:41 przez Revter, łącznie zmieniany 1 raz.


„Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem.
Ale udało mi się, i z tego chyba powinienem się cieszyć...”
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

31 mar 2022, 20:33

A nie będzie tak się rżnąć w czasie grania, w sensie da się normalnie grać bez posiadania kosmicznego kompa?


I regret nothing
Awatar użytkownika
Revter
Administrator
Administrator
Posty: 292
Rejestracja: 31 paź 2020, 20:24
Lokalizacja: Suchodolszczyzna
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 14 razy
Kontakt:

31 mar 2022, 20:40

Planują zrobić optymalizację, więc tak. O ile z planów się wywiążą, a z nimi to nie wiadomo.


„Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem.
Ale udało mi się, i z tego chyba powinienem się cieszyć...”
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 kwie 2022, 17:32

Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
"dzień premiery [Postala 4] jako początek nowej ery tej legendarnej serii" (co świadczy o kilku rzeczach: twórcy tej gry mają kurewsko wielkie ego nazywając Postala legendarnym czym może być tylko dla fanów serii, planują nowe produkcje i dojenie z marki ile się da kasy);
Legendą jednak była, od początku, to trzeba grze i twórcom należy bez wątpienia przyznać. Teraz tylko pozostaje rozkmina czy P4 będzie legendarnym zjebaniem i zarżnięciem serii - czy tylko takim sobie... zamknięciem tej serii.


Kunny? Jakoś mnie nie dziwi. Pewno wprowadzą też wersje dla lgbt'iarzy...

Spread the holy word of the bidet to an unclean populace.
Ktoś od nich czcił naszą Dupę?


Ja jestem ciekaw jaka będzie w końcu finalna facjata Kolesia. Czy to będzie półgłówek, stary półgłówek, czy zblazowany stary półgłówek... :|


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Revter
Administrator
Administrator
Posty: 292
Rejestracja: 31 paź 2020, 20:24
Lokalizacja: Suchodolszczyzna
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 14 razy
Kontakt:

05 kwie 2022, 19:25

Facjata będzie taka sama, jaka była we wczesnym dostępie. Będzie można jego wdzianko zmienić, ale niektóre opcje... nie zasługują nawet na wspomnienie.


„Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem.
Ale udało mi się, i z tego chyba powinienem się cieszyć...”
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

05 kwie 2022, 19:50

Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- główny trzon tego, co znamy z wczesnego dostępu pozostanie niezmieniony (chodzi mi tutaj o projekt świata i same główne misje);
Coś co kuleje najmocniej tak naprawdę.
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- będzie możliwość zmiany głosu Kolesia w Postalu 4, a opcje to: Rick Hunter (głos Kolesia z Postala 2), Corey Cruise (głos Kolesia z Postala 3 i nadchodzącego spin-offu całej serii - Brain Damaged) oraz - oryginalnie zamieszczony od początku - Jon St. John (znany głównie jako głos Duke Nukema);
Świetny pomysł, wyborny wręcz. Rozdarcie między fanami gwarantowane. Głos gostka z Duke Nukema jest spoko i mógłby pozostać samodzielnie.
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- pojawią się losowe wydarzenia
Ciekawy jestem co takiego wymyślą i jaka będzie pula tych losowych zdarzeń.
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- zawarte będą w grze questy poboczne
Palący się budynek straży pożarnej był nawet zabawny, taki trochę Postalowy humor. Mimo wszystko nie spodziewam niczego ambitnego.
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- grafika ma zostać poprawiona
Stonowanie kolorów całości byłoby spoko bo jest zbyt cukierkowa.
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- poprawione będą systemy mapowania
Mogliby to nieco rozwinąć, bo nie wiadomo właśnie o co im chodzi.
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- nowe stacje radiowe
Postale mają dobre soundtracki, nieco większy wybór nie zaszkodzi.
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- będzie możliwość kolekcjonowania lalek Krotchy'ego, Kunny (żeńskiego odpowiednika Krotchy'ego, która jest wielką pizdą w dosłownym tego słowa znaczeniu) i Larry'ego Kraba (może coś będzie za kolekcjonowanie tego barachła, ale wątpię);
Super, tylko po co?
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- "dzień premiery [Postala 4] jako początek nowej ery tej legendarnej serii"
Szkoda, że ta gra jest obrzezana jak przyrodzenie gościa, który o niej mówi.
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- popremierowe wsparcie dla Postala 4 jest planowane na lata "tak jak to było w przypadku Postala 2";
Czyli co? Jeden update psuje, drugi też psuje, trzeci naprawia to co popsuł pierwszy? Stwierdzenie, że tak jak było w przypadku P2 jest nieco naciągane, ale spoko zobaczymy.
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- planowane są również płatne dodatki, takie jak nowe tereny;
Paradise jako DLC o co się zakładamy?
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- "Postal 4: No Regerts ma być odą i testamentem tego, za co cała seria została pokochana, wzgardzana, znienawidzona i doceniana na przestrzeni 25 lat"
Leżącego się nie kopie.
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- będzie można pogłaskać psa;
Git.
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- pojawią się polskie napisy;
Ok, byleby był bardziej dopracowane od tych pierwotnie dodanych do Dwójki.
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- cena na premierę będzie wynosić 40$ (czyli jakieś 160-170 zł).
Czyli ludzie będą kupować tylko na promocjach.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Revter
Administrator
Administrator
Posty: 292
Rejestracja: 31 paź 2020, 20:24
Lokalizacja: Suchodolszczyzna
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 14 razy
Kontakt:

05 kwie 2022, 19:59

Więcej ironii, forum wytrzyma xD

Po tym wpisie to śmiało można napisać, że twoja sygnatura się zgadza.


„Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem.
Ale udało mi się, i z tego chyba powinienem się cieszyć...”
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

05 kwie 2022, 22:09

główny trzon tego, co znamy z wczesnego dostępu pozostanie niezmieniony (chodzi mi tutaj o projekt świata i same główne misje);
Czyli kupa zostaje
grafika ma zostać poprawiona (może już nie będzie podobna do Simsów xD);
Uwierzę jak zobaczę jakikolwiek postęp w tym temacie
popremierowe wsparcie dla Postala 4 jest planowane na lata "tak jak to było w przypadku Postala 2";
Co mi po wsparciu jak edytora nie ma. Jak będą mody do gry, coś może z tego będzie.

Do dwójki było demo, do Brain Damaged było demo, przydałoby się i do czwórki demo. Sceptycy mogliby się przekonać za darmo czy jest to w ogóle warte świeczki


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 kwie 2022, 01:19

Radzik pisze:
05 kwie 2022, 19:50
Revter pisze:
31 mar 2022, 12:40
- będzie możliwość zmiany głosu Kolesia w Postalu 4, a opcje to: Rick Hunter (głos Kolesia z Postala 2), Corey Cruise (głos Kolesia z Postala 3 i nadchodzącego spin-offu całej serii - Brain Damaged) oraz - oryginalnie zamieszczony od początku - Jon St. John (znany głównie jako głos Duke Nukema);
Świetny pomysł, wyborny wręcz. Rozdarcie między fanami gwarantowane. Głos gostka z Duke Nukema jest spoko i mógłby pozostać samodzielnie.
Coś w tym jest. To ja jeszcze proszę w polskiej wersji opcję głosu Krzysztofa Grębskiego.

Silver Dragon pisze:
05 kwie 2022, 22:09
Do dwójki było demo, do Brain Damaged było demo, przydałoby się i do czwórki demo. Sceptycy mogliby się przekonać za darmo czy jest to w ogóle warte świeczki
To oczywista uwaga. Czemu nie ma?? :zdziw:

Silver Dragon pisze:
05 kwie 2022, 22:09
popremierowe wsparcie dla Postala 4 jest planowane na lata "tak jak to było w przypadku Postala 2";
Co mi po wsparciu jak edytora nie ma. Jak będą mody do gry, coś może z tego będzie.
True. Jakie "na lata"? Z kim?? Będą strzykać kolejną porcją kału nie pozwalając ludziom zrobić z tego jakiejś lepszej gry? W którą mogliby zagrać ludzie z tradycjami i/lub mający swoje lata. Macie co wam dajemy? :|

Radzik pisze:
05 kwie 2022, 19:50
Czyli co? Jeden update psuje, drugi też psuje, trzeci naprawia to co popsuł pierwszy? Stwierdzenie, że tak jak było w przypadku P2 jest nieco naciągane, ale spoko zobaczymy.
Które update psuły P2?? :):


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

08 kwie 2022, 13:14

Tiquill pisze:
06 kwie 2022, 01:19
Radzik pisze:
05 kwie 2022, 19:50
Czyli co? Jeden update psuje, drugi też psuje, trzeci naprawia to co popsuł pierwszy? Stwierdzenie, że tak jak było w przypadku P2 jest nieco naciągane, ale spoko zobaczymy.
Które update psuły P2?? :):
Były takie 2 pamiętne aktualizacje P2 na Steam.
1) Patch, który sprawił, że nie dało się podpalić benzyny.
2) Patch, który sprawiał, że bystki eksplodowały zamiast się zragdollować.

A co do supportu modowania to ma się pojawić jakiś czas po premierze. Kiedy dokładnie to nie wiadomo.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

13 kwie 2022, 15:49

Tiquill pisze:
06 kwie 2022, 01:19
To oczywista uwaga. Czemu nie ma?? :zdziw:
Nie ma i nie będzie ze względu na politykę Steam, która pozwala kupić grę w pełnej wersji, przetestować przez 119 minut xD i ja zwrócić odzyskując całą kasę
Tiquill pisze:
06 kwie 2022, 01:19
Które update psuły P2?? :):
Specjalista znaczy się Szatan już się wypowiedział, nic dodać nic ująć.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Revter
Administrator
Administrator
Posty: 292
Rejestracja: 31 paź 2020, 20:24
Lokalizacja: Suchodolszczyzna
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 14 razy
Kontakt:

13 kwie 2022, 18:45

Czwórka wychodzi za tydzień od tego momentu i wtedy zobaczymy czy te obietnice będą miały jakiekolwiek pokrycie.


„Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem.
Ale udało mi się, i z tego chyba powinienem się cieszyć...”
ODPOWIEDZ