[AWP] Pare informacji potrzebnych mi.

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Artek26
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 19 maja 2008, 18:09
Lokalizacja: Sie biorą debile.

23 maja 2008, 07:58

Tyle tutaj normalnie gadacie o modach ,że (a w AWP można mieć bla bla bla) chciałbym go sobie ściągnąć.Ale zaraz!Nie wiem kilku rzeczy więc zapisze to w punktach.

1.Jak zainstalować (bo wiem z kąt ściągnąć).
2.Jakie są tam nowe bronie (podajcie mi wszystkie)
3.Jakie są tam nowe misje (bo czytałem że są)
4.Czy są tam takie same kody jak do STP.
5.I czy mod jest po polsku (a jak nie to podajcie gdzie można ściągnąć spolszczenie)

Czekam na odpowiedzi na moje pytania.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2008, 07:59 przez Artek26, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

23 maja 2008, 12:14

1. Instalacje przeprowadzasz normalnie. Powinien Ci automatycznie znaleźć odpowiedni folder z StP. Musisz mieć zainstalowanego ORYGINALNEGO Postala 2 StP + Apocalipse Weekend.

2. To wszystko znajdziesz po ściągnięciu AWP w którymś z plików w paczce.

3. Wszystko tak jak w 2 p.

4. Niektóre działają, niektóre nie. TUTAJ znajdziesz wszystkie.

5. Po części, wszystko wymieszane np. w głównym menu, ale nieznacznie. AWP zmienia min. podpowiedzi w hudzie gry, ale nie odczuwa się zbytnio różnic przechodząc całego AWP. Większość PL versji zostaje zachowana.

:!: EDIT :!:

Acha, jeszcze jedna ważna rzecz: Gdy zainstalujesz AWP pojawi Ci się ikonka na pulpicie, która nie będzie miała określonej ścieżki. Kliknij na nią i we właściwościach -> zmień ikonę i poszukaj w folderze System StP normalnego pliku postalowej ikony. Podmień go. Teraz powinno wszystko śmigać.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2008, 14:05 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
ODPOWIEDZ