[POMOC] "paraliż" komputera.

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

10 paź 2009, 21:32

Witajcie, od pewnego czasu dręczy mnie problem...
Gram sobię lub siedzę na internecie, a tu ni stąd ni zowąd JEP! pisze że neostrada została odłączona od usługi, kursor się zacina nie moge nim ruszać, ale myszka działa bo się laser świeci, klawiatura to samo, nic, nie reaguje nie działa, modem od neo to samo, diody gasną tak jakby wszystkie gniazda USB i te inne do klawy i myszki przestały działać, res kompa, po pierwszym resie wszystko działa, a nieraz trzeba drugi raz zresić aby działało wszystko normalnie, pytanie, jak temu zaradzić, czy jest jakaś inna opcja oprócz formatu?? Wirus? Raczej nie, kompa skanowałem, antywirus cały czas aktywny, "przegrzanie" się kompa, temperature mam normalną... Więc w czym problem??


Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

10 paź 2009, 22:07

Z tą neostradą też taki miałem problem...

Hm, wiesz co? Możliwe że to wina złego ułożenia kabli w kompie. Rozkręć obudowę i odplącz, jakby były jakieś poplątane, bo jest słaby przepływ informacji. Miałem podobny problem - zazwyczaj wystarczyło porządnie je*nąć w maszynę i działało. xD Bo kable się poruszały w środku.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

10 paź 2009, 22:24

Kabli poplątanych nie mam... ale... KURZ, macie jakieś dobre sposoby na pozbycię się go z kompa, czy po prostu stary dobry odkurzacz? :D Miałem sprężone powietrze, ale to słabe, już lepszy odkurzacz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

15 paź 2009, 21:20

Hah problem rozwiązany :D
Okazało, że to wina myszki, odłączyłem ją, i wszystko zaczęło normalnie działać, pożyczyłem od kumpla myszke na USB i jest all ok! :D


Obrazek
Awatar użytkownika
VikinQ
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 22 lis 2009, 08:01
Lokalizacja: Będzin

22 lis 2009, 14:19

A żeby kurz wywalić to można odkurzaczem lub kupić ( Widziałem w Media Markt ) sprężone powietrze.


ODPOWIEDZ