Znaleziono 388 wyników

autor: Pablo Abruzzi
22 mar 2014, 20:39
Forum: Hyde Park
Temat: Mamy sojuszników?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3005

Mam pytanko, gdzie widziałes te samoloty? W województwie łódzkim, jakieś 50 km od bazy w Łasku. ---- Ja tam myślę, że nas NATO obroni jak coś, bo w 1939 roku gdy nas zaatakowała III Rzesza to parła na wschód (nie przeszkadzało to Francji ani UK), a teraz w razie ataku Rosja idzie wprost na Niemcy.....
autor: Pablo Abruzzi
21 mar 2014, 20:32
Forum: Hyde Park
Temat: Mamy sojuszników?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 3005

Mamy sojuszników?

Dziwne zjawisko, otóż jak już historia pokazała, nie warto liczyć na sojuszników i trzeba trzymać ich na dystans, ale jestem pozytywnie zaskoczony. Wiadome nie od dziś, że nasze media raczej o niczym dobrym nie informują, ale po raz pierwszy od daaawna rzeczywiście pomoc NATO nie jest tylko słowna (...
autor: Pablo Abruzzi
10 mar 2014, 23:40
Forum: Hyde Park
Temat: Onet i propaganda
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2610

mnie liczby przerażają, skąd ich tylu tam? Ile % ludzi w tym kraju to kretyni? Przecież niech taki idiota dojdzie do władzy w kraju posiadającym głowice nuklearną i w 2 godziny może doprowadzić do wyginięcia rodzaju ludzkiego :O

W najgorszym wypadku oczywiście.
autor: Pablo Abruzzi
10 mar 2014, 20:43
Forum: Hyde Park
Temat: Onet i propaganda
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2610

Onet i propaganda

Jak sądzicie czy komentarze (bardzo głupie i antyrządowe) na owym portalu mogą być ustawiane tak jak to ma miejsce w niektórych miejscach? Chodzi mi o fakt, który regularnie niszczy mi humor, gdy ktoś pisze kompletne bzdety i mają ona po 100,200 łapek w górę... nawet na tvn24.pl nie ma takiej plagi ...
autor: Pablo Abruzzi
24 lut 2014, 23:13
Forum: Hyde Park
Temat: Antysemityzm czy Truman Show?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2355

Nie zgodzę się na ten brak powołania, bo akurat krytycy zwracali na to uwagę. + Kolejna skrajność względem Dogmy 95' niby aż 14 lat później, ale jednak wciąż kpienie z zasad owego manifestu. W końcu jak dostał Oscara za PF, które kpiło z Dogmy przed jej wydaniem to hehe :D Ale wracając do tematu to ...
autor: Pablo Abruzzi
24 lut 2014, 22:46
Forum: Hyde Park
Temat: Antysemityzm czy Truman Show?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2355

Dzięki Wielkie, przywróciliście mi wiarę w rodaków. Przynajmniej na razie. :D
autor: Pablo Abruzzi
24 lut 2014, 22:32
Forum: Hyde Park
Temat: Antysemityzm czy Truman Show?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2355

Zgadzam się, kontrowersje są zawsze, bo każdy ma inny punkt widzenia, ale według mnie jakiś skrajności nigdy nie było, może poza brakiem Oscara dla DiCaprio, ale mam nadzieję, że w tym roku to naprawią. Odnośnie tego bogactwa, to fakt, ale z czegoś to się wzięło, taką mają naturę, że oszczędzają i s...
autor: Pablo Abruzzi
24 lut 2014, 21:59
Forum: Hyde Park
Temat: Antysemityzm czy Truman Show?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2355

Antysemityzm czy Truman Show?

Ostatnimi czasy bardzo drażnią mnie komentarze na różnego rodzaju polskich stronach internetowych. Chodzi o Żydów. Na wstępnie dodam, że nie oceniam Żydów negatywnie, ponieważ osobiście styczności z nimi nie miałem. O co chodzi: Komentarze "popularne" są wręcz absurdalne i pragnę wam, drodzy czyteln...
autor: Pablo Abruzzi
13 lis 2012, 21:54
Forum: Postal 2 Multiplayer
Temat: Multi Refresh
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3090

Posprawdzam to dokładnie jak będę miał chwile, nie mniej jednak mam spore obawy dot. tego patcha, nie miłe lagowanie na nim mnie nie raz spotkało, podczas gdy bez niego wszystko śmigało...
autor: Pablo Abruzzi
12 lis 2012, 22:04
Forum: Postal 2 Multiplayer
Temat: Multi Refresh
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3090

Multi Refresh

Witajcie po cholernie długiej przerwie.

Troszkę się pogubiłem z nadrabianiem całej zaległej lekturki dlatego też chciałbym się od was drodzy bracia dowiedzieć jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja jeśli chodzi o rozgrywki MP, bo jestem chętny do współpracy :D
autor: Pablo Abruzzi
28 lip 2012, 09:11
Forum: POSTAL FILM
Temat: Al kaida rap
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 4863

Al kaida rap

Wie ktoś może gdzie znajdę full wersje tego rapu co leci na zapleczu w siedzibie Al Kaidy? <chociaż k*rwa nie wiem czy to rap, tak czy inaczej to takie co jest: dżirab kirab alala... coś tam>.
Z góry thx.
autor: Pablo Abruzzi
25 paź 2011, 17:48
Forum: Inne Gry
Temat: Polećcie dobrego FPSa/TPSa
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3860

Re: Polećcie dobrego FPSa/TPSa

Może Punisher, chociaż nie do końca spełnia wymogi to myślę, że to fajna gra akcji :)
autor: Pablo Abruzzi
21 paź 2011, 18:30
Forum: Hyde Park
Temat: Koniec świata?
Odpowiedzi: 158
Odsłony: 32904

Silver Dragon pisze:Minęła godzina 18. Właśnie skończył się świat... Znowu xD >> https://strefatajemnic.onet.pl/newsy/ost ... tykul.html
PRZEŻYŁEM KONIEC ŚWIATA!!! JESTEM ZAJEBISTY :D
autor: Pablo Abruzzi
16 wrz 2011, 14:59
Forum: Zajezdnia
Temat: Don't care about shit! Fuck The World!
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 68454

Nie ogarniam, przecież każdy wie, że ciężko jest z sprawiedliwością na tym świecie. Poza tym, to jest praktycznie udowodnione, że każdy z nas olewa tych, którzy o nas zabiegają i jednocześnie sami zabiegamy o uwagę u tych, którzy mają nas głęboko w poważaniu. :P O czym tu dyskutować, takie życie. T...
autor: Pablo Abruzzi
13 wrz 2011, 14:01
Forum: Zajezdnia
Temat: Don't care about shit! Fuck The World!
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 68454

Ryuq666 pisze:W sensie że mnie koleżanka olewa ta i mogę sobie urwami porzucać?
:D:D:D:D:D
Czyżby o to chodziło? :D
Czy ja gdzieś "urwowałem" ? Nie użyłem chyba powyżej żadnego wulgaryzmu świadczącego o agresji, nie? Oprócz "fuck" xD

To jest temat do dyskusji, jego inspiracja jest przypadkowa :D