P2: Complete i Steam mają własne subforum

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 lip 2016, 23:58

Kiedyś przeprowadziliśmy ankietę, czy wydzielać rozmowy o P2: Complete i platformie Steam do odrębnego subforum. Wyszło nam wtedy, że nie warto tego robić. Tymczasem rozmów o P2C/Steam przybywa i trzeba je separować specjalnymi tagami od reszty rozmów właściwych dla działu dla AWP/AW7. Nie wyglądało to dobrze od samego początku.


A przecież P2C/Steam to zupełnie nowa i niekompatybilna z poprzednimi wersja gry Postal 2. Całkiem inne warunki zakupu, instalacji i uruchomienia. Nie każdemu się podoba, ale nie możemy nadal trzymać tego ogromnego i przyszłościowego rynku kątem w dziale o AWP. Bo to bez sensu postawa. A zresztą, sami zajrzyjcie, jak teraz tam ładnie i porządek:

W ostatnich miesiącach nasze forum rozrosło się o parę nowych subforów: Sztopor Żżot i Postal: Redux. To jest więc trzecie. Przybieramy na wadze! Dla nas nie ma kryzysu. Nic tylko grać i rozmawiać! :)


Dodatkowo przemodelowałem nieco układ subforów w dziale o Postal 2. Powinno być czytelniej.


A dla nowego forum o P2C/Steam przewidziałem jeszcze jedną, pewną taką rolę... Ale - wszystko w swoim czasie! :czarodziej:

Ave!
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

12 lip 2016, 13:12

Mnie też to gryzło ostatnio, dobre posunięcie Tiquill.

Poza tym, P2C/Steam to jest tak już ogromny rynek, że dziwne, że do tej pory subforum o nim leżało odłogiem. :)


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

12 lip 2016, 13:30

O, jak dobrze że to zrobiłeś Tiq ciężko mi było ogarnąć czy mod/mapa jest na wersje steamową czy na AWP, dzięki :peace:


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

12 lip 2016, 17:42

Dobra decyzja, najwyższy czas był na to. :spoko:


I regret nothing
ODPOWIEDZ