Ogólna nie tolernacja. Kto jest z kto przeciw ?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

07 sie 2010, 09:44

Witam.Nie znalazłem takiego tematu więc go zakładam.Chcę poznać wasze zdanie na temat
nietolerancji i kogo osobiście nie tolerujecie.Ogólnie jestem przeciw temu ale niektórych rzeczy nie da się znieść.

Ja np. nie toleruję :

Pedałów
Nigga
Dziesiejszych nastolatków typu Emo ciota
Fanów Justina Biebera (Cioty).
Ostatnio zmieniony 10 sie 2010, 23:02 przez korter, łącznie zmieniany 2 razy.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

07 sie 2010, 09:48

Pedałów, czyli gejów? Ja do nich nic nie mam, ale nie powiem, żebym ich specjalnie lubił. Widzę, że lesbijek nie wymieniłeś. %P

Nigga?
Rasista.

Co do 2 ostatnich to można powiedzieć, że się zgadzam. xD


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

07 sie 2010, 10:53

Lesb nie wymieniłem ponieważ nie rzną się w dupe i nie są tak ochydne jak pedały.Znam kilka Lesb.Aha i różnica między pedałem i gejem .Gej jeżdzie sportowym samochodem , nosi rolex i ubiera w się w markowe ciuchy i nie narzeka że go wszyscy dyskryminują a pedał to już nie będę pisał.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

07 sie 2010, 11:02

Nie. Lesbijek nie wymieniłeś, bo jesteś facetem. Dla nas dwie przedstawicielki płci żeńskiej to nawet jeszcze lepiej niż jedna. No, ale zgadzam się, chyba jak każdy facet wolę lesbijki od gejów.

Pedał, to po prostu obraźliwe nazwanie geja. Ten kto ma rolexy i ma markowe ciuchy to po prostu elegencki facet(który wcale nie musi mieć skłonności homoseksualnych). Poza tym wygląd nie świadczy o człowieku. Kilka razy się już o tym przekonałem.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

07 sie 2010, 11:04

Ja jestem tolerancyjny, toleruję rasizm i antysemityzm.

A tak na poważnie, to z murzynów, jak może zauważyliście lubię robić sobie jaja i nie uważam, że jesteśmy równi z nimi, ale ich toleruję, bo inaczej nie miałbym z kogo się pośmiać.

Nie toleruję : - "białych murzynów" i dresów, no bardziej tych drugich, ci pierwsi po prostu nie mają dumy i honoru w moim odczuciu.

- oszołomów mentalnych pokroju "obrońców kŻyża", którzy ostatnio zalęgli się przed pałacem prezydenckim. Ja bym procesję przeniesienia krzyża poprowadził, a tych 'ludzi' spacyfikował gumowymi kulami, bo to po prostu umysłowy beton jest.

- gejów. Nie chodzi mi tu o homoseksualistów, tylko o tych importowanych z zachodu chamów z parad, którzy na siłę starają się na siebie uwagę zwrócić. To są zakompleksieni ludzie, którzy po prostu próbują zaistnieć. Rozstrzelać! Normalny homoseksualista żyje swoim życiem i jeśli znajduje szczęście w swoim upodobaniu, to będę się cieszył razem z nim.

- imigrantów do Europy zachodniej i nie chodzi mi tu o to, że są arabami, czy murzynami, tylko oni się bardzo często nie asymilują, a robią burdy i ssą socjale, tak wielu Polaków też to robi niestety.

- feministek, nie trzeba chyba za wiele tłumaczyć, one w rzeczywistości kobietom bardziej szkodzą. W moim odczuciu to są kobiety sfrustrowane i takie, które nie miały szczęścia w miłości, jak to mówili w jednym filmie - sfiksowały, bo chłopa dawno nie miały.

To chyba wszystko, jak coś nowego wynajdę, to dopiszę. Ja generalnie określam się mianem osoby tolerancyjnej, robię to, bo nie chciałbym doświadczyć prześladowań za poglądy, albo życie zgodne ze swoimi przekonaniami.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

07 sie 2010, 11:13

Kariko pisze:
A tak na poważnie, to z murzynów, jak może zauważyliście lubię robić sobie jaja.
To nie rasizm, to czarny humor.
Kariko pisze: Nie toleruję : - "białych murzynów" i dresów, no bardziej tych drugich, ci pierwsi po prostu nie mają dumy i honoru w moim odczuciu.
Też ich nie lubię. Szczególnie ludzi słuchających "muzyki" i głoszących hasła "JP"
Kariko pisze: - oszołomów mentalnych pokroju "obrońców kŻyża", którzy ostatnio zalęgli się przed pałacem prezydenckim. Ja bym procesję przeniesienia krzyża poprowadził, a tych 'ludzi' spacyfikował gumowymi kulami, bo to po prostu umysłowy beton jest.
Też mnie wkurzają. Miejsce dla krzyża jest w kościele.

Kariko pisze: Normalny homoseksualista żyje swoim życiem i jeśli znajduje szczęście w swoim upodobaniu, to będę się cieszył razem z nim.
Racja.

Kariko pisze: - feministek, nie trzeba chyba za wiele tłumaczyć, one w rzeczywistości kobietom bardziej szkodzą. W moim odczuciu to są kobiety sfrustrowane i takie, które nie miały szczęścia w miłości, jak to mówili w jednym filmie - sfiksowały, bo chłopa dawno nie miały.
Chcą równouprawnienia, ale jednak nadal czują się wielkimi paniami, które w życiu by nie pracowały fizycznie. Do tego trzeba je puszczać przodem itp. Kultura to kultura, ale jak równouprawnienie to i pełną gębą.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2010, 11:14 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

07 sie 2010, 11:48

Mr Minio czasami wygląd bywa zgubny.Np Elton John , ale i żonaty facet zdradził żonę z facetem i to widziała.

Kilka obrazków
https://demotywatory.pl/1459386/Paradoks-homoseksualizmu

i o tym co powiedziałem w 2 poście.
https://demotywatory.pl/76102/Gej-|-Pedal
Ostatnio zmieniony 07 sie 2010, 11:52 przez korter, łącznie zmieniany 1 raz.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Ciachoo
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 01 lut 2007, 19:33
Lokalizacja: Z Miasta Dude'a

07 sie 2010, 16:46

Co do mojej nietolerancji.

1. Wszelaki fanatyzm (a tym bardziej religijny) który szkodzi innym. Jeżeli szkodzisz samemu sobie, i Tobie to odpowiada, to miło, i nic nikomu do tego.

2. Polaczkowatość. Ślepa duma narodowa, połączona z wietrzeniem teorii spiskowych, i dissowaniem dowolnych jednostek politycznych innych niż Ta Moja Jedyna Właściwa I Prawdziwa, jak i pseudokatolicyzmem.

3. Imigranci, tylko Ci których celem jest rozpad społeczeństwa do którego emigrują, i życie jak śmieć.

4. Ludzi, niespełnieni sobą (?!), którzy udają innych, dla różnych celów. Głównie chodzi mi o różnego rodzaju lanserów (nie Mitsubishi).

5. Hipokryci.

Kolejność przypadkowa.

Co do nietolerancji innych.
Niechęć do homoseksualistów jest podobnie rozsądna, jak niechęć do ludzi zbierających znaczki. Jedni lubią to, jedno tamto, nie wybierają tego co lubią, otrzymujemy różne cechy niezależnie od swojej woli, więc uskarżanie się na takie rzeczy uważam za rzecz śmieszną.
I jakby ktoś mówił, że to niezgodne z naturą - niezgodne z naturą jest jedynie to, co jej szkodzi. Homoseksualizm nie ma takiego wpływu na nią, więc argument ten jest bezwartościowy. (ma wręcz wpływ odwrotny, ale mniejsza o to...)
Wsio.


"Broń nie zabija ludzi, ja to robię" Postal Dude
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

07 sie 2010, 17:31

Ja nie cierpię homoseksualistów, którzy tak obnoszą się ze swoim byciem homo. Głównie chodzi mi o tych, co chodzą na parady równości. Jesteś gejem? A co mnie to, żaden powód do chwały.

I jak już gdzieś piszę, to muszę o coś spytać: dlaczego po przeczyszczeniu klawiatury strasznie ciężko chodzi mi spacja, prawy Alt się "zapadł", a strzałki trzeba dość mocno wciskać, żeby zadziałały?


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

08 sie 2010, 09:18

Chyba powinniśmy wrócić do środniowiecznej tradycjii palenia pedałow na stosie.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

08 sie 2010, 09:52

Jak nikt nie będzie zwracał na nich uwagi, to znikną z ulic, albo ich liczba będzie maleć, a palenia na stosie w naszym regionie już nie przewiduję, nie wliczając ewentualnych sekt, czy samosądów. Za głęboko zakorzeniły się takie rzeczy, jak prawa człowieka itp.


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

08 sie 2010, 09:54

Ojoj..co za temat...i ja się wypowiem...

Jeśli chodzi o homoseksualistów to sam będąc ojcem rodziny staram się być wyrozumiały dla tych ludzi...mimo to denerwuje mnie jednak ich sposób pokazywania jacy oni są odmienni...społeczeństwo polskie, które, nie oszukujmy się, składa się raczej w większości z ludzi starszych, nie będzie w stanie zaakceptować czegoś takiego...czy jestem homofobem? cóż..moja żona tak mnie czasem nazywa, gdyż czasem poleci jakiś wredny żart skierowany w stronę homoseksualistów...będąc jeszcze przy tym temacie powiem, iż przy całej swojej tolerancji dla chęci zawierania związków małżęnskich przez osoby jednej płci nie jestem i nie będę w stanie zaakceptować praw do posiadania dziecka...
korter pisze:Chyba powinniśmy wrócić do środniowiecznej tradycjii palenia pedałow na stosie.
moim zdaniem to zbyt radykalne podejście..trzeba dać każdemu szansę, ale niestety jak już pisałem, nasze społeczeństwo może mieć jeszcze długo z tym problem...

Dalej z tym - subkultury...sam co prawda wyglądam, jak wyglądam, mimo to staram się nie identyfikować z żadną z subkultur...nie chcę, aby mi ktoiś narzucał jakiś sposób myślenia...nie raz jednak widzi się cżłonków konkretnej subkultury, którzy starają się być TRV..wszystko fajnie, ale nie szkodź innym...tyczy się to szczególnie wymienionych wyżej dresów, ale także każdej mendy, która nie ma co zrobić ze swoim życiem i czepia isę innych...

Obcokrajowcy - nie mam nic przeciwko, pod warunkiem, że nie próbuje na siłę ustanawiać swoich praw, religii, no i nie zabiera za mocno miejsc pracy...

Religia - czy jest potrzebna czy nie to sprawa dyskusyjna...każdy człowiek uczestniczący w życiu religijnym czyni to na swój sposób...ale fanatyków nie zdzierżę, a niestety chwilowo takie społeczeństwo mamy...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

08 sie 2010, 10:53

Wiesz co chyba przyznam ci rację trzeba przestać zwracać uwagę na nich. Zamiast powiedzieć o jaki je...ny pedał po prostu odwrócić wzrok.Może trochę przesadziłem z tym paleniem pedałów.

Chodź też powiem od siebie że s każdym rokiem ludzie coraz bardziej głupieją i zakładją te subkultury .


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

08 sie 2010, 10:57

korter - widzę, że masz "oryginalne" podejście do wszystkiego. Pedałów palić na stosie, j**ć policję, księży też nie lubisz, mówisz jakie to życie jest do dupy, że świat jest burdelem(vide sygnatura). Wszystkie(lub większość) tych poglądów bierzesz z tekstów Firmy, czy innych inteligentnych raperów. Gdyby oni śpiewali, jak to kochają policję, to młodzież by chodziła w koszulkach KP(Kocham Policję). Im się wydaje, że są już dorośli, a że raperzy których słuchają są tacy cool, bo są przeciwko policji itp. Nie lubię takich ludzi.
Gdyby nie policja, to w kraju panował by taki chaos, że byś był gotowy nosić koszulki PW(Policjo Wróć).


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

08 sie 2010, 11:00

Minio posłuchaj no Firmy podobają mi się dwa kawałki i nic poza tym nie jestem żadnym J.P. (na razie) Świat jest naprawdę do rzyci i jestem wielkim burdele gdzie wszyscy kiśnimy.A pedały psują dobrę imie Pana Boga ochydztwo rypiące się w du.ę obrzydlistwo.Możę i jetsem Oryginalny.
Ostatnio zmieniony 08 sie 2010, 11:01 przez korter, łącznie zmieniany 1 raz.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
ODPOWIEDZ